Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.9 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Akcja filmu rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Jednak ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. ...

PG-13
6.9
2018 Dramat 134 min Sprawdź
6.5 Polowanie na mysz

Polowanie na mysz

Ernie i Lars Smuntzowie, skłóceni od lat nieudacznicy, muszą ogłosić zawieszenie broni, gdy umiera ich ojciec. W spadku dziedziczą stary, zabytkowy dom. Wydaje się, że szczęście zaczyna im sprzyjać. Wkrótce po przeprowadzce do rodowej siedziby okazuje się, że mają współlokatora. Jest nim dokuczliwa myszka, której w żaden sposób nie mogą się pozbyć. Nie pomagają ani tradycyjne sposoby: pułapki i przynęty, ani zabiegi fachowców zajmujących się deratyzacją. Smuntzowie są bliscy kapitulacji, ...

NR
6.5
1997 Familijny 98 min Sprawdź
6.4 Nick i Norah

Nick i Norah

Dzięki przypadkowemu spotkaniu podczas pewnej bezsennej nocy, dwójka nastolatków - Nick i Norah - podejmują podróż poprzez ulice Nowego Jorku próbując zlokalizować tajemniczy koncert swego ulubionego zespołu... a znajdują siebie i prawdziwą miłość.

NR
6.4
2008 Dramat 90 min Sprawdź
6.7 Wielkie uwodzenie

Wielkie uwodzenie

Małe rybackie miasteczko musi pozyskać lokalnego doktora, by zapewnić sobie lukratywny kontrakt. Gdy na okres próbny przybywa kandydat z wielkiego miasta, doktor Paul Lewis miejscowi mobilizują wszystkie siły, by go oczarować i skłonić do pozostania. Gdy okres próbny nieubłaganie dobiega końca, burmistrz Murray French nie ma wyboru, musi wyciągnąć z rękawa wszystkie asy. Wielkie uwodzenie czas zacząć!

NR
6.7
2013 Komedia 112 min Sprawdź
5.8 Ostatnia nocka

Ostatnia nocka

Stanley to mężczyzna, który od prawie 40 lat pracuje w małym miasteczku w lokalnym fast foodzie o nazwie Oscar’s. Jest bardzo oddany swojej pracy i traktuje ją bardzo poważnie. W każde przygotowywane przez niego danie, wkładany jest ogrom serca. Kiedy jest zmuszony podjąć trudną decyzję i odejść na emeryturę, by móc opiekować się schorowaną matką, którą brat umieścił w domu opieki, do restauracji przybywa młody pracownik Jevon – przyszły zastępca Stanleya. Panowie, różniący się pod każdym ...

NR
5.8
2020 Dramat 90 min Sprawdź
6.2 Sztuka kradzieży

Sztuka kradzieży

Crunch Calhoun, brawurowy motocyklista i prawie-nawrócony złodziej dzieł sztuki, godzi się wrócić do przestępczej gry i wziąć udział w jeszcze jednej, niezwykle zyskownej kradzieży, razem ze swoim nieodpowiedzialnym bratem Nickym. Crunch zbiera stary zespół i opracowuje plan kradzieży bezcennego starodruku. Jednak udany skok prowadzi do kolejnego, daleko bardziej ryzykownego planu autorstwa Nicky'ego. To z czego bracia nie zdają sobie sprawy to fakt, że każdy chce osiągnąć inny cel, a plan ...

NR
6.2
2013 Komedia 90 min Sprawdź
6.6 Gwiazdorskie życie

Gwiazdorskie życie

Conner4real jest u szczytu popularności. Żyje jak król, wszyscy go kochają. Do czasu aż jego nowy solowy album okazuje się klapą. Status celebryty jest jednak zbyt ważny, by go stracić.

NR
6.6
2016 Komedia 86 min Sprawdź
7.3 Galeria złamanych serc

Galeria złamanych serc

Po zerwaniu młoda kobieta postanawia założyć galerię, w której ludzie mogą zostawić świecidełka z dawnych związków.

NR
7.3
2020 Komedia 109 min Sprawdź
6.6 Detektyw małolat

Detektyw małolat

Abe Applebaum (Adam Brody) to 32-letni mężczyzna, który za czasów młodości był uważany za słynnego, dziecięcego detektywa. Mężczyzna pomimo wieku, nadal rozwiązuje te same, trywialne zagadki między leczeniem kaca, a użalaniem się nad sobą. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia przybywa do niego młoda kobieta z prawdziwym i poważnym problemem do rozwiązania. Klienta zleca mu rozwiązanie zagadki śmierci swojego chłopaka, który został zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy ...

NR
6.6
2020 Dramat 99 min Sprawdź
6.2 Gniazdo

Gniazdo

Fabuła opowiada o ambitnym biznesmenie o imieniu Rory (Law), który przeprowadza się razem ze swoją żoną Allison (Coon) i dziećmi do domu w Anglii. Planem mężczyzny jest wzbogacenie się w rozwijającym się ekspresowo Londynie w latach 80. Kiedy Rory rozwija swoją karierę, Allison razem z dziećmi próbuje przystosować się do nowego życia. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, dom popada w ruinę, a problemy finansowe odbijają się na relacjach rodzinnych.

NR
6.2
2020 Dramat 107 min Sprawdź
6.3 Córki Rzeszy

Córki Rzeszy

Latem 1939 roku Hitler buduję swoją potęgę, a napięcia między Wielką Brytanią a Niemcami osiągają apogeum. W angielskiej szkole dla panien z nazistowskich rodzin dochodzi do zniknięcia jednego z nauczycieli. Guwernantka zatrudnia anglistę, który dla brytyjskiego wywiadu ma wyjaśnić tajemnicze zniknięcie swojego poprzednika. Nauczyciel budzi jednak podejrzenia Ilse Keller, która wrabia go w morderstwo.

NR
6.3
2020 Thriller 99 min Sprawdź
6.7 Jeszcze jest czas

Jeszcze jest czas

John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

NR
6.7
2020 Dramat 112 min Sprawdź
5.6 Druga poprawka

Druga poprawka

Agent specjalny jest świadkiem porwania córki sędziego Sadu Najwyższego przez zorganizowaną grupę, która chce w ten sposób wpłynąć na wynik ważnej rozprawy sądowej.

NR
5.6
2020 Akcja 93 min Sprawdź
5.6 Last Days

Last Days

NR
5.6
2005 Dramat 97 min Sprawdź
3.9 Jak zostać zbirem

Jak zostać zbirem

Kiedy dostawca pizzy, Freddy, zostaje zwolniony, ze swoim najlepszym kolegą Marvinem znajduje pracę u drobnego złodzieja. Po tym, jak zawalili łatwe zlecenie, szef daje im szalone zadanie. Mają zabić gangstera Donny'ego Konga, który sypia z żoną szefa. Kiedy zostaje zamordowany niewłaściwy facet, ścieżki Freddy'ego i Marvina krzyżują się z kimś jeszcze straszniejszym niż ich szef. Nowozelandzka komedia kryminalna o dwóch mężczyznach, którzy muszą przemyśleć swoje życie.

NR
3.9
2020 Komedia 86 min Sprawdź
5.3 Syn

Syn

Thriller psychologiczny, w którym pewien malarz traci kontrolę nad własnym życiem, gdy żona odcina go od ich nowo narodzonego syna.

NR
5.3
2019 Thriller 92 min Sprawdź
3.9 Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie

Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie

Dwie dziewczyny zaczynają konwersować przez internet - początkowo o innej kobiecie, która kiedyś była im bliska. Postanawiają się spotkać, romans wisi w powietrzu. Rozmowy prowadzą do kawy, kawa do wina, wino do zbliżenia. Przełamywaniu dystansu towarzyszy jednak coraz większy rozdźwięk oczekiwań: jedna szuka kogoś, kto zamknąłby się z nią w bezpiecznej "szafie", druga śmielej mierzy się z życiem i gotowa jest skoczyć na głęboką wodę.

NR
3.9
2018 Dramat 70 min Sprawdź
3.6 Totem

Totem

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym ...

NR
3.6
2017 Kryminał 124 min Sprawdź
6.8 Ten jedyny

Ten jedyny

Sara (Cleopatra Coleman) jest powieściopisarką zmagającą się z kryzysem twórczym. Szukając weny, wpada na Godfreya (Nick Thune), pechowego dziwaka, który nieustannie zmienia swoją osobowość i alter ego, aby unikać kontaktu z rzeczywistością i poradzić sobie z przeszłością. Gdy mężczyzna zaczyna otwierać się na Sarę, szybko odkrywa, że kobieta wykorzystuje go jako inspirację do swojej kolejnej powieści. Czując się oszukany, postanawia zniknąć z jej życia. Czy Sara straciła mężczyznę swoich ...

NR
6.8
2021 Komedia 96 min Sprawdź
5.8 Barb i Star jadą do Vista Del Mar

Barb i Star jadą do Vista Del Mar

Wybierzcie się w podróż i wyjdźcie ze skorupy razem z Barb i Star. Film "Barb i Star jadą do Vista Del Mar" stworzyły dziewczyny od "Druhen" (współscenarzystki i współtwórczynie scenariusza Kristen Wiig i Annie Mumolo). Wieloletnie przyjaciółki Barb i Star wyruszają w przygodę życia, kiedy postanawiają opuścić swoje małe miasteczko na Środkowym Zachodzie po raz pierwszy... w życiu. Znajdziecie tu romans, przyjaźń i nikczemny spisek.

NR
5.8
2021 Komedia 107 min Sprawdź
7.1 Chora pamięć

Chora pamięć

Para walczy o swój związek po tym jak na świecie szerzy się wirus, który powoduje utratę pamięci.

NR
7.1
2020 Dramat 101 min Sprawdź
6.9 Umowa na zawsze

Umowa na zawsze

Fabuła skupia się na relacji młodej dziewczyny Anny z Mattem, samotnym mężczyzną po czterdziestce, który zatrudnił ją jako surogatkę.

NR
6.9
2021 Dramat 90 min Sprawdź
7.9 Potężne sierotki

Potężne sierotki

Prawdziwa historia drużyny piłkarskiej z sierocińca w Fort Worth, która podczas Wielkiego Kryzysu przeszła od gry bez butów - a nawet piłki nożnej - do gry o mistrzostwo stanu Teksas.

NR
7.9
2021 Dramat 118 min Sprawdź
5.8 Francuskie wyjście

Francuskie wyjście

"Planowałam umrzeć, zanim skończą się pieniądze" - powiedziała 60-letnia Frances Price (Michelle Pfeiffer), mieszkanka Manhattanu. Ale sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem. Jej mąż Franklin (Tracy Letts) nie żyje od 12 lat, a po utracie ogromnego spadku, Frances zostały resztki majątku i postanawia przeżyć resztę swoich dni w wynajętym apartamencie w Paryżu, w towarzystwie jej pozbawionego ambicji syna Malcolma (Lucas Hedges) i kota o imieniu Mały Frank - który może uosabiać ducha ...

NR
5.8
2021 Dramat 113 min Sprawdź