Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 8.6 Skazana

Skazana

Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

NR tvN
8.6
2021 Dramat 44 min Sprawdź
TV 8.8 Mr.
Queen

Mr. Queen

NR tvN
8.8
2020 Dramat 72 min Sprawdź
TV 7 Receptura

Receptura

Młoda studentka architektury Zosia niespodziewanie wpada na trop rodzinnego sekretu. Przekonuje się również, że miłosne dylematy mogą wykraczać poza czas. Pewnego dnia znajduje dziennik swoje prababki Marii Kielicz. Czytając go, przenosi się do 1936 roku i poznaje jej losy.

NR tvN
7
2021 Dramat 44 min Sprawdź
TV 0 Pajęczyna

Pajęczyna

Pełen napięcia thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku.

NR tvN
0
2021 Dramat 44 min Sprawdź
TV 4 Szóstka

Szóstka

Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych.

NR tvN
4
2019 Dramat 60 min Sprawdź
TV 8.5 Mr.
Sunshine

Mr. Sunshine

NR tvN
8.5
2018 Dramat 75 min Sprawdź
TV 0 Nie rób scen

Nie rób scen

Bohaterki serialu "Nie rób scen" idą przez życie przebojem, z energią i poczuciem humoru mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są prawdziwe i waleczne. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawie jak Kate Moss i biodra prawie jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. Prawdziwe życie dopiero teraz się rozkręca więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.

NR tvN
0
2015 Komedia 24 min Sprawdź
TV 0 Szpital

Szpital

Wypadki, przemoc domowa, powikłania po zabiegach, zatrucia, nagłe tajemnicze schorzenia to tylko część przyczyn, za sprawą których pacjenci trafiają na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

NR tvN
0
2013 Dokumentalny 45 min Sprawdź
TV 7 Sama słodycz

Sama słodycz

Samotny pisarz podejmuje się opieki nad dziewięcioletnim synem, którego nie widział od lat.

NR tvN
7
2014 Komedia 40 min Sprawdź
TV 10 Szkoła

Szkoła

Gimnazjaliści i licealiści jednej z krakowskich szkół zmagają się ze swoimi problemami.

NR tvN
10
2014 Dokumentalny 42 min Sprawdź
TV 4 Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowa

Prawniczka Julia Żurawska walczy o oczyszczenie męża z zarzutów kryminalnych.

NR tvN
4
2021 Dramat 44 min Sprawdź
TV 0 Układ Warszawski

Układ Warszawski

Marek Oporny, będący policyjnym analitykiem, zostaje przeniesiony za karę do komisariatu na Czerniakowie. Nowi koledzy nie są mu przychylni, a pierwsze śledztwo, które prowadzi, dotyczy jego stryja.

NR tvN
0
2011 Dramat 40 min Sprawdź
TV 4.3 Kod genetyczny

Kod genetyczny

Głównym bohaterem jest Tomasz Skowroński, wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger. Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem jest pełna napięcia.

NR tvN
4.3
2020 Dramat 42 min Sprawdź
TV 0 Motyw

Motyw

Kiedy w Gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska oraz jej mąż Maks zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę Czarnecką, która próbowała uciec z kraju. Aresztowana „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje jednak, że za zdarzenie odpowiedzialna jest jej szefowa. Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi, śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko ...

NR tvN
0
2019 Kryminał 44 min Sprawdź
TV 0 Nieobecni

Nieobecni

Mila Gajda wraca do rodzinnego miasteczka na święta gdzie odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach.

NR tvN
0
2020 Kryminał 44 min Sprawdź
TV 7 Sługi Boże

Sługi Boże

Mroczny thriller. Scenariusz napisali Mariusz Gawryś i Maciej Strzembosz. Akcja rozgrywa się współcześnie we Wrocławiu. Z wieży kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski. Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch – niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się że do Wrocławia przybywa także wysłannik Watykańskiego ...

NR tvN
7
2016 Dramat min Sprawdź
TV 8 Camera Cafe

Camera Cafe

Każdy pracownik firmy korzysta z automatu do kawy. Automat jest świadkiem naszych radości i smutków.... Gdyby umiał mówić!

NR tvN
8
2004 Komedia 15 min Sprawdź
TV 0 Julia

Julia

Akcja serialu Julia rozgrywa się w Krakowie. Tytułową bohaterką serialu jest Julia Chmielewska, młoda dziewczyna, która na dzień przed swoim ślubem postanawia zacząć wszystko od nowa i wyprowadza się z rodzinnej miejscowości do Krakowa. Zatrzymuje się u swojej kuzynki Kasi i jej rodziny. W malowniczym mieście poznaje bogatą rodzinę Janickich, którzy są właścicielami "Kliniki piękna".

NR tvN
0
2011 Dramat 24 min Sprawdź
TV 6.5 Naznaczony

Naznaczony

Życie nauczyciela matematyki i jego najbliższych zamienia się w piekło, gdy tajemniczy mężczyzna przypomina mu o jego dawnym grzechu.

NR tvN
6.5
2009 Dramat 42 min Sprawdź
TV 5.3 Druga szansa

Druga szansa

Historia Moniki, producentki i agentki gwiazd, która w wyniku intrygi osoby z bliskiego jej otoczenia traci wszystko.

NR tvN
5.3
2016 Dramat 45 min Sprawdź
TV 5 Twarzą w twarz

Twarzą w twarz

Poszukiwany za morderstwo policjanta złodziej ucieka do Szwajcarii, gdzie podczas serii zabiegów chirurgicznych zmienia wygląd twarzy. Zakochany w lekarce postanawia wrócić i oczyścić się z zarzutów.

NR tvN
5
2007 Kryminał 60 min Sprawdź
TV 7 Singielka

Singielka

Być singielką – to nie grzech. Znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie! Elka, bohaterka nowego serialu TVN, rozpoczyna wielkie poszukiwania idealnego faceta. Stanie w obliczu wielu romantycznych perypetii, które widzowie będą śledzić od października w serialu „Singielka”. Niektórzy szukają uczucia przez całe życie. Czy Elce uda się je znaleźć w zaledwie 274 dni?

NR tvN
7
2015 Dramat 25 min Sprawdź
TV 8.5 Diagnoza

Diagnoza

Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?

NR tvN
8.5
2017 Dramat 42 min Sprawdź
TV 4.3 Belle Epoque

Belle Epoque

Główny bohater serialu, Jan Edigey-Korycki, wraca do rodzinnego Krakowa, by rozwikłać zagadkę wstrząsającego zabójstwa ukochanej matki. Pomaga mu w tym dawny przyjaciel Henryk Skarżyński oraz jego siostra Weronika, którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne w Galicji. W Krakowie Jan spotyka także swoją wielką i nieszczęśliwą miłość - Konstancję.

NR tvN
4.3
2017 Dramat 44 min Sprawdź