Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 6.2 Ghost Wars

Ghost Wars

Wyrzutek społeczny Roman Mercer musi wykorzystać swoje zdolności paranormalne, aby ocalić przed mrocznymi siłami położone na alaskijskiej prowincji miasteczko.

TV-14 Syfy
6.2
2017 Sci-Fi & Fantasy 42 min Sprawdź
TV 7.1 Van Helsing

Van Helsing

Vanessa Helsing, daleka krewna znanego łowcy, zostaje przywrócona do życia w świecie, nad którym panowanie sprawują wampiry. Jest ona ostatnią nadzieją ludzkości na odzyskanie tego, co utracone.

TV-14 Syfy
7.1
2016 Akcja i Przygoda 42 min Sprawdź
TV 5.7 Nightflyers

Nightflyers

Serial oparty na opowiadaniu George’a R. R. Martina. Ośmiu naukowców i telepata wyruszają w trudną międzygwiezdną ekspedycję, aby nawiązać kontakt z obcą cywilizacją.

TV-MA Syfy
5.7
2018 Sci-Fi & Fantasy 45 min Sprawdź
TV 6.8 Defiance

Defiance

Bohaterem serialu „Defiance” jest Joshua Nolan, stróż prawa pracujący w przygranicznym miasteczku będącym jedną z nielicznych oaz cywilizacji. Nolan jest byłym żołnierzem, który walczył w wojnie z kosmitami. Podczas tej batalii stracił żonę i dziecko. To przeżycie przemieniło go w samotnika podróżującego po dziczy nowego i niebezpiecznego świata.

TV-14 Syfy
6.8
2013 Dramat 43 min Sprawdź
TV 7.4 Szkoła zabójców

Szkoła zabójców

Akcja serialu Deadly Class dzieje się w latach 80. i opowiada o Marcusie, nastoletnim wyrzutku, który dostaje się do szkoły specjalizującej się w kreowaniu swoich uczniów na zawodowych zabójców.

TV-MA Syfy
7.4
2019 Akcja i Przygoda 43 min Sprawdź
TV 7.6 Przystań

Przystań

Agentka FBI Audrey Parker (Emily Rose) przybywa do małego miasteczka Haven w stanie Maine, aby schwytać lokalnego przestępcę. Wkrótce jej wrodzona ciekawość zaprowadza ją do epicentrum działań tej niebywałej enklawy - która okazuje się być wieloletnim schronieniem dla osób z niezwykłymi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Wśród mieszkańców jest lokalny policjant Nathan Wuornos (Lucas Bryant), który ostatecznie staje się partnerem Audrey, oraz tajemniczy i uroczy Duke Crocker (Eric Balfour).

NR Syfy
7.6
2010 Dramat 45 min Sprawdź
TV 7.5 HAPPY!

HAPPY!

Niestroniący od alkoholu były gliniarz myśli, że postradał zmysły, gdy rysunkowy jednorożec ponagla go do uratowania dziewczynki porwanej przez Świętego Mikołaja.

TV-MA Syfy
7.5
2017 Komedia 42 min Sprawdź
TV 7.1 Z Nation

Z Nation

Akcja „Z Nation” rozpoczyna się trzy lata po tym, jak wirus zombie spustoszył kraj, i skupia się na grupie zwyczajnych ludzi, którzy muszą przetransportować z Nowego Jorku do Kalifornii jedynego człowieka, który przezwyciężył plagę. Tam ostatnie laboratorium czeka na jego krew. Choć jego antyciała są ostatnią nadzieją świata, człowiek ten skrywa mroczny sekret, który może wszystkiemu zagrozić. Bohaterowie wyruszają w podróż przez postapokaliptyczną Amerykę, a stawką jest przyszłość ludzkości.

TV-14 Syfy
7.1
2014 Akcja i Przygoda 44 min Sprawdź
TV 7.7 Magicy

Magicy

Historia utalentowanego młodzieńca Quentina Coldwatera, który zostaje przyjęty do tajnej szkoły magii w Nowym Jorku, Brakebills College. Jego przyjaciółkę Julię spotyka odmowa, lecz dziewczyna nie zamierza rezygnować z nauki. Quentina wraz z grupą przyjaciół z Brakebills College, odkrywają magiczną krainę Fillory. Bohaterzy walczą z Bestią, chronią magiczną krainę dzięki czemu przeżywają niesamowite przygody, często zagrażającym ich życiu, a nawet ludziom na Ziemi.

TV-14 Syfy
7.7
2015 Dramat 45 min Sprawdź
TV 8.2 Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

Minęło 40 lat odkąd 12 ludzkich kolonii słyszało po raz ostatni o swoich "dzieciach" Cylonach, inteligentnych maszynach, które wyzwoliły się i wypowiedziały wojnę swoim panom i stwórcom - ludziom, a następnie zniknęli. W nagłym niszczycielskim ataku Cyloni powrócili i zniszczyli ludzkie kolonie. Zwycięstwo ułatwiło im to, iż część z nich wygląda już jak ludzie. Atak zmusił Komandora Williama Adamę do przywrócenia do gotowości bojowej jego statek wojenny-muzeum, Battlestar Galactica i wraz z ...

TV-14 Syfy
8.2
2004 Akcja i Przygoda 44 min Sprawdź
TV 7.7 Magazyn 13

Magazyn 13

Po uratowaniu życia Prezydentowi, para agentów Secret Service - Myka Bering i Peter Lattimer - zostają oddelegowani do odległego miejsca w Południowej Dakocie (Warehouse 13), gdzie gromadzone są nadprzyrodzone obiekty, które rząd amerykański zbierał na przestrzeni wieków. Z nowym przydziałem agentów wiąże się zadanie odzyskiwania utraconych przedmiotów oraz badania zgłoszeń odnośnie istnienia nowych.

TV-14 Syfy
7.7
2009 Akcja i Przygoda 60 min Sprawdź
TV 6.2 Tremors

Tremors

NR Syfy
6.2
2003 Komedia 60 min Sprawdź
TV 7.3 Bitten

Bitten

Elena Michaels jest jedyną kobietą wilkołakiem na świecie, która powraca do swojej watahy, by pomóc jej członkom uporać się z aferami, w jakie są uwikłani.

TV-PG Syfy
7.3
2014 Dramat 42 min Sprawdź
TV 8 Resident Alien

Resident Alien

Kosmita po rozbiciu swojego statku ukrywa się w małym miasteczku jako emerytowany lekarz. Swój obcy wygląd skutecznie maskuje dzięki zdolnościom parapsychicznym. Marzy tylko o tym, by w spokoju doczekać przybycia misji ratunkowej... no ale łatwo być nie może. Kiedy w Patience umiera prawdziwy lekarz, „doktor Harry” zostaje wciągnięty w wir zdarzeń, które nie ograniczają się do pomocy medycznej. W międzyczasie na jego trop wpadają służby specjalne.

TV-14 Syfy
8
2021 Sci-Fi & Fantasy 45 min Sprawdź
TV 7.8 Zagubiony pokój

Zagubiony pokój

Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują ...

TV-PG Syfy
7.8
2006 Sci-Fi & Fantasy 60 min Sprawdź
TV 6.1 Ghost Hunters

Ghost Hunters

TV-14 Syfy
6.1
2004 Reality 45 min Sprawdź
TV 7.1 Akta Dresdena

Akta Dresdena

The Dresden files to serialowa ekranizacja stworzona na motywach bestseleru Jima Butchera która opowiada historię mieszkającego w Chicago prywatnego detektywa Harrego Dresdena (Paul Blackthorne), który wykorzystuje swoje paranormalne umiejętności w pracy detektywistycznej i pomaga lokalnej policji w rozwiązywaniu najbardziej zagmatwanych spraw. Harry Blackstone Copperfield Dresden figuruje w chicagowskiej książce telefonicznej pod M, jako Mag.

TV-PG Syfy
7.1
2007 Akcja i Przygoda 42 min Sprawdź
TV 5.3 Hunters

Hunters

TV-14 Syfy
5.3
2016 Sci-Fi & Fantasy 43 min Sprawdź
TV 6.7 Ascension

Ascension

Pół wieku po starcie w 1963 roku amerykańskim statkiem kosmicznym wstrząsa wieść o morderstwie, które zagraża ujawnieniem sekretów o prawdziwym celu ekspedycji.

TV-MA Syfy
6.7
2014 Dramat 44 min Sprawdź
TV 6.5 Tripping the Rift

Tripping the Rift

TV-MA Syfy
6.5
2004 Animacja 20 min Sprawdź
TV 8.6 Ghost Hunters International

Ghost Hunters International

NR Syfy
8.6
2008 Dokumentalny 60 min Sprawdź
TV 7.3 DC: Krypton

DC: Krypton

A gdyby Superman nigdy nie istniał? Akcja serialu Krypton zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Seg-El, legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem - ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony ...

TV-14 Syfy
7.3
2018 Akcja i Przygoda 45 min Sprawdź
TV 6.1 Metal Hurlant Chronicles

Metal Hurlant Chronicles

TV-14 Syfy
6.1
2012 Akcja i Przygoda 30 min Sprawdź
TV 7.2 Channel Zero

Channel Zero

Pamiętacie te stare programy dla dzieci, które bardziej straszyły niż bawiły? W Channel Zero te koszmarki zaczynają żyć własnym życiem. Idą po ciebie i wcale nie wyglądają jak Teletubisie.

TV-14 Syfy
7.2
2016 Dramat 42 min Sprawdź