Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 8.2 Tacy jesteśmy

Tacy jesteśmy

Ciepły dramat. Bohaterów poznajemy w dniu ich 36 urodzin, gdy uznają,że bliżej im do 40 niż 30. Kryzys wieku średniego można przeżywać na wiele sposobów. Odnaleźć biologicznego ojca gdy jest się adoptowanym, postanowić schudnąć gdy waży się 200 kg, czy rzucić pracę, której się nie cierpi. Troje rodzeństwa właśnie postanawia zmienić coś w swoim życiu.

TV-14 NBC
8.2
2016 Dramat 43 min Sprawdź
TV 8.5 Szpital New Amsterdam

Szpital New Amsterdam

Akcja rozgrywa się w amerykańskim szpitalu, inspirowanym szpitalem Bellevue. Fabuła koncentruje się na dyrektorze placówki i jego zmaganiach z zawodowymi obowiązkami.

TV-14 NBC
8.5
2018 Dramat 43 min Sprawdź
TV 7.3 LEGO Jurassic World: The Secret Exhibit

LEGO Jurassic World: The Secret Exhibit

NR NBC
7.3
2018 Akcja i Przygoda 22 min Sprawdź
TV 8.2 Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana

Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana

Elliot Stabler (Christopher Meloni) dołącza do nowojorskiej policji. Stawia czoło przestępczości zorganizowanej. Otrzymuje też trudną misję, wskutek której musi zmierzyć się z wpływowym syndykatem.

TV-14 NBC
8.2
2021 Dramat 42 min Sprawdź
TV 7.6 Bonanza

Bonanza

TV-PG NBC
7.6
1959 Akcja i Przygoda 49 min Sprawdź
TV 7.2 Parenthood

Parenthood

TV-14 NBC
7.2
2010 Dramat 43 min Sprawdź
TV 7.7 Turbulencje

Turbulencje

Bohaterami serialu są pasażerowie samolotu, który w tajemniczych okolicznościach znika na 5 i pół roku. Gdy niespodziewanie samolot ląduje na lotnisku, wszyscy na pokładzie nie postarzeli się nawet o dzień.

TV-14 NBC
7.7
2018 Dramat 42 min Sprawdź
TV 7.3 Poza czasem

Poza czasem

Unikalne trio składające się z naukowca-konstruktora, żołnierza oraz pani profesor historii zmuszone jest do podróży w czasie, aby walczyć w przeszłości z tajemniczymi przestępcami, którzy chcą zmienić historię USA.

TV-14 NBC
7.3
2016 Akcja i Przygoda 43 min Sprawdź
TV 6.8 Era Wodnika

Era Wodnika

Serial opowiada o losach doświadczonego detektywa z Los Angeles, który wraz z młodszym partnerem rozpracowuje pod przykrywką drobnego rzezimieszka i początkującego przywódcę sekty, niejakiego Charlesa Mansona.

TV-14 NBC
6.8
2015 Dramat 43 min Sprawdź
TV 8.4 Chicago P.D.

Chicago P.D.

Serial opowiada o pracy 21 okręgu posterunku policji w Chicago, który podzielony jest na dwa zespoły. Jedną grupę stanowią umundurowani policjanci, którzy zajmują się patrolowaniem miasta i ściganiem przestępstw ulicznych. Natomiast druga grupa jest to jednostka wywiadowcza, która zajmuje się walką z poważniejszymi przestępstwami w Chicago, takim jak przestępczość zorganizowana, przemyt narkotyków i głośnych morderstw. Jednostką wywiadowczą dowodzi sierżant Hank Voight.

TV-14 NBC
8.4
2014 Dramat 42 min Sprawdź
TV 6.8 Star Trek: Animowana Seria

Star Trek: Animowana Seria

Star Trek: The Animated Series to serial animowany science fiction osadzony w uniwersum Star Trek po wydarzeniach Star Trek: The Original Series of the 1960s. Animowana seria została wyemitowana pod nazwą Star Trek, ale stała się szeroko znana pod tą dłuższą nazwą, aby odróżnić ją od oryginalnej gry Star Trek na żywo. Sukces syndykacji oryginalnych serii akcji na żywo i presja fanów na przebudzenie Star Trek doprowadziły do ​​powstania serialu animowanego z lat 1973-1974, będącego źródłem ...

TV-Y7 NBC
6.8
1973 Animacja 24 min Sprawdź
TV 7.3 Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot: Mapa zbrodni

Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży.

TV-14 NBC
7.3
2015 Akcja i Przygoda 43 min Sprawdź
TV 8 Community

Community

Serial opowiada o grupie studentów państwowej uczelni w Kolorado, a skupia się w szczególności na Jeffie Wingerze, prawniku, który został zawieszony w wykonywaniu obowiązków. Musiał wrócić na studia, po tym jak jego dyplom został unieważniony, gdy okazało się, że zdobył go w Kolumbii, a nie na Uniwersytecie Columbia. Jeff zaczyna uczęszczać do Greendale Community College, gdzie w oko wpada mu studentka Britta Perry. Poznaje również Pierce’a Hawthorne’a, który to udziela Jeffowi wielu ...

TV-PG NBC
8
2009 Komedia 22 min Sprawdź
TV 7.9 Dobre Miejsce

Dobre Miejsce

W wyniku zbiegu okoliczności skupiona na sobie Eleanor Shellstrop trafia po śmierci do Dobrego Miejsca. Pragnie tam pozostać, więc postanawia zostać lepszym człowiekiem.

TV-14 NBC
7.9
2016 Komedia 22 min Sprawdź
TV 7.5 Czarna lista

Czarna lista

Były rządowy agent, Raymond "Red" Reddington (James Spader), od lat znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców FBI. Pewnego dnia oddaje się w ręce służb, składając jednocześnie interesującą propozycję. Pomoże FBI schwytać terrorystę o nazwisku Zamani, który do tej pory był uznawany za zmarłego, pod jednym warunkiem: chce rozmawiać tylko z Elizabeth Keen (Megan Boone), nową agentką Biura. A Zamani to dopiero pierwsze nazwisko z długiej listy wpływowych przestępców ...

TV-14 NBC
7.5
2013 Dramat 43 min Sprawdź
TV 6.9 Smerfy

Smerfy

Smurfy to małe niebieskie postacie, żyjące w domkach o kształcie muchomorów. Przewodzi nimi Papa Smurf, który ma ponad 534 lata. W świecie Smurfów niemal każdy się czymś innym zajmuję. Spotkamy Osiłka, Smurfetkę, Malarza, Poetę, Marzyciela, Łasucha, Harmoniusza, Farmera, Śpiocha, Ważniaka, Marudę, Pracusia, Lalusia, Zgrywusa, Smurfika i wielu innych. Życie Smurfów było by doskonałe, gdyby nie Gargamel - zły czarownik i jego kot Klakier, którzy próbują schwytać Smurfy, aby przerobić je na ...

TV-Y NBC
6.9
1981 Animacja 11 min Sprawdź
TV 8 Parks and Recreation

Parks and Recreation

Leslie Knope, optymistyczna, zawsze uśmiechnięta zastępczyni kierownika Działu Parków i Rekreacji, stara się zmienić małe miasteczko w stanie Indiana na lepsze. Ma do pomocy przyjaciół, a zarazem współpracowników. 

TV-14 NBC
8
2009 Komedia 22 min Sprawdź
TV 8.4 Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele to amerykański sitcom stworzony przez Davida Crane’a i Martę Kauffman. Serial był nadawany od 22 września 1994 do 6 maja 2004 i opowiada historie grupy sześciu przyjaciół mieszkających i pracujących w Nowym Jorku.

TV-14 NBC
8.4
1994 Dramat 25 min Sprawdź
TV 8.2 Brooklyn 9-9

Brooklyn 9-9

Zdziecinniały detektyw, Jake Peralta (Andy Samberg), jest w czepku urodzony. Swoją, wydawać by się mogło, poważną pracę traktuje jak niewinną zabawę. Jego nonszalancki sposób rozwiązywania dochodzeń jest mu puszczany płazem, ponieważ może się pochwalić największą liczbą zamkniętych spraw. Jednak nowy kapitan, Ray Holt (Andre Braugher), chce wychować zdolnego detektywa na poważnego służbistę, a cały posterunek przekształcić we wzorową jednostkę organów ścigania.

TV-14 NBC
8.2
2013 Komedia 21 min Sprawdź
TV 8.4 Chicago Fire

Chicago Fire

Chicago Fire to serial opowiadający o życiu i heroicznej pracy strażaków z Chicago.

TV-14 NBC
8.4
2012 Dramat 42 min Sprawdź
TV 7.5 Herosi

Herosi

Grupa ludzi posiada supermoce, które staną się potrzebne, by uratować świat przed zagładą.

TV-14 NBC
7.5
2006 Dramat 43 min Sprawdź
TV 8.6 Biuro

Biuro

Serial oparty jest na na popularnej brytyjskiej serii o tym samym tytule. Podobnie jak oryginał, śledzi codzienne życie grupy pracowników pewnego biura zarządzanego przez managera regionalnego Michaela Scotta, który myśli, że jest najzabawniejszym i najrówniejszym szefem na świecie - co czyni go okropnym i nieznośnym. Całe biuro wiecznie się martwi, czy będą zwolnienia, czy będzie jakiś romans w biurze i czy Michael kiedykolwiek się zamknie.

TV-14 NBC
8.6
2005 Komedia 22 min Sprawdź
TV 7.8 Prawo i porządek: Sekcja specjalna

Prawo i porządek: Sekcja specjalna

Serial opowiada o grupie nowojorskich policjantów zajmujących się przestępstwami na tle seksualnym. Dzięki współpracy z biurem prokuratora okręgowego doprowadzają oni winnych przed sąd, gdzie sprawę przejmuje Zastępca Prokuratora Okręgowego. Law & Order: Special Victims Unit jest jednym z najbardziej znanych i lubianych seriali kryminalnych w USA.

TV-14 NBC
7.8
1999 Dramat 43 min Sprawdź
TV 6.5 Persons Unknown

Persons Unknown

Grupa nieznanych sobie ludzi zostaje porwana i budzi się na odludziu nie pamiętając jak się tam dostali. Jedyne z czego zdają sobie sprawę to, że z tego miejsca nie ma ucieczki. Obserwowani są przez wszechobecne kamery. Każda próba opuszczenia miasta zostaje udaremniona ponieważ wcześniej wszczepiono im pod skórę implant, który przy próbie ucieczki natychmiast uwalnia lek a uciekinierzy tracą przytomność.

TV-14 NBC
6.5
2010 Dramat 43 min Sprawdź