Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 7.8 Shetland

Shetland

NR BBC One
7.8
2013 Dramat 60 min Sprawdź
TV 8.6 Peaky Blinders

Peaky Blinders

Tommy Shelby dowodzi gangiem działającym w Birmingham w 1919 roku. Szef grupy przestępczej zapłaci każdą cenę, aby wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt.

TV-MA BBC One
8.6
2013 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.9 Tabu

Tabu

Londyn, 1814 rok. Awanturnik oraz łowca przygód James Keziah Delaney (Tom Hardy) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce, z 14 nieuczciwie zdobytymi diamentami. Na miejscu odkrywa tajemniczą spuściznę po zmarłym ojcu i postanawia szukać zemsty za jego śmierć. Delaney staje twarzą w twarz z Kompanią Wschodnioindyjską, odmawiając jej sprzedaży rodzinnego biznesu. Zamiast tego buduje własne imperium handlowo-transportowe, znajdując się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy ...

TV-MA BBC One
7.9
2017 Dramat 59 min Sprawdź
TV 7.2 Noughts + Crosses

Noughts + Crosses

Sephy jest córką wybitnego polityka i członkinią czarnej klasy rządzącej. Callum należy natomiast do białej podklasy, której członkowie byli niegdyś niewolnikami. Para przyjaźni się od wczesnego dzieciństwa, mają jednak świadomość, że nigdy nie powinni się w sobie zakochać. Społeczeństwo, w którym żyją pełne jest uprzedzeń i wzajemnej nieufności, w efekcie czego ludzie w końcu wychodzą na ulicę. Między Sephy i Callumem wybucha namiętny romans, który naraża ich na ogromne niebezpieczeństwo.

NR BBC One
7.2
2020 Dramat 60 min Sprawdź
TV 6.8 Tracey Ullman’s Show

Tracey Ullman’s Show

NR BBC One
6.8
2016 Komedia 30 min Sprawdź
TV 6 Pretendent do ręki

Pretendent do ręki

W podzielonych Indiach nowoczesność zderza się z tradycją — młoda dziewczyna sprzeciwia się aranżowanemu małżeństwu, a syn polityka zakochuje się w niewłaściwej osobie.

NR BBC One
6
2020 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.3 McMafia

McMafia

Fabuła miniserialu McMafia skoncentruje się na Alexie Godmanie, synu rosyjskich imigrantów, który wychował się w Anglii. Choć mężczyzna próbuje ułożyć sobie spokojne życie, ciągnie się za nim ponura przeszłość, która nieustannie każe powracać do kryminalnej działalności.

TV-14 BBC One
7.3
2018 Dramat 55 min Sprawdź
TV 7.8 Wystawieni

Wystawieni

NR BBC One
7.8
2020 Komedia 18 min Sprawdź
TV 7.2 The Paradise

The Paradise

NR BBC One
7.2
2012 Dramat 60 min Sprawdź
TV 6.6 Na poboczu

Na poboczu

Peter Laurence jest charyzmatycznym ministrem stojącym u progu awansu na wysokie stanowisko. Świętuje również zwycięstwo w sprawie o zniesławienie w gazecie. Jednak osadzona w więzieniu dla kobiet twierdzi, że zna sekret z przeszłości Petera, który może wpłynąć na jego przyszłość.

NR BBC One
6.6
2020 Dramat 60 min Sprawdź
TV 6.4 Wanderlust

Wanderlust

Główną bohaterką jest Joy Richards, terapeutka próbująca wskrzesić żar w małżeństwie po wypadku, który uświadomił jej, że od dawna nie prowadziła aktywnego życia seksualnego ze swoim mężem, Alanem. Poznając jej rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i pacjentów, zobaczymy niezwykłe, ale życiowe historie o miłości, pożądaniu i zakazanych pragnieniach.

NR BBC One
6.4
2018 Dramat 57 min Sprawdź
TV 7.6 Howards End

Howards End

NR BBC One
7.6
2017 Dramat 55 min Sprawdź
TV 7 Wodnikowe Wzgórze

Wodnikowe Wzgórze

Adaptacja klasycznej powieści Richarda Adamsa, w której stadko królików pokonuje liczne przeciwności losu w trakcie ryzykownej wyprawy w poszukiwaniu nowego domu.

TV-PG BBC One
7
2018 Animacja 100 min Sprawdź
TV 6.6 Requiem

Requiem

Po nagłej tragedii londyńska wiolonczelistka odkrywa sekrety, które łączą jej matkę z zaginięciem młodej dziewczyny z małego walijskiego miasteczka.

TV-MA BBC One
6.6
2018 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.7 Nędznicy

Nędznicy

Historia losy kilku osób w XIX-wiecznej Francji i porusza kwestie moralności, sprawiedliwości oraz walki z nędzą i wykluczeniem.

TV-14 BBC One
7.7
2018 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.9 Emma

Emma

NR BBC One
7.9
2009 Dramat 58 min Sprawdź
TV 7.1 Zaufaj Mi

Zaufaj Mi

Cath jest pracowitą i wykwalifikowaną pielęgniarką, która pewnego dnia niespodziewanie traci pracę. Zdesperowana kobieta zmuszona jest podjąć drastyczne kroki. Aby zabezpieczyć materialnie córkę, kradnie tożsamość swojej przyjaciółki i podejmuje pracę lekarki w pogotowiu ratunkowym. Szybko jednak jej kłamstwo zaczyna odbijać na innych aspektach jej życia… Stworzony przez Dana Seftona serial o kobiecie, która żyje w ciągłym lęku, że ktoś odkryje jej prawdziwą tożsamość. W postać głównej ...

NR BBC One
7.1
2017 Dramat 56 min Sprawdź
TV 7.9 Wojna i pokój

Wojna i pokój

TV-14 BBC One
7.9
2016 Dramat 58 min Sprawdź
TV 8.3 Line of Duty

Line of Duty

Detektyw Steve Arnott odmawia udziału w tuszowaniu sprawy przypadkowego postrzelenia, za co zostaje karnie przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego.

TV-MA BBC One
8.3
2012 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.9 Czarna żmija

Czarna żmija

Serial "Czarna Żmija" powstał w 1983 roku. Stacja telewizyjna BBC wyprodukowała go na podstawie scenariusza napisanego przez Richarda Curtisa i Rowana Atkinsona, wcielającego się tutaj także w rolę głównego bohatera Edmunda Blackaddera. "Czarna Żmija" to saga Blackadderów, która rozpoczyna się pod koniec Wojny Dwóch Róż - walki o tron angielski. Dowiadujemy się, że fakty historyczne, które uważaliśmy za prawdziwe, to tylko fikcja. Okazuje się bowiem, że Henryk VII Tudor wcale nie zwyciężył ...

NR BBC One
7.9
1983 Komedia 32 min Sprawdź
TV 6.8 Jane Eyre

Jane Eyre

NR BBC One
6.8
1983 Dramat 30 min Sprawdź
TV 7.8 Rok za rokiem

Rok za rokiem

Years and Years to nowy serial stacji HBO, w którym Emma Thompson wciela się w kontrowersyjną polityk Vivienne Rook, której opinie dzielą całe społeczeństwo. Produkcja jest opisywana jako saga rodziny, którą obserwujemy na przestrzeni 15 lat. Wraz ze zmianami społeczeństwa, szybciej niż kiedykolwiek, Lyonowie doświadczą wszystkiego, czego oczekujemy i czego się boimy jeśli chodzi o przyszłość. Przed nami powroty, rozstania, miłości czy starzenie się - wszystko w perspektywie zmieniającego ...

TV-MA BBC One
7.8
2019 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.2 Biała Królowa

Biała Królowa

Pogrążona w chaosie XV-wieczna Anglia jest miejscem krwawych rozgrywek o królewski tron. Rok 1464. Anglia od blisko dekady jest w stanie wojny domowej. Walka toczy się pomiędzy Yorkami i Lancasterami o prawo do tronu. Za sprawą manipulacji Lorda Warwicka (James Frain) królem Anglii zostaje Edward IV z rodu Yorków (Max Irons). Nowy władca zakochuje się w plebejce - Elizabeth Woodville (Rebecca Ferguson) - która po śmierci męża pozostała z dwójką dzieci bez grosza przy duszy. Para potajemnie ...

TV-MA BBC One
7.2
2013 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.5 Co ludzie powiedzą?

Co ludzie powiedzą?

Brytyjski serial komediowy, którego główna bohaterka – Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji są źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu.

TV-PG BBC One
7.5
1990 Komedia 30 min Sprawdź