Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

8.4 Bulwar Zachodzącego Słońca

Bulwar Zachodzącego Słońca

W basenie jednej z posiadłości na Sunset Boulevard w Los Angeles, odnaleziony zostaje topielec. Nieboszczyk jest głównym bohaterem filmu, który, jako narrator, od tego właśnie momentu rozpoczyna snuć historię, która wyjaśni jak doszło do jego morderstwa.

PG
8.4
1950 Dramat 110 min Sprawdź
6.9 Prywatne życie Sherlocka Holmesa

Prywatne życie Sherlocka Holmesa

Sherlock Holmes i doktor Watson zajmują się sprawą kobiety wyłowionej z Tamizy. Ślady prowadzą detektywów do zamku w Loch Ness.

PG-13
6.9
1970 Komedia 125 min Sprawdź
6.5 Najlepszy kumpel

Najlepszy kumpel

Trabucco zabił już dwóch ludzi na zlecenie przestępczego syndykatu . Obecnie zatrzymał się w hotelu "Ramona", w pokoju na wprost gmachu sądu, w którym za kilka godzin ma zeznawać przeciwko jego zleceniodawcy ostatni świadek. Trabucco ma zlikwidować świadka jednym celnym strzałem, gdy ten będzie wprowadzany do sądu.

R
6.5
1981 Komedia 92 min Sprawdź
8.2 Pół żartem, pół serio

Pół żartem, pół serio

Pod koniec szalonych lat dwudziestych, w czasach prohibicji, początku ery swingu i kulminacji wojen gangsterskich dwaj bezrobotni muzycy, Jerry i Joe, są przypadkowo świadkami porachunków kryminalnych w dniu świętego Walentego. Wiedzą za dużo, więc nie pozostaje im nic innego, jak zwiać najdalej, jak to możliwe. Jedynym ratunkiem okazuje się ucieczka z Chicago na Florydę i to w kobiecym przebraniu. Teraz już jako Daphne i Josephine na chwilę przed odjazdem pociągu trafiają do żeńskiego ...

NR
8.2
1959 Komedia 120 min Sprawdź
8.2 Garsoniera

Garsoniera

Główny bohater Calvin Clifford Baxter jest solidnym pracownikiem firmy zatrudniającej ogromne rzesze ludzi, gdzie trudno o awans lub podwyżkę. Calvin na pozór prowadzi normalne życie. Jednak podejrzenia co do jego osoby zaczynają tworzyć się w momencie, gdy po firmie krąży niewielki kluczyk przekazywany z rąk do rąk. Jest bardzo cenny, bo nawet jego przełożeni Baxtera usilnie starają się go dostać. Jak się później okazuje kluczyk ten jest własnością owego bohatera. A dokładniej mówiąc jest ...

NR
8.2
1960 Dramat 125 min Sprawdź
7 Five Graves to Cairo

Five Graves to Cairo

NR
7
1943 Thriller 96 min Sprawdź
7.7 Stracony weekend

Stracony weekend

Don Birnam jest uzależniony od alkoholu. W pokonaniu nałogu pomagają mu Wick i Helen, którzy planują wspólny wyjazd na wieś.

NR
7.7
1945 Dramat 101 min Sprawdź
7.1 Słomiany wdowiec

Słomiany wdowiec

Żona Richarda (Tom Ewell) - Helen (Evelyn Keyes) po kilku latach wspólnego pożycia po raz pierwszy wyjeżdża sama na wakacje. Opuszczony małżonek obiecuje oprzeć się wszelkim pokusom i dochować jej wierności. Na drodze do spełnienia przyrzeczenia staje mu jednak nowa, powabna lokatorka (Marilyn Monroe). Ponadto Richard zaczyna podejrzewać, że jego żona ma romans z przyjacielem, powieściopisarzem Tomem (Sonny Tufts).

NR
7.1
1955 Komedia 95 min Sprawdź
7 The Major and the Minor

The Major and the Minor

NR
7
1942 Komedia 100 min Sprawdź