Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6 Gulliver Returns

Gulliver Returns

NR
6
2022 Animacja 90 min Sprawdź
6.6 Snajper. Biały Kruk

Snajper. Biały Kruk

Ukraiński nauczyciel fizyki poszukuje zemsty. Skupia się na elitarnym rosyjskim snajperze, którego eliminacja może zmienić bieg konfliktu.

NR
6.6
2022 Akcja 120 min Sprawdź
5.3 Uzdrowienie

Uzdrowienie

Mrożący krew w żyłach thriller z udzialem Daniela Olbrychskiego oraz Andrzeja Zielińskiego. Okultyzm, brutalne zbrodnie i strach. W mieście panuje niepokój, wywołany dziwnymi zjawiskami. Wszystko to zbiega się z samobójstwem znanego ukraińskiego profesora. Zagadkowe okoliczności jego śmierci próbuje rozwikłać córka ofiary oraz jego amerykański przyjaciel. Im dalej postępuje śledztwo, tym więcej niepokojących odkryć. Wkrótce nasi bohaterowie znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. ...

NR
5.3
2021 Tajemnica 0 min Sprawdź
6.2 Łagodna

Łagodna

Kobieta o przykuwającej uwagę, spokojnej twarzy (Wasilina Makowcewa), dostaje zwrot listów, które wysyłała do męża przebywającego w więzieniu. Wyrusza w drogę, aby dowiedzieć się o jego losach. Wszelkie informacje, które stara się zdobyć, okazują się jednak „tajemnicą państwową”. Postanawia w końcu pojechać sama do uwięzionego.

NR
6.2
2017 Dramat 142 min Sprawdź
7.2 Kobieta idzie na wojnę

Kobieta idzie na wojnę

Halla mieszka w małym miasteczku i na co dzień jest dyrygentką lokalnego chóru. Nikt nie podejrzewa, że zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii Halla po godzinach prowadzi drugie życie. Ukrywając się pod pseudonimem "Kobieta z Gór", niczym super-bohaterka wypowiada walkę potężnemu koncernowi, który stanowi zagrożenie dla islandzkiego środowiska.

NR
7.2
2018 Dramat 101 min Sprawdź
7 Akwarium

Akwarium

Ekranizacja powieści Wiktora Suworowa. Rzecz o mechanizmach funkcjonowania radzieckich służb specjalnych GRU i KGB. Nie ma tu jednak przygód w stylu bondowskim. Są za to męczarnie agenta Wiktora (Jurij Smolskij) poddawanego morderczej, psychicznej presji nie wie, czy zadanie, które wykonuje, nie jest przypadkiem kolejną próbą jego lojalności. Wiktor czuje się osaczony, nie może nikomu zaufać. Nieświadomie pogrąża swego zwierzchnika i mentora Krawcowa (Janusz Gajos)...

NR
7
1996 Akcja 140 min Sprawdź
6 Inseparable

Inseparable

NR
6
2014 Dramat 118 min Sprawdź
5.8 Eter

Eter

Początek XX wieku, obrzeża Cesarstwa Rosyjskiego. Doktor podaje śmiertelną dawkę eteru młodej kobiecie, którą pragnie uwieść. Ucieka. Znajduje zatrudnienie w austriacko-węgierskiej twierdzy, gdzie kontynuuje swoje eksperymenty z eterem. Ich celem jest uśmierzenie bólu, ale też manipulowanie ludzkim zachowaniem. Cena powodzenia to utrata duszy, ale miłość może wybawić Doktora od wiecznego potępienia.

NR
5.8
2018 Dramat 117 min Sprawdź
7.4 Cyborgi

Cyborgi

Jest to opowieść o kilkutygodniowej służbie wojskowej we wrześniu 2014 r. Grupa ochotników wojskowych przyjeżdża na lotnisko w Doniecku po raz pierwszy - lotnisko zostało okupowane przez Ukraińców na ponad cztery miesiące wojny.

NR
7.4
2017 Akcja 112 min Sprawdź
7.3 Chervonyi

Chervonyi

1947 rok, dowódca UPA postanawia zbuntować innych więźniów. Razem planują ucieczkę z obozu jenieckiego, gdzie wszyscy przechodzą piekło.

NR
7.3
2017 Dramat 110 min Sprawdź
6 Linia

Linia

Jesień 2007 roku, granica słowacko-ukraińska. Po obu jej stronach mieszkańcy utrzymują się głównie z przemytu. Niebawem Słowacja ma jednak stać się częścią strefy Schengen, co wiąże się z koniecznością uszczelnienia granicy. Przełomowy moment budzi nerwowość wśród mieszkańców okolic, ale jednocześnie to także szansa na ostatnią wielką kontrabandę.

NR
6
2017 Kryminał 108 min Sprawdź
6 Wij

Wij

XVIII wiek. Kartograf Jonathan Green (Jason Flemyng) podejmuje naukową wyprawę na wschód Europy. W trakcie podróży spotyka dwóch mężczyzn, którzy opowiadają mu o dziwnej śmierci ich kamrata, Chomy Brutusa (Aleksey Petrukhin), który na prośbę setnika miał czuwać trzy noce przy trumnie zmarłej córki możnowładcy. Po przemierzeniu Transylwanii i Karpat uczony dostaje się do tajemniczej i opuszczonej wioski, zagubionej w bezkresnych lasach. Tutejszy setnik prosi go o wyrysowanie na mapach starej ...

NR
6
2014 Fantasy 128 min Sprawdź
7.4 Zniewolona: Felix Austria

Zniewolona: Felix Austria

Historia zaczyna się w Stanisławie w drugiej połowie XIX wieku. Doktor Anger traci ukochaną żonę w pożarze. Udaje mu się jednak uratować dwie dziewczynki - własną córkę Adelę i córkę służby - Stephanie. Lekarz postanawia wychować je razem. Wraz z upływem czasu dziewczyny zbliżały się do siebie coraz silniej. Nawet wówczs gdy Adel została mężatką, zaś Stephanie zajęła się prowadzeniem domowego gospodarstwa, pozostawały nierozłączne. Jednak mimo łączącej ich więzi nadal nie potrafiły ...

NR
7.4
2020 Historyczny 98 min Sprawdź
6.3 Ostatni smok świata

Ostatni smok świata

Syn bohaterskiego Tannera, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjaciół – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, który wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej ...

NR
6.3
2016 Animacja 85 min Sprawdź
8 Winter on Fire

Winter on Fire

Pokojowa demonstracja studentów przeistacza się w krwawą rewolucję. 93dni, które wstrząsnęły Ukrainą i całym światem.

NR
8
2015 Dokumentalny 98 min Sprawdź
7 Free to Play

Free to Play

NR
7
2014 Dokumentalny 75 min Sprawdź
8 UKE

UKE

NR
8
2020 Dokumentalny 90 min Sprawdź
6.4 Stalking Chernobyl: Exploration After Apocalypse

Stalking Chernobyl: Exploration After Apocalypse

NR
6.4
2020 Dokumentalny 58 min Sprawdź
5.3 Cold Blood

Cold Blood

Henry był legendarnym zabójcą na zlecenie, który teraz cieszy się zasłużoną "emeryturą" nad jeziorem, głęboko w kanadyjskiej dziczy. Pewnego dnia znajduje przed swoim domem ranną kobietę i musi zdecydować, czy zaryzykuje dla niej własne życie.

NR
5.3
2019 Akcja 91 min Sprawdź
6.3 DZIDZIO First Time

DZIDZIO First Time

NR
6.3
2018 Komedia 99 min Sprawdź
0 Slovo House

Slovo House

NR
0
2017 Dokumentalny 81 min Sprawdź
7.1 Almost Holy

Almost Holy

NR
7.1
2015 Dokumentalny 96 min Sprawdź
6.5 All Things Ablaze

All Things Ablaze

NR
6.5
2014 Dokumentalny 81 min Sprawdź
6 Doctor Aybolit

Doctor Aybolit

NR
6
1984 Animacja 66 min Sprawdź