Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.4 Sekret Madeleine Collins

Sekret Madeleine Collins

Judith prowadzi podwójne życie przemieszczając się między Szwajcarią a Francją. W Szwajcarii mieszka z Abdelem, z którym wychowuje córkę; we Francji jest związana z Melvilem, z którym ma dwóch starszych synów. Stopniowo krucha równowaga oparta na tajemnicach, kłamstwach i ciągłych podróżach zaczyna niebezpiecznie wymykać się spod kontroli. Judith postanawia mimo wszystko brnąć w to dalej, chociaż oznacza to przyprawiającą o zawrót głowy eskalację zdarzeń.

NR
6.4
2021 Dramat 102 min Sprawdź
5.5 Droga do odkupienia

Droga do odkupienia

Paradise Highway opowiada historię Sally (Juliette Binoche), kierowczyni ciężarówki, która zostaje zmuszona do przemycania nielegalnego towaru, aby uratować swojego brata Dennisa (Frank Grillo) przed śmiertelnie niebezpiecznym, więziennym gangiem. Kiedy na jej drodze staje agent FBI Gerick (Morgan Freeman), motywacje bohaterki stają pod znakiem zapytania. Okazuje się, że w jednej z paczek znajduje się nastoletnia dziewczyna (Hala Finley).

NR
5.5
2022 Dramat 115 min Sprawdź
6.3 Nebel

Nebel

NR
6.3
2014 Dokumentalny 60 min Sprawdź
5.4 Der Klang der Stimme

Der Klang der Stimme

NR
5.4
2018 Dokumentalny 0 min Sprawdź
6.9 Annette

Annette

„Annette” to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.

NR
6.9
2021 Dramat 140 min Sprawdź
5.3 Danses macabres, squelettes et autres fantaisies

Danses macabres, squelettes et autres fantaisies

NR
5.3
2019 Dokumentalny 110 min Sprawdź
7.5 Antão, o invisível

Antão, o invisível

NR
7.5
2017 17 min Sprawdź
4.8 Tłumacz

Tłumacz

W 2000 roku Sami pracował jako tłumacz, relacjonując wydarzenia syryjskiej drużyny podczas olimpiady w Sydney.

NR
4.8
2021 Thriller 105 min Sprawdź
7.8 Presque

Presque

Film "Nietykalni" rozkochał publiczność na całym świecie i udowodnił, że zderzenie dwóch różnych osobowości to materiał na szalenie poruszające kino. Nie inaczej jest tym razem, gdy tajemniczy i introwertyczny Louis spotyka na swojej drodze Igora, który jest prawdziwym wulkanem energii i nic nie powstrzyma go przed spełnianiem swoich marzeń. Ich wspólna podróż to pasmo przeuroczych pomyłek i budujących doświadczeń.

NR
7.8
2022 Dramat 92 min Sprawdź
7.3 Wielka cisza

Wielka cisza

Dokument Philipa Gröninga jest pierwszym filmem przedstawiającym życie w Wielkiej Kartuzji, głównym klasztorze zakonu kartuzów we Francji. Film jest bardzo oszczędny w formie. Poza psalmami śpiewanymi przez zakonników, nie ma w nim dodatkowej muzyki. Nie ma też wywiadów, komentarzy, ani innych dodatkowych materiałów. Jest tylko cisza i obserwacja codziennego, ustalonego rytmu życia społeczności zakonnej.

NR
7.3
2005 Dokumentalny 164 min Sprawdź
7.3 Oceans

Oceans

NR
7.3
2010 Dokumentalny 84 min Sprawdź
5.5 Zwierzęta

Zwierzęta

Nick i Anna nie radzą sobie z kłopotami w małżeństwie, a remedium na ich problemy ma być półroczny wyjazd do Szwajcarii. Ona ma poszukać spokoju do pisania książki, on ma odnaleźć nowe inspiracje dla prowadzonej przez siebie restauracji. Przy dźwiękach sympatycznej muzyki dochodzącej z kabrioletu uśmiechnięci i zadowoleni wjeżdżają wprost do tunelu szaleństwa. Katalizatorem wydarzeń jest wypadek – potrącenie owcy – rozpoczynający spiralę zagadek i niedorzeczności.

NR
5.5
2017 Thriller 95 min Sprawdź
6.9 À l’école des Philosophes

À l’école des Philosophes

NR
6.9
2018 Dokumentalny 97 min Sprawdź
6.4 John Ford : l’homme qui inventa l’Amérique

John Ford : l’homme qui inventa l’Amérique

NR
6.4
2019 Dokumentalny 54 min Sprawdź
7.8 Nazywam się Cukinia

Nazywam się Cukinia

Po niespodziewanej śmierci swojej mamy dziewięcioletni chłopiec zwany Cukinią zaprzyjaźnia się z sympatycznym policjantem Rajmundem i trafia do domu dziecka, w którym mieszkają inne dzieci w jego wieku. Początkowo Cukinia ma problemy z przystosowaniem się do nowego miejsca, nie zawsze dogaduje się ze wszystkimi. Stopniowo jednak znajduje sobie przyjaciół i kiedy zajdzie taka potrzeba, będzie mógł liczyć na ich wsparcie.

NR
7.8
2016 Animacja 66 min Sprawdź
7.1 Kleopatra

Kleopatra

W tym najbardziej widowiskowym, zrealizowanym z ogromnym rozmachem filmowym spektaklu grają największe gwiazdy ówczesnego kina - Richard Burton, Rex Harrison i Elizabeth Taylor. Jest to historia królowej Egiptu i jej miłości do dwóch największych wodzów starożytnego Rzymu: Juliusza Cezara i Marka Antoniusza. Zarówno Burton jak i Harrison nominowany do Oscara dają wspaniały popis gry aktorskiej, jednak to właśnie Elizabeth Taylor jaśnieje niezwykłym blaskiem, przyciągając swoją osobą uwagę ...

NR
7.1
1963 Dramat 192 min Sprawdź
5.2 Gorące lato

Gorące lato

Poznając malarza Frédérica (Garrel), Paul (Jérôme Robart) nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego życie przybrało nowy, zupełnie nieprzewidywalny tor. Frédéric mieszka z aktorką Angèle (Bellucci), która właśnie kręci film we Włoszech. Zmagający się z problemami finansowymi Paul zostaje statystą i na planie filmowym spotyka młodziutką Elisabeth (Céline Sallette), dla której szybko traci głowę. Ich namiętności wybuchną ze zdwojoną siłą w Rzymie, gdzie zakochani udają się na zaproszenie Frédérica.

NR
5.2
2011 Dramat 95 min Sprawdź
6.3 Il mangiatore di pietre

Il mangiatore di pietre

NR
6.3
2018 Dramat 109 min Sprawdź
5.2 Dora oder Die sexuellen Neurosen unserer Eltern

Dora oder Die sexuellen Neurosen unserer Eltern

NR
5.2
2015 Dramat 88 min Sprawdź
5.4 Saga Wikingów

Saga Wikingów

Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na zbrojny konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka ...

NR
5.4
2014 Akcja 97 min Sprawdź
5 Szwedki w akademiku

Szwedki w akademiku

Panna Klein prowadzi żeńską szkołę z internatem, do której uczęszcza 6 wyzwolonych szwedzkich blondynek: Greta, Inga, Kerstin, Lil, Astrid i Selma oraz ich koleżanka Marie-France. Ani panna Klein, ani nauczyciel gimnastyki Martin nie mogą powstrzymać seksualnych wybryków dziewcząt.

NR
5
1979 Komedia 91 min Sprawdź
8 Cercando Valentina

Cercando Valentina

NR
8
2020 Dokumentalny 76 min Sprawdź
6.2 Just Kids

Just Kids

NR
6.2
2020 Dramat 103 min Sprawdź
6.8 Sing Me a Song

Sing Me a Song

NR
6.8
2020 Dokumentalny 99 min Sprawdź