Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 7.619 Dom z papieru: Od Tokio do Berlina

Dom z papieru: Od Tokio do Berlina

Filmowcy i aktorzy stojący za postaciami z „Money Heist”, takimi jak Tokyo i Profesor, opowiadają o emocjonalnym i artystycznym procesie kręcenia Money Heist.

TV-MA Netflix
7.619
2021 Dokumentalny 53 min Sprawdź
8.148 Łut szczęścia

Łut szczęścia

Sam Greenfield to najbardziej pechowa osoba na świecie! Kiedy nagle znajduje się w zupełnie nieznanej krainie szczęścia, musi połączyć siły z mieszkającymi tam magicznymi stworzeniami, by odwrócić swój los.

G
8.148
2022 Animacja 105 min Sprawdź
7.2 Siedem minut po północy

Siedem minut po północy

Najnowszy film J.A. Bayony to historia pełna wielkich emocji i ciekawych refleksji. 10-letni Connor zmaga się z niezwykle trudną dla siebie sytuacją. Nie potrafi pogodzić się z nieuleczalną chorobą mamy. W tej sytuacji Connor zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim drzewo ze snów, które przychodzi do niego zawsze siedem minut po północy. Istota za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Connora w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. (opis ...

PG-13
7.2
2016 Dramat 108 min Sprawdź
6.2 7 powodów do ucieczki

7 powodów do ucieczki

Siedem nieprawdopodobnych, szalonych i pełnych smolistego humoru opowieści. Historie rodziny, lokatora, ślubu, biznesmena, sąsiadów, ubogiego dziecka i ofiary wypadku. Siedem sytuacji, w których czarny humor jednocześnie budzi niezręczność i okazuje się podejrzanie znajomy. Siedem surrealistycznych historii o dysfunkcyjnym społeczeństwie, które przestało się rozwijać.

NR
6.2
2019 Komedia 75 min Sprawdź
6 Czas policzony

Czas policzony

Na kilka dni przed dokonaniem zamachu Antonio, strzelec z terrorystycznego gangu ETA, który poświęcił swoje życie sprawie, w którą już nie wierzy, poznaje Charo, młodą narkomankę, która mimo nikczemnego środowiska, w jakim żyje, wciąż zachowuje niewinność.

NR
6
1994 Dramat 93 min Sprawdź
5.9 Rysiek Lwie Serce

Rysiek Lwie Serce

Przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego ...

PG
5.9
2013 Animacja 90 min Sprawdź
4 Hiszpańskie Dziewczyny

Hiszpańskie Dziewczyny

Ana (Mairen Munoz), Paula (Marta Mir Martín) i Veronica (Patricia Valley) mieszkają w Madrycie i marzą o wielkiej karierze w świecie mody. Skuszone łatwymi pieniędzmi stawiają pierwsze kroki na wybiegach, zafascynowane otaczającym je luksusem. Szybko jednak odkrywają mroczną stronę sławy i życia w blasku fleszy. Współpraca z nieprzyjemnym fotografem (Antonio Ibánez) wciąga je w świat niebezpiecznych pokus i nałogów. Za sprawą dotkliwych doświadczeń kobiety odkryją, że przyjaźń i rodzina są ...

NR
4
2015 Komedia 0 min Sprawdź
5.5 Wyspa zaginionych

Wyspa zaginionych

Hierro (żelazo) to zapomniana przez Boga i ludzi wysepka, najbardziej wysunięta na południe część Europy. W jej kierunku wypływa Maria (Elena Anaya) wraz z pięcioletnim synem Diego. Kobieta chce odpocząć w rajskiej scenerii od zgiełku miejskiego życia i poświęcić trochę czasu dziecku. Szykują się fantastyczne wakacje... Jednak na promie chłopiec znika. Po żmudnych i nieudanych poszukiwaniach, Maria opuszcza wyspę, by po jakimś czasie znów tam powrócić. Policja wzywa ją, by zidentyfikowała ...

NR
5.5
2009 Tajemnica 94 min Sprawdź
5.5 Summer Camp

Summer Camp

Troje wychowawców kolonijnych z USA przylatuje do Hiszpanii na obóz językowy. Zamiast wypoczynku i łatwych pieniędzy, czeka ich desperacka walka o przetrwanie. A wszystko przez wirus, który zamienia ludzi w krwiożercze monstra. Kiedy choroba infekuje kolejne ofiary, a dawni przyjaciele stają się bezwzględnymi wrogami, przeżyć zdołają tylko nieliczni. Ci, którzy siłą, przebiegłością i okrucieństwem przewyższą stworzone przez wirus potwory.

NR
5.5
2016 Horror 81 min Sprawdź
5.8 Letni deszcz

Letni deszcz

NR
5.8
2006 Dramat 118 min Sprawdź
7 Wieczny okop

Wieczny okop

Aby uniknąć kary, republikański weteran hiszpańskiej wojny domowej z pomocą żony ukrywa się w domu przez ponad 30 lat. Film oparty na faktach.

NR
7
2019 Dramat 148 min Sprawdź
5.9 Dzień Pański

Dzień Pański

Horror o emerytowanym księdzu próbującym zapomnieć o grzechach przeszłości, który znów mierzy się z mrokiem, gdy przyjaciel prosi go o pomoc dla opętanej córki.

NR
5.9
2020 Dramat 93 min Sprawdź
6.6 Nie słuchaj ich

Nie słuchaj ich

Po tragicznych wydarzeniach w domu, który remontuje, Daniel słyszy upiorne wołanie o pomoc. Kontaktuje się więc ze znanym ekspertem w dziedzinie zjawisk paranormalnych.

NR
6.6
2020 Dramat 98 min Sprawdź
TV 10 De la vida al plato

De la vida al plato

NR Amazon
10
2020 min Sprawdź
TV 4.4 Serce Sergia Ramosa

Serce Sergia Ramosa

Poznaj prawdziwą historię Sergia, jednego z najsłynniejszych piłkarzy, kapitana drużyny Real Madryt i reprezentanta Hiszpanii. Zajrzyj za najbardziej kameralne kulisy sezonu 2018/19 hiszpańskiej LaLigi. Zobacz go poza boiskiem, na treningach, gdy zmaga się z porażką, otrzymuje wartościowe lekcje lub gdy celebruje swoje pochodzenie albo odpoczywa w domowym zaciszu.

NR Amazon
4.4
2019 Dokumentalny 25 min Sprawdź
TV 7.8 Kokainowe wybrzeże

Kokainowe wybrzeże

Lata 80. XX w., hiszpańska Galicja. Młody rybak rozpoczyna karierę w narkobiznesie, zapewniając wygodny punkt dostaw przemytnikom z Ameryki Łacińskiej.

TV-MA Antena 3
7.8
2018 Dramat 70 min Sprawdź
TV 7 Smak stokrotek

Smak stokrotek

Funkcjonariuszka Straży Obywatelskiej prowadzi dochodzenie w sprawie zaginięcia nastolatki z hermetycznego galicyjskiego miasteczka i odkrywa tajemnice z własnego życia.

NR Televisión de Galicia
7
2018 Dramat 71 min Sprawdź
TV 7 Brygada antynarkotykowa z Costa del Sol

Brygada antynarkotykowa z Costa del Sol

Czwórka dzielnych i porywczych policjantów zakłada oddział ds. narkotyków, który ma zwalczać rodzący się w latach 70. przemyt narkotyków na hiszpańskim Costa del Sol.

TV-MA Telecinco
7
2019 Akcja i Przygoda 70 min Sprawdź
TV 7.7 Krawcowa z Madrytu

Krawcowa z Madrytu

Adaptacja bestsellerowej powieści Marii Dueńas, Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z kochankiem udaje się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie. Tymczasem kochanek znika bez śladu, zostawiając kobietę w dramatycznej sytuacji, samą na obcej ziemi. Po licznych perypetiach Sira wraca do Madrytu i otwiera tam wytworne atelier mody damskiej. Europa stoi u progu II wojny światowej. Odtąd losy Siry splatają się z życiem postaci historycznych: ...

NR Antena 3
7.7
2013 Akcja i Przygoda 80 min Sprawdź
TV 7.8 Życie bez pozwolenia

Życie bez pozwolenia

Chory na Alzheimera baron narkotykowy z hiszpańskiej Galicji chce przejść na emeryturę. Jego zastępca planuje jednak wyrwać imperium z rąk spadkobierców.

NR Telecinco
7.8
2018 Dramat 80 min Sprawdź
TV 7.1 Porwana

Porwana

W poszukiwaniu porwanej córki Antonio umyślnie trafia do okrytego złą sławą kolumbijskiego więzienia. Tym samym uruchamia lawinę zdarzeń, która odmienia życie wielu osób.

NR Antena 3
7.1
2020 Dramat 50 min Sprawdź
TV 7 Pełne morze

Pełne morze

Zgony na luksusowym statku płynącym z Hiszpanii do Rio de Janeiro doprowadzają do ujawnienia tajemnic dwóch podróżujących razem sióstr. Serial osadzony w latach 40.

TV-MA Netflix
7
2019 Dramat 50 min Sprawdź
TV 7.1 30 srebrników

30 srebrników

Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena próbują dociec prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.

TV-MA HBO España
7.1
2020 Dramat 61 min Sprawdź
TV 7.9 Warrior Nun

Warrior Nun

Osierocona nastolatka budzi się w kostnicy. Odkrywa, że jako Powierniczka Aureoli dla tajnego zakonu zakonnic polujących na demony dysponuje teraz supermocami.

TV-MA Netflix
7.9
2020 Akcja i Przygoda 42 min Sprawdź