Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 6.9 Tropiciele

Tropiciele

Tajny informator Ishmael zostaje zastrzelony, próbując uciec przed podejrzaną grupą terrorystyczną. Prezydenckiej agencji wywiadu grozi rozwiązanie. Milla próbuje nawiązać kontakt ze swoim synem Barendem i wytłumaczyć swoje postępowanie.

TV-MA M-Net
6.9
2019 Dramat 42 min Sprawdź
6.7 Jestem wszystkimi dziewczynami

Jestem wszystkimi dziewczynami

Nieustraszona detektyw znajduje wspólny język z zabójczynią, która bezlitośnie poluje na przestępców prowadzących handel dziećmi.

NR
6.7
2021 Dramat 107 min Sprawdź
2 Królowie ulicy

Królowie ulicy

Ticky jest pomysłowy, bezczelny, odważny i bez szacunku dla jakichkolwiek zasad. Ucieka przed realiami swojej egzystencji żyjąc w świecie marzeń Bollywood, w którym jest bohaterem akcji nie do pokonania. Dachy są jego królestwem. Poznaje bojaźliwego, pucowatego Baboo. Chłopcy zaprzyjaźniają się i toczą wspólny bój z lokalnym bandziorem Rają...

NR
2
2019 Familijny 90 min Sprawdź
7.1 Nieoszlifowane diamenty

Nieoszlifowane diamenty

Jego długi rosną, a wierzyciele tracą cierpliwość. Wygadany jubiler z Nowego Jorku stawia wszystko na jedną kartę. Może mu się udać — o ile przeżyje.

R
7.1
2019 Dramat 136 min Sprawdź
6.8 Rodzinne Rewolucje

Rodzinne Rewolucje

Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Drew Barrymore) i Jim (Adam Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie. [opis dystrybutora Blu-ray]

PG-13
6.8
2014 Komedia 117 min Sprawdź
5.7 Mroczna wieża

Mroczna wieża

Przez złowrogie, postapokaliptyczne pustkowia w alternatywnej rzeczywistości przemierza Roland, ostatni żyjący członek bractwa rycerskiego zwanego Rewolwerowcami. Poszukuje on tajemniczej Mrocznej Wieży - mistycznego miejsca, znajdującego się w centrum wszystkich światów, gdzie być może uda mu się rozwiązać zagadkę czasu i przestrzeni. Podczas swojej długiej wędrówki spotka wielu przyjaciół i wrogów, a zaślepiony chęcią osiągnięcia celu, poświęci dla niego wszystko, nawet życie swoich towarzyszy.

PG-13
5.7
2017 Akcja 95 min Sprawdź
TV 7.6 Wychowane przez wilki

Wychowane przez wilki

Nowy serial sci-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

TV-MA HBO Max
7.6
2020 Dramat 60 min Sprawdź
TV 8.1 Dobry omen

Dobry omen

Nadchodzi koniec świata, co oznacza, że nawykli do życia na Ziemi grymaśny Anioł i chuligański Demon zmuszeni są do nawiązania przedziwnego sojuszu w celu powstrzymania Armagedonu. Zgubili niestety Antychrysta, 11-letniego chłopca, nieświadomego, że to na nim spoczywa zniszczenie świata. Muszą go odnaleźć i uratować świat, zanim będzie za późno.

TV-MA Amazon
8.1
2019 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.5 Piraci

Piraci

Akcja serialu rozpoczyna się dwadzieścia lat przed wydarzeniami znanymi z powieści Wyspa skarbów Roberta Louisa Stevensona i koncentruje się na kapitanie Flincie i jego ludziach. Flint, najbardziej błyskotliwy i przerażający piracki kapitan swoich czasów przyjmuje do załogi wygadanego Johna Silvera. Piraci zagrożeni atakami ze wszystkich stron przenoszą się na Bahamy, na wyspę New Providence. Jest to miejsce zamieszkane przez piratów, prostytutki, złodziei oraz ludzi wyjętych spod prawa.

TV-MA Starz
7.5
2014 Akcja i Przygoda 60 min Sprawdź
TV 6.4 Tutankhamun

Tutankhamun

TV-PG ITV
6.4
2016 Dramat 45 min Sprawdź
TV 6.5 Dominion

Dominion

Fabuła serialu rozpoczyna się 25 lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie pt. Legion, tuż po katastroficznej wojnie pomiędzy armią aniołów i ludźmi, która zupełnie zmieniła otaczający świat. Głównym bohaterem jest Alex Lannen (Christopher Egan), młody buntowniczy żołnierz, który odkrywa, że może być jedyną nadzieją na ratunek świata.

TV-MA Syfy
6.5
2014 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.9 Blood & Water

Blood & Water

Nastolatka z Cape Town postanawia udowodnić, że poznana na imprezie genialna pływaczka z prywatnego liceum jest jej porwaną przy narodzinach siostrą.

TV-MA Netflix
7.9
2020 Dramat 48 min Sprawdź
7.5 The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

Elle chce dobrze wykorzystać ostatnie lato przed studiami, więc... pora na kolejną listę! A co przyniesie miłość i przyjaźń? Czy Noah i Lee znają odpowiedź na to pytanie?

NR
7.5
2021 Komedia 112 min Sprawdź
5.3 Mama Jack

Mama Jack

NR
5.3
2005 Komedia 100 min Sprawdź
7.3 Bogowie muszą być szaleni

Bogowie muszą być szaleni

Człowiek z buszu w Kalahari po raz pierwszy w życiu spotyka się z zachodnią technologią - znajduje butelkę Coca Coli. Owa butelka staje się przyczyną bójek w plemieniu i po pewnym czasie postanawia zwrócić butelkę Bogom.

PG
7.3
1980 Akcja 109 min Sprawdź
9 REM

REM

NR
9
2019 Dramat 12 min Sprawdź
6.9 Bogowie muszą być szaleni II

Bogowie muszą być szaleni II

PG
6.9
1989 Akcja 98 min Sprawdź
4.5 Spring Break Shark Attack

Spring Break Shark Attack

NR
4.5
2005 Akcja 88 min Sprawdź
0 Niezwykła przyroda Madagaskaru

Niezwykła przyroda Madagaskaru

Madagaskar jest wyspą, którą zamieszkuje sporo unikatowych gatunków zwierząt. Twórcy programu tłumaczą, jakie stworzenia można tam spotkać. Widzowie poznają między innymi drapieżną fossę. Mogą też dowiedzieć się, czym jest palczak madagaskarski.

NR
0
2019 Dokumentalny 50 min Sprawdź
5.8 Death Race 2: Wyścig Śmierci 2

Death Race 2: Wyścig Śmierci 2

W niedalekiej przyszłości władze nie mogąc poradzić sobie z kosztami więziennictwa, oddają większość zakładów karnych w ręce prywatnych korporacji. Jedna z nich postanawia wykorzystać więźniów, do zwiększenia zysków swojego kanału telewizyjnego. W tym samym czasie Carl Lucas (Luke Goss), zostaje złapany podczas próby ucieczki po napadzie na bank. Skazany na dożywocie trafia do więzienia i zostaje zmuszony do wzięcia udziału w najnowszym pomyśle September Jones (Lauren Cohan), wyścigu ...

R
5.8
2010 Akcja 100 min Sprawdź
0 Barakat

Barakat

NR
0
2021 Dramat 103 min Sprawdź
6.1 Dzika ziemia

Dzika ziemia

Połowa XIX wieku. W Europie powszechne są prześladowania, przemoc i głód. Wielu ludzi marzy o lepszym życiu w Ameryce. W 1844 r. dochodzi do wybuchu powstania tkaczy śląskich, które zostaje krwawo stłumione przez armię. Na pierwszej linii walczy piękna Mila Hofmann. Jej mąż umiera w wyniku odniesionych ran. Mila decyduje się na podróż do Ameryki, do Teksasu. Najmuje się jako służąca u niemieckich arystokratów, księcia Arnima von Hohenberga i jego żony. Pewnego dnia Arnim atakuje żonę, a ...

NR
6.1
2013 Western 120 min Sprawdź
3.8 Snake Island

Snake Island

NR
3.8
2002 Akcja 90 min Sprawdź
7.1 Krzyk wolności

Krzyk wolności

Akcja filmu ma początek w roku 1975, kiedy to w RPA nasilają się dążenia murzyńskiej ludności do równouprawnienia. Główny bohater, mający sprecyzowane poglądy polityczne redaktor naczelny dziennika w prowincjonalnym miasteczku, Donald Woods, publikuje na łamach swej gazety artykuł potępiający działania Stevena Biko, lidera 'czarnej' społeczności, który właśnie założył szpital i szkołę dla swoich 'braci'. Woods, którego południowoafrykańskie korzenie sięgają piątego pokolenia wstecz, uważa ...

NR
7.1
1987 Dramat 151 min Sprawdź