Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6 Kolizja

Kolizja

W ciągu jednego fatalnego dnia skorumpowany przedsiębiorca i jego bywała na salonach żona ścigają się z czasem, aby odbić córkę z rąk osławionego mafioza.

NR
6
2022 Dramat 99 min Sprawdź
7.116 Indemnity

Indemnity

NR
7.116
2022 Akcja 124 min Sprawdź
5.9 Obcy W Biurze

Obcy W Biurze

Trzech najlepszych przyjaciół łączy się, by bronić swojej cennej firmy górniczej przed potwornymi kosmitami, którzy chcą ją splądrować i wytępić.

R
5.9
2022 Akcja 0 min Sprawdź
6.7 Jestem wszystkimi dziewczynami

Jestem wszystkimi dziewczynami

Nieustraszona detektyw znajduje wspólny język z zabójczynią, która bezlitośnie poluje na przestępców prowadzących handel dziećmi.

NR
6.7
2021 Dramat 107 min Sprawdź
4.2 Amerykański Kickboxer

Amerykański Kickboxer

B.J. Quinn (John Barrett) wygrywa z Chadem Hunterem (Keith Vitali) walkę o tytuł mistrza świata w kickboxingu. Podczas świętowania sukcesu wraz ze znajomymi, daje się sprowokować do walki Jacquesowi Denardowi (Brad Morris), zazdrosnemu o jego zawodowe sukcesy. Dochodzi do bójki, w której przypadkowo ginie człowiek. B.J., oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci, zostaje skazany na rok więzienia i dostaje zakaz walki na ringu przez pięć lat. Po odbyciu kary Quinn wychodzi na wolność. ...

R
4.2
1991 Akcja 92 min Sprawdź
TV 6.9 Tropiciele

Tropiciele

Tajny informator Ishmael zostaje zastrzelony, próbując uciec przed podejrzaną grupą terrorystyczną. Prezydenckiej agencji wywiadu grozi rozwiązanie. Milla próbuje nawiązać kontakt ze swoim synem Barendem i wytłumaczyć swoje postępowanie.

TV-MA M-Net
6.9
2019 Dramat 42 min Sprawdź
2 Królowie ulicy

Królowie ulicy

Ticky jest pomysłowy, bezczelny, odważny i bez szacunku dla jakichkolwiek zasad. Ucieka przed realiami swojej egzystencji żyjąc w świecie marzeń Bollywood, w którym jest bohaterem akcji nie do pokonania. Dachy są jego królestwem. Poznaje bojaźliwego, pucowatego Baboo. Chłopcy zaprzyjaźniają się i toczą wspólny bój z lokalnym bandziorem Rają...

NR
2
2019 Familijny 90 min Sprawdź
7.1 Nieoszlifowane diamenty

Nieoszlifowane diamenty

Jego długi rosną, a wierzyciele tracą cierpliwość. Wygadany jubiler z Nowego Jorku stawia wszystko na jedną kartę. Może mu się udać — o ile przeżyje.

R
7.1
2019 Dramat 136 min Sprawdź
6.8 Rodzinne Rewolucje

Rodzinne Rewolucje

Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Drew Barrymore) i Jim (Adam Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie. [opis dystrybutora Blu-ray]

PG-13
6.8
2014 Komedia 117 min Sprawdź
5.7 Mroczna wieża

Mroczna wieża

Przez złowrogie, postapokaliptyczne pustkowia w alternatywnej rzeczywistości przemierza Roland, ostatni żyjący członek bractwa rycerskiego zwanego Rewolwerowcami. Poszukuje on tajemniczej Mrocznej Wieży - mistycznego miejsca, znajdującego się w centrum wszystkich światów, gdzie być może uda mu się rozwiązać zagadkę czasu i przestrzeni. Podczas swojej długiej wędrówki spotka wielu przyjaciół i wrogów, a zaślepiony chęcią osiągnięcia celu, poświęci dla niego wszystko, nawet życie swoich towarzyszy.

PG-13
5.7
2017 Akcja 95 min Sprawdź
TV 7.6 Wychowane przez wilki

Wychowane przez wilki

Nowy serial sci-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

TV-MA HBO Max
7.6
2020 Dramat 60 min Sprawdź
TV 8.1 Dobry omen

Dobry omen

Nadchodzi koniec świata, co oznacza, że nawykli do życia na Ziemi grymaśny Anioł i chuligański Demon zmuszeni są do nawiązania przedziwnego sojuszu w celu powstrzymania Armagedonu. Zgubili niestety Antychrysta, 11-letniego chłopca, nieświadomego, że to na nim spoczywa zniszczenie świata. Muszą go odnaleźć i uratować świat, zanim będzie za późno.

TV-MA Amazon
8.1
2019 Dramat 60 min Sprawdź
TV 7.5 Piraci

Piraci

Akcja serialu rozpoczyna się dwadzieścia lat przed wydarzeniami znanymi z powieści Wyspa skarbów Roberta Louisa Stevensona i koncentruje się na kapitanie Flincie i jego ludziach. Flint, najbardziej błyskotliwy i przerażający piracki kapitan swoich czasów przyjmuje do załogi wygadanego Johna Silvera. Piraci zagrożeni atakami ze wszystkich stron przenoszą się na Bahamy, na wyspę New Providence. Jest to miejsce zamieszkane przez piratów, prostytutki, złodziei oraz ludzi wyjętych spod prawa.

TV-MA Starz
7.5
2014 Akcja i Przygoda 60 min Sprawdź
6.9 Bogowie muszą być szaleni II

Bogowie muszą być szaleni II

PG
6.9
1989 Akcja 98 min Sprawdź
4.5 Spring Break Shark Attack

Spring Break Shark Attack

NR
4.5
2005 Akcja 88 min Sprawdź
0 Niezwykła przyroda Madagaskaru

Niezwykła przyroda Madagaskaru

Madagaskar jest wyspą, którą zamieszkuje sporo unikatowych gatunków zwierząt. Twórcy programu tłumaczą, jakie stworzenia można tam spotkać. Widzowie poznają między innymi drapieżną fossę. Mogą też dowiedzieć się, czym jest palczak madagaskarski.

NR
0
2019 Dokumentalny 50 min Sprawdź
5.8 Death Race 2: Wyścig Śmierci 2

Death Race 2: Wyścig Śmierci 2

W niedalekiej przyszłości władze nie mogąc poradzić sobie z kosztami więziennictwa, oddają większość zakładów karnych w ręce prywatnych korporacji. Jedna z nich postanawia wykorzystać więźniów, do zwiększenia zysków swojego kanału telewizyjnego. W tym samym czasie Carl Lucas (Luke Goss), zostaje złapany podczas próby ucieczki po napadzie na bank. Skazany na dożywocie trafia do więzienia i zostaje zmuszony do wzięcia udziału w najnowszym pomyśle September Jones (Lauren Cohan), wyścigu ...

R
5.8
2010 Akcja 100 min Sprawdź
0 Barakat

Barakat

NR
0
2021 Dramat 103 min Sprawdź
6.1 Dzika ziemia

Dzika ziemia

Połowa XIX wieku. W Europie powszechne są prześladowania, przemoc i głód. Wielu ludzi marzy o lepszym życiu w Ameryce. W 1844 r. dochodzi do wybuchu powstania tkaczy śląskich, które zostaje krwawo stłumione przez armię. Na pierwszej linii walczy piękna Mila Hofmann. Jej mąż umiera w wyniku odniesionych ran. Mila decyduje się na podróż do Ameryki, do Teksasu. Najmuje się jako służąca u niemieckich arystokratów, księcia Arnima von Hohenberga i jego żony. Pewnego dnia Arnim atakuje żonę, a ...

NR
6.1
2013 Western 120 min Sprawdź
3.8 Snake Island

Snake Island

NR
3.8
2002 Akcja 90 min Sprawdź
7.1 Krzyk wolności

Krzyk wolności

Akcja filmu ma początek w roku 1975, kiedy to w RPA nasilają się dążenia murzyńskiej ludności do równouprawnienia. Główny bohater, mający sprecyzowane poglądy polityczne redaktor naczelny dziennika w prowincjonalnym miasteczku, Donald Woods, publikuje na łamach swej gazety artykuł potępiający działania Stevena Biko, lidera 'czarnej' społeczności, który właśnie założył szpital i szkołę dla swoich 'braci'. Woods, którego południowoafrykańskie korzenie sięgają piątego pokolenia wstecz, uważa ...

NR
7.1
1987 Dramat 151 min Sprawdź
6.5 Sophia Grace & Rosie’s Royal Adventure

Sophia Grace & Rosie’s Royal Adventure

G
6.5
2014 Familijny 70 min Sprawdź
4.8 From a House on Willow Street

From a House on Willow Street

Czworo bandytów porywa córkę bogacza, by wymusić od niego okup w diamentach. Prosty plan zaczyna się komplikować, gdy okazuje się, że dziewczyna jest opętana przez demona, który zamierza pożreć ich dusze, dzięki czemu będzie mógł wrócić do świata ludzi.

NR
4.8
2017 Horror 90 min Sprawdź
4.7 Łowca głów

Łowca głów

Boston 1988. Miastem wstrząsa fala makabrycznych morderstw. Ich sprawca, tytułowy Headhunter ma zdolność zmienia kształtu i wcielania się w innych ludzi. Czy uda się go schwytać zanim posiądzie nieograniczoną moc? Jest tylko jeden arcytrudny sposób, aby to uczynić...

R
4.7
1988 Horror 92 min Sprawdź