Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6 Ułaskawienie

Ułaskawienie

Historia o rodzicach żołnierza opowiadana z perspektywy ich siedemnastoletniego wnuka Janka. Wpisana w dramatyczne wydarzenia w powojennej Polsce, zawiera jednak unikalną treść: fabuła skupia się przede wszystkim na sile i odwadze rodziców, pokazując ich walkę o odzyskanie godności i równowagi po utracie syna.

NR
6
2019 Dramat 100 min Sprawdź
4.7 Líbánky

Líbánky

NR
4.7
2013 Dramat 92 min Sprawdź
5.8 Przez palce

Przez palce

Historia filmu "Przez palce" rozgrywa się na boiskach do siatkówki plażowej. Linda i Pavla są zgranymi partnerkami, gotowymi na wiele poświęceń i wyrzeczeń w imię sportu. Pavla zaczyna jednak z czasem czuć, że jej zegar biologiczny tyka coraz szybciej, pragnie więc jak najszybciej zajść w ciążę ze swym przyjacielem Hynkiem. Linda jako zagorzała singielka nie potrafi zrozumieć owego marzenia, zwłaszcza gdy udało im się zakwalifikować do Mistrzostw Europy.

NR
5.8
2019 Komedia 104 min Sprawdź
5.6 Uczeń zegarmistrza

Uczeń zegarmistrza

Po śmierci matki Urban trafia do domu pewnego zegarmistrza. Wychowuje się pod jego dachem i dorasta wraz z jego rodziną, ucząc się fachu od mistrza. Gdy młodzieniec dorasta, jego opiekun pragnie, by ten poślubił jego jedyną córkę. Choć młodzi z radością myślą o ślubie, nie wiedzą, że za propozycją starszego mężczyzny kryje coś więcej niż troska o ich szczęście. Jeszcze zanim Urban został sierotą, było mu pisane otrzymanie skarbu, gdy się ożeni. Zegarmistrz nie ujawniając tej informacji, ...

NR
5.6
2019 Familijny 102 min Sprawdź
5.7 Znajomość zbyt osobista

Znajomość zbyt osobista

Natalia jest szczęśliwą, odnoszącą sukcesy singielką. Kiedy poznaje Marka, wdowca, postanawia się z nim związać, a wszystko to pod bacznym okiem teściowej mężczyzny.

NR
5.7
2020 Komedia 102 min Sprawdź
6 Linia

Linia

Jesień 2007 roku, granica słowacko-ukraińska. Po obu jej stronach mieszkańcy utrzymują się głównie z przemytu. Niebawem Słowacja ma jednak stać się częścią strefy Schengen, co wiąże się z koniecznością uszczelnienia granicy. Przełomowy moment budzi nerwowość wśród mieszkańców okolic, ale jednocześnie to także szansa na ostatnią wielką kontrabandę.

NR
6
2017 Kryminał 108 min Sprawdź
7.6 Szczęśliwego Nowego Roku

Szczęśliwego Nowego Roku

Akcja filmu rozgrywa się w bajecznie ośnieżonych Tatrach Wysokich, gdzie w jednym miejscu spotyka się grupa przyjaciół i nieznajomych. Historia zaczyna się tuż przed Bożym Narodzeniem, a kończy w Sylwestra. Każdy z bohaterów ma tutaj swoją własną opowieść i na każdego, bez wyjątku, czeka wielka niespodzianka. Niektóre osoby przeżyją wielkie zakłopotanie, inni zmierzą się z życiowymi wyzwaniami lub zmianami.

NR
7.6
2019 Komedia 92 min Sprawdź
5.8 Ostatnia arystokratka

Ostatnia arystokratka

Film na podstawie książki Evžen Boček "Ostatnia arystokratka" opowiadającej o rodzinie Kostków, która powraca do Czech z Ameryki. Ich cel? Przejęcie zamku Kostka, dawnej siedziby rodu. Przewrotny humor i galeria nietuzinkowych osobowości to gwarancja doskonałej zabawy.

NR
5.8
2019 Komedia 109 min Sprawdź
6.5 Czarcie pióro

Czarcie pióro

W tej opowieści diabły nie są ani dobre, ani złe. Wymierzają sprawiedliwość grzesznikom i ściągają ich do piekła. Książę piekieł, Lucyfer, rządzi mrocznym urzędem, złożonym z wielu podpiekieł i piekła centralnego. Każdy zły uczynek jest tu ważony i zapisywany w Księdze Grzechów za pomocą magicznego pióra. Pochodzi ono z ogona czarnego koguta, który niegdyś należał do Lucyfera. Pewnego dnia książę piekieł przyłapuje diabła Bonifacego na eksperymentowaniu z użyciem pióra.

NR
6.5
2018 Familijny 99 min Sprawdź
6.4 Stalking Chernobyl: Exploration After Apocalypse

Stalking Chernobyl: Exploration After Apocalypse

NR
6.4
2020 Dokumentalny 58 min Sprawdź
4.2 Loli paradička

Loli paradička

NR
4.2
2019 Dramat min Sprawdź
6.5 Na střeše

Na střeše

NR
6.5
2019 Dramat 0 min Sprawdź
4 Zlatý podraz

Zlatý podraz

NR
4
2018 Dramat 0 min Sprawdź
6.7 Vojtech

Vojtech

NR
6.7
2015 Dramat 0 min Sprawdź
6.2 Wilsonov

Wilsonov

NR
6.2
2015 Komedia 115 min Sprawdź
5.6 Opieka domowa

Opieka domowa

Vlasta, pielęgniarka opiekująca się marudnymi pacjentami w ich domach, z pasją i poświęceniem wykonuje swoją pracę, kocha też gorąco swojego męża Lada i córkę. Wszyscy troje żyją w rejonie Czech znanym z produkcji wina. Pewnego dnia życie bohaterki drastycznie się zmienia i będzie ona musiała wyjść ze swojej roli. Smutne i wesołe tony przeplatają się w opowieści o Vlaście, która pomagała innym, a teraz sama będzie potrzebowała pomocy. Jej mąż, typowy facet z małego miasteczka skupia się na ...

NR
5.6
2015 Dramat 92 min Sprawdź
4 Fotograf

Fotograf

NR
4
2015 Dramat 133 min Sprawdź
5.8 W cieniu

W cieniu

Lata 50., była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

NR
5.8
2012 Dramat 106 min Sprawdź
6.2 Lóve

Lóve

NR
6.2
2011 Dramat 91 min Sprawdź
6.3 Latający mnich i tajemnica da Vinci

Latający mnich i tajemnica da Vinci

Połowa XVIII wieku. U bram klasztoru kamedułów u podnóża słowackich Pienin mnisi znajdują ciężko rannego mężczyznę. Odratowują nieznajomego, a z czasem uznają, że jest on gotowy zostać zakonnikiem i prawowitym mieszkańcem Czerwonego Klasztoru. Po latach brat Cyprian staje się klasztornym botanikiem, aptekarzem i wynalazcą. Odkrywa manuskrypty Leonarda da Vinci. Konstruuje machinę, dzięki której wzbija się w powietrze.

NR
6.3
2010 Dramat 108 min Sprawdź
5.4 3 sezóny v pekle

3 sezóny v pekle

NR
5.4
2009 Dramat 110 min Sprawdź
6.9 Ślepa miłość

Ślepa miłość

Ślepa miłość Juraja Lehotskiego to film o miłości niewidomych. Zbudowany z epizodów, przedstawia kilka różnych par. Reżyser z dużą dozą humoru opisuje różne stany egzystencjalne swoich bohaterów. Wiele scen buduje jakby przez przypadek, wydobywając treści z klasycznej dokumentalnej obserwacji. To jednak tylko złudzenie. Każdy z epizodów opowiedziano w inny sposób, w zgodzie z dynamiką i emocjami poszczególnych bohaterów. Lehotsky nie stara się odpowiedzieć na pytanie, jak kochają niewidomi. ...

NR
6.9
2008 Dokumentalny 77 min Sprawdź
6.4 Szarlatan

Szarlatan

Dla zielarza Jana Mikoláška, natura jest remedium na wszelkie ludzkie cierpienie. Jej potężne moce zdolne są uzdrowić ciało, ale w filmie Holland to także przestrzeń prawdziwej wolności dla ducha. Tylko w łączności z nią możemy zrozumieć i zaakceptować to, kim naprawdę jesteśmy. Alchemiczna niemal wiedza o właściwościach ziół, jaką posiadł Mikolášek, i jego zdumiewający dar przenikania do ludzkiego wnętrza sprawiają, że do jego kliniki ciągną tysiące potrzebujących. Ale ten dar ma także ...

NR
6.4
2020 Dramat 118 min Sprawdź
5.7 Słudzy

Słudzy

Osadzony w realiach zimnej wojny, czarny kryminał Ostrochovský'ego skupia się na losach dwóch seminarzystów, chłopców z prowincji, którzy w mury klasztoru wchodzą z optymizmem i gorliwością. Nie zdają sobie sprawy, że wkraczają w świat spisków, zdrad i złamanych życiorysów, a ich przyjaźń poddana zostanie ostatecznej próbie.

NR
5.7
2020 Dramat 80 min Sprawdź