Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

7.212 Medieval

Medieval

Opowieść o Janie Žižka, który zasłynął w XIV-wiecznych Czechach jako dowódca w czasie wojen husyckich. Ikona i wódz , który pokonał wojska Zakonu Krzyżackiego i Świętego Cesarstwa Rzymskiego.

NR
7.212
2022 Akcja 126 min Sprawdź
7.1 Żeby nie było śladów

Żeby nie było śladów

Polska, 1983 roku. W kraju wciąż obowiązuje, mimo zawieszenia, wprowadzony przez komunistyczne władze stan wojenny, mający na celu zduszenie solidarnościowej opozycji. 12 maja Grzegorz Przemyk, syn opozycyjnej poetki Barbary Sadowskiej, zostaje zatrzymany i ciężko pobity przez patrol milicyjny. Przemyk umiera po dwóch dniach agonii. Jedynym świadkiem śmiertelnego pobicia jest jeden z kolegów Grzegorza, Jurek Popiel, który decyduje się walczyć o sprawiedliwość i złożyć obciążające ...

NR
7.1
2021 Dramat 160 min Sprawdź
8 Kiruna – překrásný nový svět

Kiruna – překrásný nový svět

NR
8
2020 Dokumentalny 80 min Sprawdź
TV 0 Zločin v Polné

Zločin v Polné

NR
0
2016 Dramat 85 min Sprawdź
TV 6.7 Dukla 61

Dukla 61

NR
6.7
2018 Dramat 154 min Sprawdź
7.1 Operacja Anthropoid

Operacja Anthropoid

Dwaj czechosłowaccy żołnierze, Jozef Gabčík i Jan Kubiš, zostają wyznaczeni do zabicia szefa SS - Obergruppenführera Reinharda Heydricha.

NR
7.1
2016 Historyczny 120 min Sprawdź
5.9 Personal Shopper

Personal Shopper

Amerykanka w Paryżu. Maureen zarabia na życie jako asystentka i stylistka znanej z pierwszych stron gazet celebrytki Kyry. Choć początkowo jej praca ogranicza się do odbierania ze sklepów kreacji, Maureen szybko zaczyna przekraczać kolejne granice - pod nieobecność pracodawczyni zostaje na noc w jej luksusowym mieszkaniu oraz przymierza bajecznie drogie ubrania. Maureen ma też inną, znacznie mroczniejszą tajemnicę. Jest utalentowanym medium, a za jej przyjazdem do Francji stoi nie tyle chęć ...

NR
5.9
2016 Dramat 106 min Sprawdź
6.2 Fuga

Fuga

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia.

NR
6.2
2018 Thriller 102 min Sprawdź
7 Normální autistický film

Normální autistický film

NR
7
2016 Dokumentalny 90 min Sprawdź
6 Ułaskawienie

Ułaskawienie

Historia o rodzicach żołnierza opowiadana z perspektywy ich siedemnastoletniego wnuka Janka. Wpisana w dramatyczne wydarzenia w powojennej Polsce, zawiera jednak unikalną treść: fabuła skupia się przede wszystkim na sile i odwadze rodziców, pokazując ich walkę o odzyskanie godności i równowagi po utracie syna.

NR
6
2019 Dramat 100 min Sprawdź
7.3 Punk in Africa

Punk in Africa

NR
7.3
2012 Dokumentalny 82 min Sprawdź
7 Balada o pilotovi

Balada o pilotovi

NR
7
2018 Dramat 100 min Sprawdź
4.7 Líbánky

Líbánky

NR
4.7
2013 Dramat 92 min Sprawdź
6.4 Niesamowita Marguerite

Niesamowita Marguerite

Dziennikarz pisze ironiczny artykuł wychwalający talent muzyczny bardzo bogatej kobiety. Ta nie zdając sobie sprawy, że to prowokacja, postanawia wystąpić przed szeroką publicznością.

NR
6.4
2015 Dramat 127 min Sprawdź
5.8 Przez palce

Przez palce

Historia filmu "Przez palce" rozgrywa się na boiskach do siatkówki plażowej. Linda i Pavla są zgranymi partnerkami, gotowymi na wiele poświęceń i wyrzeczeń w imię sportu. Pavla zaczyna jednak z czasem czuć, że jej zegar biologiczny tyka coraz szybciej, pragnie więc jak najszybciej zajść w ciążę ze swym przyjacielem Hynkiem. Linda jako zagorzała singielka nie potrafi zrozumieć owego marzenia, zwłaszcza gdy udało im się zakwalifikować do Mistrzostw Europy.

NR
5.8
2019 Komedia 104 min Sprawdź
5.6 Uczeń zegarmistrza

Uczeń zegarmistrza

Po śmierci matki Urban trafia do domu pewnego zegarmistrza. Wychowuje się pod jego dachem i dorasta wraz z jego rodziną, ucząc się fachu od mistrza. Gdy młodzieniec dorasta, jego opiekun pragnie, by ten poślubił jego jedyną córkę. Choć młodzi z radością myślą o ślubie, nie wiedzą, że za propozycją starszego mężczyzny kryje coś więcej niż troska o ich szczęście. Jeszcze zanim Urban został sierotą, było mu pisane otrzymanie skarbu, gdy się ożeni. Zegarmistrz nie ujawniając tej informacji, ...

NR
5.6
2019 Familijny 102 min Sprawdź
5 Sex w Brnie

Sex w Brnie

NR
5
2003 Dramat 103 min Sprawdź
5.7 Znajomość zbyt osobista

Znajomość zbyt osobista

Natalia jest szczęśliwą, odnoszącą sukcesy singielką. Kiedy poznaje Marka, wdowca, postanawia się z nim związać, a wszystko to pod bacznym okiem teściowej mężczyzny.

NR
5.7
2020 Komedia 102 min Sprawdź
6.4 Wszystkowidząca 2

Wszystkowidząca 2

Córka Shamera, Dina, posiadająca magiczną moc wydobywania z ludzi najgłębszych sekretów, musi ocalić swoją rodzinę wraz ze swoim nowopoznanym ojcem. Ojciec też ma paranormalne zdolności - jest Czarnym Panem, mającym moc sprawiania, by ludzie widzieli i wierzyli w rzeczy, które nie są prawdziwe. Dina musi nawiązać z nim kontakt, aby ratować rodzinę.

NR
6.4
2019 Fantasy 103 min Sprawdź
6 Linia

Linia

Jesień 2007 roku, granica słowacko-ukraińska. Po obu jej stronach mieszkańcy utrzymują się głównie z przemytu. Niebawem Słowacja ma jednak stać się częścią strefy Schengen, co wiąże się z koniecznością uszczelnienia granicy. Przełomowy moment budzi nerwowość wśród mieszkańców okolic, ale jednocześnie to także szansa na ostatnią wielką kontrabandę.

NR
6
2017 Kryminał 108 min Sprawdź
7.9 Czego pragną faceci

Czego pragną faceci

Karel, popularny redaktor naczelny magazynu dla mężczyzn, mimo seksistowskich poglądów cieszy się powodzeniem u kobiet. Gdy wydawca zwalnia go z pracy, jego miejsce zajmuje piękna redaktorka. W dodatku Karel kolejny raz kłóci się z byłą żoną i dorastającą córką. Traci też drogie auto w wypadku spowodowanym przez kobietę. Sfrustrowany mężczyzna uważa, że kobiety mają łatwiejsze życie i chciałby być jedną z nich. Następnego ranka odkrywa, że jego życzenie zostało spełnione.

NR
7.9
2018 Komedia 95 min Sprawdź
6 Wij

Wij

XVIII wiek. Kartograf Jonathan Green (Jason Flemyng) podejmuje naukową wyprawę na wschód Europy. W trakcie podróży spotyka dwóch mężczyzn, którzy opowiadają mu o dziwnej śmierci ich kamrata, Chomy Brutusa (Aleksey Petrukhin), który na prośbę setnika miał czuwać trzy noce przy trumnie zmarłej córki możnowładcy. Po przemierzeniu Transylwanii i Karpat uczony dostaje się do tajemniczej i opuszczonej wioski, zagubionej w bezkresnych lasach. Tutejszy setnik prosi go o wyrysowanie na mapach starej ...

NR
6
2014 Fantasy 128 min Sprawdź
5.8 Ostatnia arystokratka

Ostatnia arystokratka

Film na podstawie książki Evžen Boček "Ostatnia arystokratka" opowiadającej o rodzinie Kostków, która powraca do Czech z Ameryki. Ich cel? Przejęcie zamku Kostka, dawnej siedziby rodu. Przewrotny humor i galeria nietuzinkowych osobowości to gwarancja doskonałej zabawy.

NR
5.8
2019 Komedia 109 min Sprawdź
6.5 Kryptonim HHhH

Kryptonim HHhH

Prawdziwa historia człowieka, który skrywał największe tajemnice III Rzeszy. Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zatroszczy się o jej sekrety. Reinhard Heydrich skrycie pracuje nad stworzeniem siatki szpiegowskiej na ogromną skalę. W tajemnicy powstaje tajna organizacja, która zmieni bieg historii i wpłynie na losy milionów. Ale człowiek, w którego rękach spoczywają niebezpieczne tajemnice, staje się zagrożeniem również dla swoich przywódców.

NR
6.5
2017 Akcja 120 min Sprawdź