Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

7.8 Redeeming Love

Redeeming Love

Oparta na bestsellerowej powieści Francine Rivers, REDEEMING LOVE to potężna opowieść o nieustającej miłości i wytrwałości, gdy związek młodej pary zderza się z surowymi realiami kalifornijskiej gorączki złota z 1850 roku. Jest to zmieniająca życie historia o sile bezwarunkowej i wszechogarniającą miłość. Wchodząc do kin 21 stycznia 2022 r., REDEEMING LOVE pokazuje, że nie ma złamania, którego miłość nie może uleczyć.

NR
7.8
2022 Dramat 134 min Sprawdź
7.1 Foki kontra rekiny

Foki kontra rekiny

NR
7.1
2021 Animacja 98 min Sprawdź
TV 7.9 Jiva!

Jiva!

NR
7.9
2021 Dramat 41 min Sprawdź
TV 10 Jak zepsuć święta: Wesele

Jak zepsuć święta: Wesele

Córka marnotrawna Tumi wraca do domu na święta i rujnuje ślubne plany swojej siostry. Czy zdąży wszystko naprawić, zanim będzie za późno?

NR
10
2020 Dramat 50 min Sprawdź
6.3 Krew i chwała

Krew i chwała

Afryka Południowa, trwa druga wojna burska. Żołnierz, który brał udział w krwawych walkach przeciwko brytyjskim kolonizatorom, wraca w rodzinne strony. Mężczyzna z przerażeniem odkrywa, że jego dom został zniszczony, a żona i dziecko trafili do obozu. Kobieta ginie. Próba uwolnienia synka kończy się tragicznie. Dziecko umiera, a jego ojciec wpada w ręce brutalnych brytyjskich żołnierzy. Wraz z grupą afrykanerskich powstańców zostaje przewieziony do obozu jenieckiego na wyspie, na której ...

NR
6.3
2016 Historyczny 133 min Sprawdź
7.4 Zulu

Zulu

Do niewielkiej stacji misyjnej Rorke's Drift w Natalu dociera wieść o nadchodzącej ogromnej armii Zulusów. Dowództwo brytyjskie wydaje rozkaz rozpoczęcia przygotowań do obrony.

NR
7.4
1964 Akcja 138 min Sprawdź
5.9 Żniwa

Żniwa

Republika Południowej Afryki, Wolne Państwo, odcięty od reszty kraju bastion mniejszości etnicznej białych Afrykanerów. W tej konserwatywnej społeczności, obsesyjnie przywiązanej do siły i męskości żyje skryty, wrażliwy Janno. Pewnego dnia jego gorliwie wierząca matka przyprowadza do domu Pietera, sierotę z ulicy, którą chce uratować. Matka prosi Janno, by stał się bratem dla nieznajomego, doświadczonego życiem chłopaka. Rozpoczyna się rywalizacja o władzę, dziedzictwo i rodzicielską miłość.

NR
5.9
2018 Dramat 107 min Sprawdź
7.3 Punk in Africa

Punk in Africa

NR
7.3
2012 Dokumentalny 82 min Sprawdź
6.5 Inxeba. Zakazana ścieżka

Inxeba. Zakazana ścieżka

W niektórych rejonach RPA do dziś praktykuje się rytuał męskiej inicjacji, którego przebieg jest ściśle strzeżoną tajemnicą. Jednym z jej strażników jest Xolani, który raz do roku wraca w rodzinne strony i jako mentor pomaga młodym uczestnikom obrzędu. Jego nowy podopieczny, Kwanda, na co dzień żyje w mieście i ma niewiele wspólnego z tradycjami swoich przodków. Pod presją ojca zgadza się wziąć udział w ceremonii. Szybko jednak odkrywa prawdziwe intencje Xolaniego i kwestionuje sens całego ...

NR
6.5
2017 Dramat 88 min Sprawdź
6 Zambezia

Zambezia

Bohaterem rozgrywającej się w tytułowej ptasiej metropolii animacji jest młody i ambitny sokół. Gdy kraina znajdzie się w niebezpieczeństwie, tylko on będzie mógł ją uratować.

NR
6
2012 Animacja 83 min Sprawdź
6.3 Darfur

Darfur

NR
6.3
2009 Akcja 98 min Sprawdź
6.9 Od teraz na zawsze

Od teraz na zawsze

Po wielu latach podróży po świecie Hugo (Ivan Botha) wraca do rodzinnego miasteczka. Mężczyzna nie wie, że nazajutrz ma się odbyć ślub jego najlepszej przyjaciółki z dziecięcych lat, Niny (DonnaLee Roberts). Do ślubu jednak nie dochodzi, bo panna młoda zostaje porzucona przed ołtarzem. Mimo upokorzenia i rozdzierającego smutku ani myśli o porzuceniu uroczystego dnia. Co więcej, nie zamierza też rezygnować z miodowego miesiąca na Mauritiusie, na który zaprasza samego… Hugo. Wspólne chwile ...

NR
6.9
2016 Dramat 100 min Sprawdź
5.4 Saga Wikingów

Saga Wikingów

Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na zbrojny konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka ...

NR
5.4
2014 Akcja 97 min Sprawdź
7.1 Trippin’ with the Kandasamys

Trippin’ with the Kandasamys

Aby rozruszać swoje małżeństwa, przyjaciółki Shanthi i Jennifer planują wycieczkę w towarzystwie mężów. Czeka je jednak cała seria niespodzianek.

NR
7.1
2021 Komedia 93 min Sprawdź
5.6 Zdobycz

Zdobycz

Tom Newman zabiera swoją nową żonę Amy i dwójkę nastoletnich dzieci na wakacje do Afryki. Jedną z głównych atrakcji pobytu ma być fantastyczna wycieczka do rezerwatu dzikich zwierząt. Co prawda dzieci wolałyby leżeć przy basenie i słuchać muzyki, a Tom ze względu na sprawy zawodowe musi zostać w hotelu, ale wyprawa w końcu dochodzi do skutku. Amy jedzie w dzieciakami i przewodnikiem Brianem. W pewnym momencie gubią się w labiryncie nieoznaczonych dróg, a kiedy próbują odnaleźć tę właściwą, ...

NR
5.6
2007 Horror 92 min Sprawdź
7.2 Seriously Single

Seriously Single

Spragniona stałego związku ekspertka od mediów społecznościowych wciąż rozpamiętuje rozstanie z byłym i nie potrafi cieszyć się życiem singielki.

NR
7.2
2020 Komedia 107 min Sprawdź
5.7 Santana

Santana

Dwaj bracia – policjant z wydziału antynarkotykowego i generał – w końcu odkrywają tożsamość przestępcy, który kilkadziesiąt lat wcześniej zamordował ich rodziców.

NR
5.7
2020 Akcja 106 min Sprawdź
8 My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

NR
8
2020 Dokumentalny 84 min Sprawdź
6.3 Love Jacked

Love Jacked

NR
6.3
2018 Komedia 100 min Sprawdź
7.3 Mia i biały lew

Mia i biały lew

Życie dziesięcioletniej Mii wywraca się do góry nogami kiedy wraz z rodziną przeprowadza się do Afryki na farmę lwów. Dziewczynka odnajduje się w nowej rzeczywistości dopiero dzięki wyjątkowemu białemu lwiątku, które nie opuszcza jej na krok. Kiedy życie dorosłego już lwa zostaje zagrożone, Mia nie cofnie się przed niczym, by uratować przyjaciela.

NR
7.3
2018 Dramat 98 min Sprawdź
4.7 Catching Feelings

Catching Feelings

NR
4.7
2017 Dramat 115 min Sprawdź
6.2 Kalushi : The Story of Solomon Mahlangu

Kalushi : The Story of Solomon Mahlangu

Kronika życia legendarnego aktywisty z RPA, Solomona Mahlangu, który walczył o wolność w niezwykle trudnych czasach apartheidu.

NR
6.2
2017 Dramat 106 min Sprawdź
7.2 Oblężenie Jadotville

Oblężenie Jadotville

Początek lat 60. XX wieku. Irlandzki komendant Pat Quinlan wraz z wojskiem staje przeciwko francuskim i belgijskim najemnikom, którzy terroryzują mieszkańców Kongo.

NR
7.2
2016 Dramat 108 min Sprawdź
6 Kumba

Kumba

Pozbawiona pasów zebra Kumba rusza na poszukiwanie magicznego źródła, u którego – według legendy – pierwsze zebry zyskały swoje umaszczenie.

NR
6
2013 Animacja 90 min Sprawdź