Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

4.1 Obcy w raju

Obcy w raju

Film na pograniczu faktu i fikcji. Belgijski aktor Valentijn Dhaenens wciela się w postać nauczyciela, który rozmawia z ludźmi w ośrodku asymilacyjnym dla uchodźców na Sycylii. Jego celem jest przedstawienie argumentów za i przeciw akceptacji napływu uchodźców do Europy. Operując faktami, aktor uświadamia im, że sen o dobrotliwej Europie nie ma szans na spełnienie.

NR
4.1
2016 Dokumentalny 72 min Sprawdź
6.1 Pomiędzy słowami

Pomiędzy słowami

Michael, 28-letni prawnik z Berlina, w niczym nie różni się od swojego szefa i przyjaciela, 34-letniego Franza. W piątek rano Michael przestaje mówić po niemiecku i staje się Polakiem – Michałem. W życiu Michała zachodzą zmiany, gdy spotyka się ze swoim nigdy nie widzianym ojcem – Stanisławem. Stanisław wkracza do świata syna bardziej jako symbol Ojca niż prawdziwy ojciec. Jest ostatnią więzią łączącą Michaela z Polską – krajem, z którym świadomie zerwał kontakt. Obaj są sobie właściwie ...

NR
6.1
2018 Dramat 85 min Sprawdź
6.1 Schneider kontra Bax

Schneider kontra Bax

Schneider (Tom Dewispelaere), zabójca na zlecenie, w dniu swoich urodzin otrzymuje od szefa ważne zadanie. Celem jest Ramon Bax (Alex van Warmerdam) - pisarz, który mieszka samotnie w odizolowanym miejscu. Dzięki zapewnieniu, że przy odrobinie szczęścia wróci do domu przed południem i będzie mógł pomóc żonie w przygotowaniach do wieczornej kolacji, Schneider przyjmuje zlecenie. Jednak pozornie prosta do wykonania robota okazuje się być czymś więcej, niż oczekiwał...

NR
6.1
2015 Komedia 94 min Sprawdź
6 Zielona Szkoła

Zielona Szkoła

Meral próbuje nawiązać nowe przyjaźnie po zmianie szkoły. Jest to jednak trudniejsze niż jej się zdawało i dużo łatwiej udaje jej się nawiązać więź z małą białą myszką.

NR
6
2016 Familijny 80 min Sprawdź
6.3 Gangi z Oss

Gangi z Oss

Mieszkańcy Oss pozostają w stałym konflikcie z prawem. Jedna z mieszkanek, Joanna, chce z tym zerwać. Otwiera restaurację. Gdy z więzienia wychodzi jej mąż, kobieta musi stawić czoła nowym problemom.

NR
6.3
2011 Dramat 110 min Sprawdź
5.3 Obsesja

Obsesja

Simone dziedziczy zniszczoną posiadłość we Francji, gdzie postanawia się przeprowadzić razem z mężem Erikiem i ich dwójką dzieci. Jej marzeniem jest odbudować ten dom. Niestety, w czasie remontu Simone wdaje się w romans z pracownikiem i traci kontrolę nad marzeniami.

NR
5.3
2015 Romans 100 min Sprawdź
6 Naprawić przeszłość

Naprawić przeszłość

Naprawić przeszłość opowiada historię Sam, hiperinteligentnej i pracowitej 14-letniej dziewczynki, która wiedzie szczęśliwe życie ze swoim ojcem i dwoma braćmi na południu Holandii. Jest dobrą uczennicą, bardzo surową wobec siebie i zawsze jest na czas. Opiekuje się także dwoma młodszymi braćmi; odkąd zmarła jej matka Vera, czuje się odpowiedzialna za rodzinę, a teraz wraz z ojcem zajmuje się domem. Pewnego ranka — spiesząc do szkoły, aby pomóc nauczycielowi matematyki w wydrukowaniu ...

NR
6
2019 Dramat 90 min Sprawdź
5 Diabelski młyn

Diabelski młyn

W życiu nie ma przypadków, a za każdy grzech czeka nas kara. To miała być zwyczajna wycieczka, na zabicie czasu, po malowniczej okolicy Amsterdamu. Gdy autobus z turystami psuje się po środku pustkowia, na jaw wychodzi sekret, który łączy pozornie przypadkowych ludzi. Szukając schronienia w opuszczonym młynie odkryją, że w lokalnej, krwawej legendzie, jest więcej, niż tylko ziarno prawdy, a wrota piekieł czekają na przyjęcie grzeszników.

NR
5
2016 Dramat 85 min Sprawdź
6.5 Loft

Loft

Matthias (Barry Atsma) jest znanym architektem, zaprojektował budynek w którym pozostawił sobie apartament na poddaszu. Wraz z przyjaciółmi Tomem (Marwan Kenzari), Robertem (Gijs Naber), Bartem (Fedja van Huêt) i Willem (Jeroen van Koningsbrugge) postanawia przeznaczyć go na miejsce spotkań z kochankami. Pewnego dnia zastają w nim ciało młodej kobiety. Jako że tylko oni mają klucze, zaczynają nawzajem się podejrzewać.

NR
6.5
2010 Thriller 110 min Sprawdź
5.6 W sieci kłamstw

W sieci kłamstw

Były agent MI6 pomaga młodej dziennikarce odkryć prawdę o tajnych operacjach prowadzonych przez rosyjskie służby specjalne.

NR
5.6
2020 Akcja 101 min Sprawdź
5.7 Okruszek i wyścig do kopalni złota

Okruszek i wyścig do kopalni złota

Okruszek wraca do rodziców, ale nie może przywyknąć do mieszkania na wsi. Jego życie komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy wpada w ręce starego wroga.

NR
5.7
2020 Familijny 78 min Sprawdź
6.5 Kobiety pragną bardziej

Kobiety pragną bardziej

Akcja rozgrywa się w Baltimore. Widzowie śledzą przeplatające się losy kilku bohaterów. Ich tematem przewodnim są trudności w porozumieniu i interpretowaniu zachowania innych. Wszyscy bezskutecznie próbują znaleźć miłość. Znudzona żona (Jennifer Connelly) rozważa, czy nie odejść od męża (Bradley Cooper), który ją zaniedbuje. Dlaczego zaniedbuje? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna. Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny ...

PG-13
6.5
2009 Dramat 129 min Sprawdź
6.5 Ciało i krew

Ciało i krew

Krwawa i płomienna historia umiejscowiona w mrocznych wiekach późnego Średniowiecza. Piękna i urzekająca Agnes (Jennifer Jason Leigh) - Róża Średniowiecza miotana namiętnościami do przeznaczonego jej oblubieńca - Stevena i stającego na jej drodze Martina - przywódcy bandy bezwzględnych najemników (w tej roli przekonywujący i urokliwy Rutger Hauer) zostaje zmuszona do niecodziennego dla kobiety owych czasów wyboru. Krzyżujące się losy "Róży" i "Miecza" - miłość, pożądanie, nienawiść, zemsta, ...

NR
6.5
1985 Dramat 126 min Sprawdź
0 Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Toda mieszka z tatą i babcią nad piekarnią. Jest radosną i rezolutną dziewczynką, która uwielbia pomagać tacie piec chleb i wymyślać nazwy nowych pysznych ciastek. Pewnego dnia wszystko się zmienia: tata Tody musi iść bronić kraj, a dzielna dziewczynka sama wyrusza w pełną niesamowitych przygód drogę, by odnaleźć swoją mamę.

NR
0
2017 Akcja 90 min Sprawdź
4.9 Zakochany W Śmierci

Zakochany W Śmierci

Ian Harding, wycofany 26-latek, jest mocno związany z matką. Jej śmierć wstrząsa nim tak bardzo, że sam postanawia umrzeć. Na drodze do realizacji planu staje niecodzienne odkrycie - ciało nastolatki, która popełniła samobójstwo. Mężczyzna czuje niezwykłą więź z dziewczyną. Paradoksalnie, obcowanie ze śmiercią otwiera go na nowe doznania i oswaja ze światem.

NR
4.9
2013 Dramat 94 min Sprawdź
2 Przekręt: Piłkarska drużyna widmo

Przekręt: Piłkarska drużyna widmo

Tragikomiczna rekonstrukcja przekrętu w międzynarodowym meczu piłki nożnej z 2010 roku, w którym zagrała narodowa drużyna Bahrajnu z całkowicie sfałszowaną drużyną z Togo, udającą narodową drużynę Togo.

NR
2
2020 Dokumentalny 75 min Sprawdź
5.9 Party Monster

Party Monster

R
5.9
2003 Dramat 98 min Sprawdź
5 Jackie
&
Oopjen

Jackie & Oopjen

NR
5
2020 Familijny 90 min Sprawdź
5.2 Ludzka stonoga

Ludzka stonoga

R
5.2
2009 Horror 92 min Sprawdź
6.5 Big Buck Bunny

Big Buck Bunny

"Wielki" ("Big") Buck budzi się w swojej króliczej jamie, tylko po to by być dręczonym przez trzy małe stworzenia, Gimerę, Franka i Rinky'ego. Kiedy Gimera zabija motyla, Buck decyduje się na zemstę w stylu drapieżcy, a nie królika.

G
6.5
2008 Animacja 10 min Sprawdź
0 Marco V – 200V (Bonus DVD)

Marco V – 200V (Bonus DVD)

NR
0
2005 Muzyczny min Sprawdź
8 COVID-19:
The
System

COVID-19: The System

NR
8
2020 Dokumentalny 99 min Sprawdź
0 Parnassus

Parnassus

NR
0
2015 0 min Sprawdź
0 Rank 1 – Symsonic (Bonus DVD)

Rank 1 – Symsonic (Bonus DVD)

NR
0
2004 Muzyczny 30 min Sprawdź