Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

7.6 Bitwa o Meksyk

Bitwa o Meksyk

Każda rocznica rozegranej 5 maja 1862 roku bitwy pod Pueblą jest obchodzona w Meksyku jako święto narodowe. Kiedy niepokonana francuska armia najechała kraj z zamiarem założenia monarchii, generał Ignacio Zaragoza (Kuno Becker) postanowił bronić ojczyzny. Dysponował jedynie słabo uzbrojonymi oddziałami, których liczbę znacznie przewyższali wrodzy żołnierze. Rozpoczyna się heroiczna walka o niepodległość, pośrodku której znalazł się też czas na niespodziewaną miłość, przywróciła wiarę w dumę ...

R
7.6
2013 Dramat 125 min Sprawdź
6.9 Salma w krainie dusz

Salma w krainie dusz

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę.

NR
6.9
2019 Animacja 95 min Sprawdź
6.1 Szukając szczęścia

Szukając szczęścia

Długoletnia para, Owen i Hallie, się rozchodzi. Gdy ich związek osiąga punkt zwrotny, Matt i Willa rozpoczynają własne romanse. Zabawna, głęboko odczuwalna kronika jednego lata w życiu dwóch par.

NR
6.1
2018 Dramat 92 min Sprawdź
7 Lady
Rancho

Lady Rancho

NR
7
2019 Komedia 92 min Sprawdź
6.2 Neither
You
Nor
I

Neither You Nor I

NR
6.2
2018 Komedia 98 min Sprawdź
TV 7.4 Daughter
from
Another
Mother

Daughter from Another Mother

TV-MA Netflix
7.4
2021 Dramat 40 min Sprawdź
TV 7.7 An
Unknown
Enemy

An Unknown Enemy

Fernando Barrientos, obecnie szef Narodowej Służby Bezpieczeństwa, czyli tajnej policji Meksyku, chce zdobyć najwyższe stanowisko w kraju. Będzie to wymagać manipulacji, zdrady i zabójstw, do czego jest doskonale przygotowany. Droga na szczyt jest usiana wieloma przeszkodami. Ale wszyscy, nawet jego rodzina, odczują skutki chaosu, jaki rozpęta, bezwzględnie dążąc do władzy.

NR Amazon
7.7
2018 Dramat 50 min Sprawdź
7.4 Człowiek w ogniu

Człowiek w ogniu

"Człowiek w ogniu" powstał na podstawie autobiograficznej książki A.J. Quinnell pod tym samym tytułem. Fabuła filmu skupia się na losach byłego amerykańskiego żołnierza (Denzel Washington), który przyjeżdża do Meksyku. Niechętnie zgadza się chronić dziecko, którego rodzice są zastraszeni przez grupę porywaczy. Nieoczekiwanie, ten zjadliwy samotnik zaprzyjaźnia się z dziewczynką. Gdy zostaje ona porwana, a później zamordowana, żołnierz zaczyna się obwiniać. W ten sposób rodzi się w nim żądza ...

R
7.4
2004 Akcja 146 min Sprawdź
TV 6.5 Nieposkromiona

Nieposkromiona

Pierwsza dama Meksyku podąża za swoimi przekonaniami i ideałami. Kiedy traci wiarę w swojego męża, musi znaleźć siłę, by stanąć do walki o prawdę.

TV-MA Netflix
6.5
2017 Dramat 40 min Sprawdź
TV 7 Osadzony

Osadzony

Były marine udaje więźnia w meksykańskim zakładzie karnym, aby przeniknąć do gangu podejrzewanego o porwanie nastoletniej córki amerykańskiego sędziego.

NR Telemundo
7
2018 Dramat 60 min Sprawdź
7.8 Ana
&
Bruno

Ana & Bruno

NR
7.8
2017 Animacja 96 min Sprawdź
7.5 Księga życia

Księga życia

Dwóch potężnych magów zakłada się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Wśród ludzi poddanych próbie są dwaj bohaterowie filmu: Manolo - młody matador, który marzy, by zostać muzykiem i Joaquin - sportowiec i duma rodzinnego miasta. Obaj konkurują o względy Marii - pięknej i niezależnej księżniczki. Los każe im wyruszyć we wspaniałą podróż, w czasie której spotykają barwne postaci i odwiedzają niezwykłe krainy, poznając prawdę o sobie samych.

PG
7.5
2014 Animacja 95 min Sprawdź
7.1 Milczenie

Milczenie

XVII wiek. Dwaj młodzi misjonarze (Garfield i Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie za wszelką cenę usiłują odszukać swojego zaginionego mistrza (Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie. [opis dystrybutora kino]

NR
7.1
2016 Dramat 161 min Sprawdź
TV 6.3 Od zmierzchu do świtu

Od zmierzchu do świtu

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko, którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym ...

TV-14 El Rey Network
6.3
2014 Kryminał 43 min Sprawdź
TV 7.8 Dom kwiatów

Dom kwiatów

Pozornie idealny rodzinny biznes skrywa mroczną stronę i wiele szokujących tajemnic. Serial komediowy dla wielbicieli kwiatów i czarnego humoru.

TV-MA Netflix
7.8
2018 Dramat 30 min Sprawdź
TV 8.7 Niepowstrzymane

Niepowstrzymane

Grupa przyjaciółek wyrusza w podróż, która ma być przygodą ich życia. Niestety pasażerka na gapę krzyżuje im plany.

TV-MA Netflix
8.7
2020 Dramat 40 min Sprawdź
TV 7.3 The
Game
of
Keys

The Game of Keys

TV-MA Pantaya
7.3
2019 Dramat 30 min Sprawdź
TV 0 A
Double
Identity

A Double Identity

NR Las Estrellas
0
2010 Dramat 45 min Sprawdź
5.8 Amityville II: Opętanie

Amityville II: Opętanie

Do Amityville wprowadza się rodzina Montellich. Wydaje im się, że los się do nich uśmiechnął i że w tym domu będą mogli doznać pełni szczęścia. Wkrótce jednak zaczynają doświadczać niewytłumaczalnych zjawisk. Okazuje się bowiem, że dom położony jest na starym indiańskim cmentarzu. Czy uda im się powstrzymać zło, które ma wobec nich śmiertelne zamiary ?

R
5.8
1982 Horror 104 min Sprawdź
7.8 Don’t
Air
Your
Dirty
Laundry
In
Public

Don’t Air Your Dirty Laundry In Public

NR
7.8
2020 Dramat 82 min Sprawdź
TV 7 Too Hot to Handle

Too Hot to Handle

W rajskim otoczeniu atrakcyjni single spotykają się i łączą w pary. Jest jednak pewien haczyk – jeżeli chcą wygrać 100 000 dolarów, muszą zrezygnować z seksu.

NR Netflix
7
2020 Reality 40 min Sprawdź
3.5 Frenzied

Frenzied

NR
3.5
1990 Akcja 96 min Sprawdź
7.4 One
Day
with
the
Devil

One Day with the Devil

NR
7.4
1945 Komedia 100 min Sprawdź
TV 7.1 Dope

Dope

Serial przedstawia wojnę z narkotykami z perspektywy dilerów, osób zażywających oraz policji.

TV-MA Netflix
7.1
2017 Dokumentalny 48 min Sprawdź