Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

7.243 The Exorcism of God

The Exorcism of God

NR
7.243
2022 Horror 98 min Sprawdź
8.36 Legend
Quest:
The
Origin

Legend Quest: The Origin

NR
8.36
2021 Animacja 90 min Sprawdź
7.6 Bitwa o Meksyk

Bitwa o Meksyk

Każda rocznica rozegranej 5 maja 1862 roku bitwy pod Pueblą jest obchodzona w Meksyku jako święto narodowe. Kiedy niepokonana francuska armia najechała kraj z zamiarem założenia monarchii, generał Ignacio Zaragoza (Kuno Becker) postanowił bronić ojczyzny. Dysponował jedynie słabo uzbrojonymi oddziałami, których liczbę znacznie przewyższali wrodzy żołnierze. Rozpoczyna się heroiczna walka o niepodległość, pośrodku której znalazł się też czas na niespodziewaną miłość, przywróciła wiarę w dumę ...

R
7.6
2013 Dramat 125 min Sprawdź
6.9 Salma w krainie dusz

Salma w krainie dusz

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę.

NR
6.9
2019 Animacja 95 min Sprawdź
6.1 Szukając szczęścia

Szukając szczęścia

Długoletnia para, Owen i Hallie, się rozchodzi. Gdy ich związek osiąga punkt zwrotny, Matt i Willa rozpoczynają własne romanse. Zabawna, głęboko odczuwalna kronika jednego lata w życiu dwóch par.

NR
6.1
2018 Dramat 92 min Sprawdź
7 Lady
Rancho

Lady Rancho

NR
7
2019 Komedia 92 min Sprawdź
6.2 Neither
You
Nor
I

Neither You Nor I

NR
6.2
2018 Komedia 98 min Sprawdź
TV 7.4 Daughter
from
Another
Mother

Daughter from Another Mother

TV-MA Netflix
7.4
2021 Dramat 40 min Sprawdź
TV 7.7 An
Unknown
Enemy

An Unknown Enemy

Fernando Barrientos, obecnie szef Narodowej Służby Bezpieczeństwa, czyli tajnej policji Meksyku, chce zdobyć najwyższe stanowisko w kraju. Będzie to wymagać manipulacji, zdrady i zabójstw, do czego jest doskonale przygotowany. Droga na szczyt jest usiana wieloma przeszkodami. Ale wszyscy, nawet jego rodzina, odczują skutki chaosu, jaki rozpęta, bezwzględnie dążąc do władzy.

NR Amazon
7.7
2018 Dramat 50 min Sprawdź
7.4 Człowiek w ogniu

Człowiek w ogniu

"Człowiek w ogniu" powstał na podstawie autobiograficznej książki A.J. Quinnell pod tym samym tytułem. Fabuła filmu skupia się na losach byłego amerykańskiego żołnierza (Denzel Washington), który przyjeżdża do Meksyku. Niechętnie zgadza się chronić dziecko, którego rodzice są zastraszeni przez grupę porywaczy. Nieoczekiwanie, ten zjadliwy samotnik zaprzyjaźnia się z dziewczynką. Gdy zostaje ona porwana, a później zamordowana, żołnierz zaczyna się obwiniać. W ten sposób rodzi się w nim żądza ...

R
7.4
2004 Akcja 146 min Sprawdź
TV 6.5 Nieposkromiona

Nieposkromiona

Pierwsza dama Meksyku podąża za swoimi przekonaniami i ideałami. Kiedy traci wiarę w swojego męża, musi znaleźć siłę, by stanąć do walki o prawdę.

TV-MA Netflix
6.5
2017 Dramat 40 min Sprawdź
TV 7 Osadzony

Osadzony

Były marine udaje więźnia w meksykańskim zakładzie karnym, aby przeniknąć do gangu podejrzewanego o porwanie nastoletniej córki amerykańskiego sędziego.

NR Telemundo
7
2018 Dramat 60 min Sprawdź
7.5 Księga życia

Księga życia

Dwóch potężnych magów zakłada się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Wśród ludzi poddanych próbie są dwaj bohaterowie filmu: Manolo - młody matador, który marzy, by zostać muzykiem i Joaquin - sportowiec i duma rodzinnego miasta. Obaj konkurują o względy Marii - pięknej i niezależnej księżniczki. Los każe im wyruszyć we wspaniałą podróż, w czasie której spotykają barwne postaci i odwiedzają niezwykłe krainy, poznając prawdę o sobie samych.

PG
7.5
2014 Animacja 95 min Sprawdź
7.1 Milczenie

Milczenie

XVII wiek. Dwaj młodzi misjonarze (Garfield i Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie za wszelką cenę usiłują odszukać swojego zaginionego mistrza (Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie. [opis dystrybutora kino]

NR
7.1
2016 Dramat 161 min Sprawdź
TV 6.3 Od zmierzchu do świtu

Od zmierzchu do świtu

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko, którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym ...

TV-14 El Rey Network
6.3
2014 Kryminał 43 min Sprawdź
TV 7.8 Dom kwiatów

Dom kwiatów

Pozornie idealny rodzinny biznes skrywa mroczną stronę i wiele szokujących tajemnic. Serial komediowy dla wielbicieli kwiatów i czarnego humoru.

TV-MA Netflix
7.8
2018 Dramat 30 min Sprawdź
TV 8.7 Niepowstrzymane

Niepowstrzymane

Grupa przyjaciółek wyrusza w podróż, która ma być przygodą ich życia. Niestety pasażerka na gapę krzyżuje im plany.

TV-MA Netflix
8.7
2020 Dramat 40 min Sprawdź
7.6 Amores
Perros

Amores Perros

Uniwersalna opowieść o życiu, samotności i poszukiwaniu miłości przez mieszkańców Mexico City. Film składa się z trzech pozornie niezwiązanych ze sobą historii. Młody chłopak, Octavio, liczy na to, że wystawiając psa do walki, zdobędzie pieniądze na ucieczkę z żoną brata. Daniel jest odnoszącym sukcesy wydawcą, który porzuca żonę i dzieci dla modelki. El Chivo, buntownik z elitarnego domu, który stoczył się na dno i został płatnym zabójcą, poluje na bogatego biznesmena. Losy całej trójki ...

R
7.6
2000 Dramat 154 min Sprawdź
0 Never
Going
Back

Never Going Back

NR
0
2019 65 min Sprawdź
6.6 Lost
Girl

Lost Girl

NR
6.6
2020 Thriller 106 min Sprawdź
TV 6.9 The
Usurper

The Usurper

NR Las Estrellas
6.9
2019 Dramat 50 min Sprawdź
0 Lucero – Enamorada

Lucero – Enamorada

NR
0
2017 Muzyczny 94 min Sprawdź
5.2 Mysteries
of
Black
Magic

Mysteries of Black Magic

NR
5.2
1958 Horror 86 min Sprawdź
7.6 Błękitny cud

Błękitny cud

Aby uratować niedofinansowany sierociniec, wychowawca i jego podopieczni łączą siły ze spłukanym wilkiem morskim, by wygrać bardzo dochodowy konkurs połowu ryb.

NR
7.6
2021 Dramat 95 min Sprawdź