Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

7.6 Bitwa o Meksyk

Bitwa o Meksyk

Każda rocznica rozegranej 5 maja 1862 roku bitwy pod Pueblą jest obchodzona w Meksyku jako święto narodowe. Kiedy niepokonana francuska armia najechała kraj z zamiarem założenia monarchii, generał Ignacio Zaragoza (Kuno Becker) postanowił bronić ojczyzny. Dysponował jedynie słabo uzbrojonymi oddziałami, których liczbę znacznie przewyższali wrodzy żołnierze. Rozpoczyna się heroiczna walka o niepodległość, pośrodku której znalazł się też czas na niespodziewaną miłość, przywróciła wiarę w dumę ...

R
7.6
2013 Dramat 125 min Sprawdź
6.9 Salma w krainie dusz

Salma w krainie dusz

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę.

NR
6.9
2019 Animacja 95 min Sprawdź
6.1 Szukając szczęścia

Szukając szczęścia

Długoletnia para, Owen i Hallie, się rozchodzi. Gdy ich związek osiąga punkt zwrotny, Matt i Willa rozpoczynają własne romanse. Zabawna, głęboko odczuwalna kronika jednego lata w życiu dwóch par.

NR
6.1
2018 Dramat 92 min Sprawdź
7 Lady
Rancho

Lady Rancho

NR
7
2019 Komedia 92 min Sprawdź
6.2 Neither
You
Nor
I

Neither You Nor I

NR
6.2
2018 Komedia 98 min Sprawdź
TV 7.4 Daughter
from
Another
Mother

Daughter from Another Mother

TV-MA Netflix
7.4
2021 Dramat 40 min Sprawdź
TV 7.7 An
Unknown
Enemy

An Unknown Enemy

Fernando Barrientos, obecnie szef Narodowej Służby Bezpieczeństwa, czyli tajnej policji Meksyku, chce zdobyć najwyższe stanowisko w kraju. Będzie to wymagać manipulacji, zdrady i zabójstw, do czego jest doskonale przygotowany. Droga na szczyt jest usiana wieloma przeszkodami. Ale wszyscy, nawet jego rodzina, odczują skutki chaosu, jaki rozpęta, bezwzględnie dążąc do władzy.

NR Amazon
7.7
2018 Dramat 50 min Sprawdź
7.4 Człowiek w ogniu

Człowiek w ogniu

"Człowiek w ogniu" powstał na podstawie autobiograficznej książki A.J. Quinnell pod tym samym tytułem. Fabuła filmu skupia się na losach byłego amerykańskiego żołnierza (Denzel Washington), który przyjeżdża do Meksyku. Niechętnie zgadza się chronić dziecko, którego rodzice są zastraszeni przez grupę porywaczy. Nieoczekiwanie, ten zjadliwy samotnik zaprzyjaźnia się z dziewczynką. Gdy zostaje ona porwana, a później zamordowana, żołnierz zaczyna się obwiniać. W ten sposób rodzi się w nim żądza ...

R
7.4
2004 Akcja 146 min Sprawdź
TV 6.5 Nieposkromiona

Nieposkromiona

Pierwsza dama Meksyku podąża za swoimi przekonaniami i ideałami. Kiedy traci wiarę w swojego męża, musi znaleźć siłę, by stanąć do walki o prawdę.

TV-MA Netflix
6.5
2017 Dramat 40 min Sprawdź
TV 7 Osadzony

Osadzony

Były marine udaje więźnia w meksykańskim zakładzie karnym, aby przeniknąć do gangu podejrzewanego o porwanie nastoletniej córki amerykańskiego sędziego.

NR Telemundo
7
2018 Dramat 60 min Sprawdź
7.5 Księga życia

Księga życia

Dwóch potężnych magów zakłada się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Wśród ludzi poddanych próbie są dwaj bohaterowie filmu: Manolo - młody matador, który marzy, by zostać muzykiem i Joaquin - sportowiec i duma rodzinnego miasta. Obaj konkurują o względy Marii - pięknej i niezależnej księżniczki. Los każe im wyruszyć we wspaniałą podróż, w czasie której spotykają barwne postaci i odwiedzają niezwykłe krainy, poznając prawdę o sobie samych.

PG
7.5
2014 Animacja 95 min Sprawdź
7.1 Milczenie

Milczenie

XVII wiek. Dwaj młodzi misjonarze (Garfield i Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie za wszelką cenę usiłują odszukać swojego zaginionego mistrza (Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie. [opis dystrybutora kino]

NR
7.1
2016 Dramat 161 min Sprawdź
TV 6.3 Od zmierzchu do świtu

Od zmierzchu do świtu

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko, którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym ...

TV-14 El Rey Network
6.3
2014 Kryminał 43 min Sprawdź
TV 7.8 Dom kwiatów

Dom kwiatów

Pozornie idealny rodzinny biznes skrywa mroczną stronę i wiele szokujących tajemnic. Serial komediowy dla wielbicieli kwiatów i czarnego humoru.

TV-MA Netflix
7.8
2018 Dramat 30 min Sprawdź
TV 8.7 Niepowstrzymane

Niepowstrzymane

Grupa przyjaciółek wyrusza w podróż, która ma być przygodą ich życia. Niestety pasażerka na gapę krzyżuje im plany.

TV-MA Netflix
8.7
2020 Dramat 40 min Sprawdź
7.4 I twoją matkę też

I twoją matkę też

Tenoch i Julio spotykają Luise na weselu. Chcąc zaimponować starszej dziewczynie mówią jej, że wybierają się w daleką podróż. Luise chce koniecznie jechać z nimi. W czasie podróży Luisa wprowadzi chłopców w tajniki seksu, a długa droga każe im stanąć oko w oko z rzeczywistością, z której istnienia, nie zdawali sobie sprawy.

NR
7.4
2001 Dramat 106 min Sprawdź
TV 7.5 Burden
of
Guilt

Burden of Guilt

NR Las Estrellas
7.5
2009 Dramat 45 min Sprawdź
TV 7.3 The
Game
of
Keys

The Game of Keys

TV-MA Pantaya
7.3
2019 Dramat 30 min Sprawdź
7 Muły siostry Sary

Muły siostry Sary

Kowboj Hogan ratuje z rąk trzech bandytów młodą kobietę, którą pijani napastnicy usiłowali zgwałcić. Ku zaskoczeniu Hogana uratowana Sara okazuje się siostrą zakonną. W trosce o jej bezpieczeństwo kowboj postanawia oddać kobietę w ręce francuskiego patrolu, ale Sara prosi, aby tego nie robił. Mężczyzna zgadza się zabrać zakonnicę ze sobą. W drodze do kryjówki meksykańskich rebeliantów odkrywa, że Sara sporo wie na temat samego fortu, stacjonujących tam sił i możliwości ataku. Wkrótce ...

PG
7
1970 Western 114 min Sprawdź
TV 8 Luis
Miguel:
The
Series

Luis Miguel: The Series

TV-14 Telemundo
8
2018 Dramat 60 min Sprawdź
7.6 Błękitny cud

Błękitny cud

Aby uratować niedofinansowany sierociniec, wychowawca i jego podopieczni łączą siły ze spłukanym wilkiem morskim, by wygrać bardzo dochodowy konkurs połowu ryb.

NR
7.6
2021 Dramat 95 min Sprawdź
8.1 Głosy Niewinności

Głosy Niewinności

Akcja filmu Luisa Mandokiego rozgrywa się w latach 80. podczas wojny domowej w Salvadorze. Regularna armia walczy z partyzantami, a Chava i jego koledzy boją się mieć 12 lat, bo wtedy zostaną wcieleni do wojska. Wszelkimi sposobami starają się uchronić przed losem, choć wiedzą, że pewnego dnia trzeba będzie stanąć po którejś stronie barykady. Mieszkańcy ubogiej wioski kryją się przed ostrzałem w domach z tekturowymi ścianami. Za tarcze służą im materace. Mężczyźni uciekając przed wojskiem, ...

NR
8.1
2005 Dramat 120 min Sprawdź
0 Lucero – Mas Enamorada

Lucero – Mas Enamorada

NR
0
2019 Muzyczny 41 min Sprawdź
6.5 Mom
Went
On
Vacation

Mom Went On Vacation

NR
6.5
2019 Komedia 90 min Sprawdź