Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.4 Sofia

Sofia

Dwudziestoletnia Sofia mieszka z rodzicami w Casablance. Jest w ciąży, ale nawet sama przed sobą nie chce się do tego przyznać. Seks pozamałżeński jest w jej kraju karany więzieniem. Sofia musi podjąć decyzje, które uratują honor jej rodziny i zaważą na całym jej życiu.

NR
6.4
2018 Dramat 80 min Sprawdź
5.8 Zdesperowana

Zdesperowana

Lisa Brennan przebywa na wakacjach za granicą ze swoją córką, która niespodziewanie zostaje porwana. W obcym kraju, zupełnie sama, Lisa podejmuje heroiczną i desperacką walkę, by odzyskać swoje dziecko.

NR
5.8
2015 Akcja 93 min Sprawdź
6.8 Operacja Morze Czerwone

Operacja Morze Czerwone

Grupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym przejęciu statku towarowego porwanego przez piratów blisko somalijskiego wybrzeża, grupie zostaje powierzona jeszcze bardziej ryzykowna misja. Po przewrocie politycznym w jednej z północnoafrykańskich republik, życie chińskich rezydentów jest w niebezpieczeństwie. Okoliczności dodatkowo się komplikują, ponieważ terroryści planują zdobycie materiałów do konstrukcji broni ...

NR
6.8
2018 Akcja 139 min Sprawdź
6.7 Kryptonim Anioł

Kryptonim Anioł

Gdy jego kraj szykuje się do wojny, ważny egipski urzędnik, Ashraf Marwan, nawiązuje kontakt z Izraelem i rozpoczyna skomplikowaną szpiegowską grę o najwyższą stawkę.

NR
6.7
2018 Akcja 114 min Sprawdź
6 Much Loved

Much Loved

NR
6
2015 Dramat 108 min Sprawdź
0 We Could Be Heroes

We Could Be Heroes

NR
0
2018 Dokumentalny 78 min Sprawdź
6.5 Beyond: An African Surf Documentary

Beyond: An African Surf Documentary

NR
6.5
2017 Dokumentalny 111 min Sprawdź
5.4 Rock the Kasbah

Rock the Kasbah

NR
5.4
2015 Komedia 100 min Sprawdź
0 Mystical Traveler The Life and Times of Dr. John-Roger

Mystical Traveler The Life and Times of Dr. John-Roger

NR
0
2014 Dokumentalny 217 min Sprawdź
6.8 Hidalgo – Ocean ognia

Hidalgo – Ocean ognia

Legendarny jeździec, Frank T. Hopkins, bierze udział w wyścigu konnym nazywanym Oceanem Ognia. Dosiadając dzielnego mustanga Hidalgo, mężczyzna musi pokonać 3000 mil pustynnych piasków Arabii Saudyjskiej, Iraku i Syrii.

NR
6.8
2004 Akcja 136 min Sprawdź
6 Young Winston

Young Winston

NR
6
1972 Akcja 149 min Sprawdź
7 Taniec pustyni

Taniec pustyni

Historia grupy młodych Irańczyków, którzy ryzykują życie, by realizować swoje artystyczne pasje. Mimo wprowadzonego przez władze zakazu tańca Afshin Ghaffarian (Reece Ritchie) wraz z przyjaciółmi decyduje się stworzyć zespół i, omijając internetowe blokady, uczyć się z dostępnych na YouTube tanecznych występów Piny Bausch, Gene’a Kelly’ego, Rudolfa Nurejewa i Michaela Jacksona. Ich sceną jest pustynia, gdzie, z dala od czujnych oczu obyczajowej policji, mogą rozkoszować się wolnością.

NR
7
2014 Dramat 98 min Sprawdź
5.9 Królowa pustyni

Królowa pustyni

Pisarka, podróżniczka, archeolog, agentka brytyjskiego wywiadu. Niezwykła kobieta, która w czasach emancypacji stała się jedną z najważniejszych osób kształtujących politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie. Gertrude Bell robiła zawsze to, na co miała ochotę. Uwielbiała ryzyko i adrenalinę. Niektórzy mówili o niej "zarozumiała pannica z Oxfordu". Konsekwentnie udowadniała, że jest lepsza od mężczyzn. Osiągnęła pozycję w świecie arabskim, która wówczas wydawała się dla kobiety ...

NR
5.9
2015 Dramat 128 min Sprawdź