Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.2 Łagodna

Łagodna

Kobieta o przykuwającej uwagę, spokojnej twarzy (Wasilina Makowcewa), dostaje zwrot listów, które wysyłała do męża przebywającego w więzieniu. Wyrusza w drogę, aby dowiedzieć się o jego losach. Wszelkie informacje, które stara się zdobyć, okazują się jednak „tajemnicą państwową”. Postanawia w końcu pojechać sama do uwięzionego.

NR
6.2
2017 Dramat 142 min Sprawdź
5.8 Eter

Eter

Początek XX wieku, obrzeża Cesarstwa Rosyjskiego. Doktor podaje śmiertelną dawkę eteru młodej kobiecie, którą pragnie uwieść. Ucieka. Znajduje zatrudnienie w austriacko-węgierskiej twierdzy, gdzie kontynuuje swoje eksperymenty z eterem. Ich celem jest uśmierzenie bólu, ale też manipulowanie ludzkim zachowaniem. Cena powodzenia to utrata duszy, ale miłość może wybawić Doktora od wiecznego potępienia.

NR
5.8
2018 Dramat 117 min Sprawdź
6.5 U progu wojny

U progu wojny

Film opowiada o estońskim oficerze wywiadu Feliksu Kangurze, który w 1939 roku, w przededniu utraty niepodległości Estonii, próbował znaleźć zdrajcę w tajnych służbach.

NR
6.5
2020 Akcja 100 min Sprawdź
6.6 Gra pozorów

Gra pozorów

Aby naprawić swój związek, Anna i Juhan wyjeżdżają do szklanej willi nad morzem, wynajętej im przez świetnie sytuowanych znajomych. Na miejscu bohaterowie są świadkami wypadku na skalistym wybrzeżu. Udzielają pomocy i schronienia rannej kobiecie oraz jej mężowi. Szybko się okazuje, że obie pary mają ze sobą zaskakująco wiele wspólnego. Goście sądzą, że dom należy do Anny i Juhana, a oni nie wyprowadzają ich z błędu. Wchodzą w nowe role i rozpoczynają z obcymi grę prowadzącą do destrukcji...

NR
6.6
2016 Dramat 102 min Sprawdź
6.5 Gimtinė

Gimtinė

NR
6.5
2019 Dramat 96 min Sprawdź
7.1 Nuostabieji Luzeriai. Kita planeta

Nuostabieji Luzeriai. Kita planeta

NR
7.1
2017 Dokumentalny 71 min Sprawdź
0 Ub Lama

Ub Lama

NR
0
2011 Dokumentalny 52 min Sprawdź
5.6 Cud

Cud

Jest 1992 rok. Na Litwie ustrój zmienia się z komunistycznego na kapitalistyczny. Zarządzane przez Irenę małe, znacjonalizowane gospodarstwo z hodowlą świń znalazło się w poważnych tarapatach. Farmie grozi zamknięcie, ale na horyzoncie pojawia się przystojny Amerykanin, Bernardas. Jego pieniądze mogą uratować jej farmę i zmienić życie wielu ludzi. Ale czy jednak tajemniczy przybysz ma dobre zamiary?

NR
5.6
2018 Dramat 92 min Sprawdź
6.6 Szron

Szron

Francusko-litewsko-ukraińsko-polska produkcja w reżyserii litewskiego twórcy Šarūnasa Bartasa to opowieść o młodych wolontariuszach, którzy wyruszają z humanitarną pomocą na wschód Ukrainy. W drodze poznają ludzi, których życie naznaczyła wojna i w bolesnych okolicznościach odkrywają złożoność swoich uczuć.

NR
6.6
2017 Dramat 115 min Sprawdź
6.7 Szare śniegi Syberii

Szare śniegi Syberii

Rok 1941. Wojska sowieckie zajmują Litwę. Rozpoczyna się terror okupacji. Młodziutka, utalentowana plastycznie dziewczyna razem z matką zostaje zesłana do łagru. Okrutne reguły obozu, głód, choroby i wszechogarniający bezsens wegetacji w niewoli doprowadzają do śmierci wielu zesłańców. Dziewczynę trzyma przy życiu tylko jej pasja - miłość do sztuki.

NR
6.7
2018 Dramat 101 min Sprawdź