Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

5.6 Jimi Hendrix: Tak tworzy się geniusz

Jimi Hendrix: Tak tworzy się geniusz

Film opowie o jednym roku z życia Hendriksa – 1966-1967 – kiedy jako nieznany gitarzysta pracował w klubie Cheetah w Nowym Jorku, aż pokazał się na scenie londyńskiej i osiągnął sukces na festiwalu Monterey Pop.

R
5.6
2013 Dramat 118 min Sprawdź
6.3 Król Artur

Król Artur

Akcja filmu dzieje się w V wieku naszej ery, w czasach kiedy nadchodzi kres zachodniej części Cesarstwa Rzymskiego. Siedmiu zasłużonych rycerzy Okrągłego Stołu wraca z trudnej 15-letniej misji po obiecaną wolność. Niestety, dostają kolejne, ale ostatnie już zadanie. Muszą dotrzeć do pewnego dostojnika przed Saksonami. Całkiem przypadkowo odnajdują młodą dziewczynę - Ginewrę z plemion Piktów i Celtów, walczących z okrutnymi Saksonami. Usiłuje ona przekonać Artura o niszczącej potędze Rzymu i ...

PG-13
6.3
2004 Akcja 126 min Sprawdź
7.3 Głód

Głód

Kwiecień 1981 roku. 27-letni Bobby Sands (Michael Fassbender), jeden z czołowych bojowników Irlandzkiej Armii Republikańskiej, zostaje wybrany do Izby Gmin. Nie jest mu jednak dane zabrać głos w sprawie wyzwolenia Irlandii Północnej spod brytyjskiego panowania. W tym samym czasie przebywa już w więzieniu Maze. Nieludzki system więziennictwa sprawia, że rozpoczyna walkę. Żąda uznania siebie i innych bojowników osadzonych w bloku H za więźniów politycznych. Protestujący podejmują coraz ...

NR
7.3
2008 Dramat 96 min Sprawdź
7.3 Brooklyn

Brooklyn

Eilis (Saoirse Ronan) przyjeżdża na Brooklyn z Irlandii, gdyż tu ma perspektywy na własne mieszkanie, pracę i miłość. Poznaje Tony’ego Amerykanin włoskiego pochodzenia (Emory Cohen), w którym już niedługo zakochuje się. Jednak Eilis musi wrócić do domu, wskutek rodzinnej tragedii, poznaje tu Jima (Domhnall Gleeson), który ją oczarowuje. Czy Eilis dokona wyboru i wybierze właściwego mężczyznę i odpowiedni dla siebie kraj?

PG-13
7.3
2015 Dramat 111 min Sprawdź
7.6 Faworyta

Faworyta

Początek XVIII wieku. Anglia prowadzi wojnę z Francuzami. Uwagę dworu pochłania nie los żołnierzy, lecz rozrywki takie jak wyścigi kaczek oraz atrakcje, np. pojawienie się na rynku ananasów. Królowa Anna jest schorowana. W rzeczywistości władzę sprawuje jej przyjaciółka, lady Sarah. Na dwór przybywa nowa służąca, Abigail, która stara się zyskać przychylność królowej Anny. Lady Sarah musi walczyć o utrzymanie swojej pozycji w państwie.

R
7.6
2018 Dramat 119 min Sprawdź
TV 7.9 Normalni ludzie

Normalni ludzie

Współczesna historia miłosna podążająca śladami Marianne i Connella – dwojga młodych ludzi, którzy nieustająco krążą wokół siebie, odkrywając jak skomplikowana potrafi być młodzieńcza miłość.

TV-MA BBC Three
7.9
2020 Dramat 30 min Sprawdź
6.9 Frank

Frank

Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona. Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank. Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

NR
6.9
2014 Dramat 95 min Sprawdź
TV 6.1 Fotograf Śmierci

Fotograf Śmierci

Dublin, 1880 r. Znany fotograf portretujący zmarłych Brock Blennerhasset próbuje ożywić swoją działalność z pomocą siostrzenicy Nancy Vickers i zbyt entuzjastycznego nowego asystenta Conalla Molloya. Biznes zaczyna się rozwijać, ale wkrótce okazuje się, że na tym niszowym rynku działa ktoś złowrogi i śmiertelnie niebezpieczny. Prowadzący śledztwo detektyw Frederick Regan (Aidan O'Hare, "Zdążyć przed zmrokiem") podejrzewa, że zabójca zarabia na zdjęciach zmarłych ludzi. Kiedy liczba zgonów ...

TV-14 RTÉ One
6.1
2020 Komedia 45 min Sprawdź
0 Predator: Celtic Days

Predator: Celtic Days

NR
0
2017 Sci-Fi 24 min Sprawdź
6.8 Charles Dickens: Człowiek, który stworzył „Opowieść Wigilijną”

Charles Dickens: Człowiek, który stworzył „Opowieść Wigilijną”

Podróż, która doprowadziła do stworzenia postaci Ebenezera Scrooga (Christopher Plummer) i innych charakterystycznych postaci z "Opowieści Wigilijnej". Film pokazuje jak Charles Dickens (Dan Stevens) stworzył ponadczasową historię.

PG
6.8
2017 Dramat 105 min Sprawdź
6.2 She’s Missing

She’s Missing

NR
6.2
2019 Dramat 103 min Sprawdź
4.4 Człowiek z kosmosu

Człowiek z kosmosu

W jedenaste urodziny Joe Norman zostaje poinformowany przez swojego umierającego ojca, że jest obcym ukrywającym się na ziemi. Joe mu wierzy.

NR
4.4
2012 Fantasy 93 min Sprawdź
0 99 Problems

99 Problems

NR
0
2019 Dokumentalny 13 min Sprawdź
6.7 Pęknięcia

Pęknięcia

Akcja filmu toczy się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zwarta grupa przyjaciółek uczy się w angielskiej, elitarnej szkole dla dziewcząt. Łączy je wspólna pasja – pływanie oraz jedna z nauczycielek, Panna G (Eva Green), która jest niezwykle charyzmatyczną i enigmatyczną kobietą. Pewnego dnia w szkole pojawia się nowa uczennica – Fiamma (María Valverde). Dziewczyna w szybkim czasie skupia na sobie uwagę Panny G, co niezbyt podoba się reszcie drużyny pływackiej…

R
6.7
2009 Dramat 104 min Sprawdź
5.3 Zakochany Pingwin

Zakochany Pingwin

Rozkoszny, ale zamknięty w sobie pingwin imieniem Hubie planuje przynieść zaręczynowy kamyk do dziewczyny swoich snów, zanim okres godowy skończy się, albo straci szansę na zawsze. Gdy Hubie zamierza wręczyć swój kamyk, zły Drake strąca go z lodowca wprost do wody. Zakochany pingwin zostaje zamknięty w klatce na statku rybackim, lecz spotyka tam cwanego Rocko, którego jedyne pragnienia to żyć w słonecznych klimatach i nauczyć się latać. Dwójka pingwinów wspólnie ucieka z okrętu i postanawia ...

G
5.3
1995 Animacja 74 min Sprawdź
6.7 Wszystkie psy idą do nieba

Wszystkie psy idą do nieba

Pies Charlie prowadził niezbyt ciekawy i dobry żywot. Był właścicielem dobrze prosperującego kasyna. Jednakże było ono solą w oku jego konkurenta - psa Carface'a, który doprowadził do zniszczenia kasyna i śmierci Charliego. Charlie wylądował w Niebie, ale tylko dlatego, że wszystkie psy tam idą po śmierci. Charlie podstępem kradnie swój zegar życia i wraca na ziemię, gdzie teraz gdy posiada zegar jest praktycznie nieśmiertleny. Wie jednak, że za to co zrobił grozi mu pójście do Piekła. ...

G
6.7
1989 Animacja 89 min Sprawdź
5.8 Ucieczka z Maze

Ucieczka z Maze

W 1977 roku członek IRA Larry Marley trafia do więzienia. W czasie pobytu w więzieniu coraz poważniej analizuje pomysł ucieczki. Skazanemu udaje się nawiązać kontakt ze strażnikiem Gordonem Close'em. Pomimo, że mężczyzn dzieli wszystko, Larry zdaje sobie sprawę, że znajomość z Gordonem może okazać się bardzo przydatna.

NR
5.8
2017 Dramat 93 min Sprawdź
4.5 Martwe mięso

Martwe mięso

Zaczyna się niewinnie. Samochodem podróżuje zakochana para. Podróżuje przez rejony skażone chorobą "wściekłych krów". Panuje tu dziwna cisza - wszystkie zwierzęta zostały wybite. Choroba nie powinna powodować reakcji u ludzi. Nie powinna - ale zaraża, a efekt zarażenia jest wstrząsający. Ocalałe bydło zachowuje się w sposób upiorny... Nasi bohaterowie muszą przetrwać w coraz bardziej przerażającym świecie.

NR
4.5
2004 Akcja 80 min Sprawdź
7.4 Wróg u Bram

Wróg u Bram

Jest rok 1942, naziści zbierają w Rosji krwawe wojenne żniwo. Pod osobistym przywództwem Chruszczowa (Bob Hoskins) mieszkańcy Stalingradu podejmują desperacką próbę oporu podniesieni na duchu wyczynami swego lokalnego bohatera Wasilija Zajcewa (Jude Law). Ten znakomity snajper, dzięki propagandzie swego przyjaciela komisarza Daniłowa (Joseph Fiennes), staje się żywą legendą. Aby położyć kres niebezpiecznej sławie, Niemcy wysyłają do Stalingradu swojego najlepszego strzelca, majora Koniga ...

R
7.4
2001 Dramat 131 min Sprawdź
TV 7.5 Panna Scarlet i komisarz

Panna Scarlet i komisarz

Londyn, lata 50. XIX wieku. Detektyw Eliza Scarlet łączy siły z inspektorem Scotland Yardu, aby rozwiązać sprawę serii przestępstw.

NR Alibi
7.5
2020 Dramat 45 min Sprawdź
5.6 Kowboje przestrzeni

Kowboje przestrzeni

Rok 2094. Ludzie uciekają ze skażonej Ziemi i zakładają kolonię w kosmosie. John Canyon zajmuje się dostarczaniem niezbędnych do życia produktów pozaziemskim osadom.

PG-13
5.6
1996 Komedia 95 min Sprawdź
TV 8 Love/Hate

Love/Hate

TV-MA RTÉ One
8
2010 Dramat 50 min Sprawdź
7.1 Śniadanie na Plutonie

Śniadanie na Plutonie

Akcja filmu dzieje się w latach 60. i 70. ubiegłego wieku w Irlandii. Bohaterem opowieści jest Patrick "Kitten" Brady, młody chłopak z irlandzkiej prowincji, który ucieka do Londynu gdzie zamierza zrobić karierę w barach dla transwestytów. [filmaster.pl]

R
7.1
2005 Dramat 129 min Sprawdź
TV 6.1 Więzy krwi

Więzy krwi

Po niespodziewanej śmierci matki Cat Hogan (Carolina Main) wyrusza z Anglii do rodzinnej Irlandii. Musi wziąć udział w pogrzebie, jednak nie jest gotowa na konfrontację z rodzinnymi sekretami.

NR Virgin Media One
6.1
2018 Dramat 46 min Sprawdź