Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

5.8 Rosie

Rosie

Rosie musi dokonać niemożliwego: kiedy właściciel wynajmowanego przez nią i jej rodzinę domu z dnia na dzień wystawia go na sprzedaż, młoda kobieta ma za zadanie jak najszybciej znaleźć dla swoich bliskich nowy dach nad głową. W przepełnionym Dublinie wolny pokój, choćby na kilka nocy, graniczy z cudem. Rosie jest jednak zdeterminowana – dobro i szczęście jej rodziny są dla niej najważniejsze. Wierzy, że jeżeli będą trzymać się razem, pokonają wszystkie przeciwności.

NR
5.8
2019 Dramat 86 min Sprawdź
6.3 Dzika jak natura

Dzika jak natura

Mary Reynolds (Emma Greenwell) jest młodą i ambitną architektką krajobrazu. Jej marzeniem jest stworzenie ogrodu, w którym ludzie mogliby obcować z naturą w taki sam sposób, w jaki robili to przed wiekami. Niestety realizacja tego pomysłu to niezwykle kosztowna i skomplikowana operacja. Aby zdobyć potrzebne fundusze, Mary bierze udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów ogrodniczych - Chelsea Flower Show. Ma nadzieję, że dzięki temu znajdzie sponsorów dla swojego odważnego projektu.

NR
6.3
2015 Dramat 100 min Sprawdź
4.8 Po drugiej stronie snu

Po drugiej stronie snu

Nieśmiała i wycofana Arlene wiedzie nudne, na pozór spokojne życie. Mieszka w sennym irlandzkim miasteczku, w otoczeniu pól, lasów i ścieżek, wśród których można zniknąć i nigdy nie wrócić. Za dnia pracuje w fabryce, wieczorem… lunatykuje. Cierpi na zaburzenia snu od wczesnego dzieciństwa i choć próbuje zapanować nad swoimi nocnymi wędrówkami, regularnie budzi się w nieznanych miejscach, nie pamiętając, jak się tam znalazła. opis dystrybutora

NR
4.8
2011 Dramat 88 min Sprawdź
5.9 Grace Jones

Grace Jones

Grace Jones to znana wokalistka muzyki tanecznej, modelka i aktorka, która wielokrotnie szokowała publiczność swoim wyzywającym wyglądem i ekstrawaganckimi zachowaniami.

NR
5.9
2017 Dokumentalny 115 min Sprawdź
5.6 Jimi Hendrix: Tak tworzy się geniusz

Jimi Hendrix: Tak tworzy się geniusz

Film opowie o jednym roku z życia Hendriksa – 1966-1967 – kiedy jako nieznany gitarzysta pracował w klubie Cheetah w Nowym Jorku, aż pokazał się na scenie londyńskiej i osiągnął sukces na festiwalu Monterey Pop.

R
5.6
2013 Dramat 118 min Sprawdź
6.3 Król Artur

Król Artur

Akcja filmu dzieje się w V wieku naszej ery, w czasach kiedy nadchodzi kres zachodniej części Cesarstwa Rzymskiego. Siedmiu zasłużonych rycerzy Okrągłego Stołu wraca z trudnej 15-letniej misji po obiecaną wolność. Niestety, dostają kolejne, ale ostatnie już zadanie. Muszą dotrzeć do pewnego dostojnika przed Saksonami. Całkiem przypadkowo odnajdują młodą dziewczynę - Ginewrę z plemion Piktów i Celtów, walczących z okrutnymi Saksonami. Usiłuje ona przekonać Artura o niszczącej potędze Rzymu i ...

PG-13
6.3
2004 Akcja 126 min Sprawdź
7.3 Głód

Głód

Kwiecień 1981 roku. 27-letni Bobby Sands (Michael Fassbender), jeden z czołowych bojowników Irlandzkiej Armii Republikańskiej, zostaje wybrany do Izby Gmin. Nie jest mu jednak dane zabrać głos w sprawie wyzwolenia Irlandii Północnej spod brytyjskiego panowania. W tym samym czasie przebywa już w więzieniu Maze. Nieludzki system więziennictwa sprawia, że rozpoczyna walkę. Żąda uznania siebie i innych bojowników osadzonych w bloku H za więźniów politycznych. Protestujący podejmują coraz ...

NR
7.3
2008 Dramat 96 min Sprawdź
7.3 Brooklyn

Brooklyn

Eilis (Saoirse Ronan) przyjeżdża na Brooklyn z Irlandii, gdyż tu ma perspektywy na własne mieszkanie, pracę i miłość. Poznaje Tony’ego Amerykanin włoskiego pochodzenia (Emory Cohen), w którym już niedługo zakochuje się. Jednak Eilis musi wrócić do domu, wskutek rodzinnej tragedii, poznaje tu Jima (Domhnall Gleeson), który ją oczarowuje. Czy Eilis dokona wyboru i wybierze właściwego mężczyznę i odpowiedni dla siebie kraj?

PG-13
7.3
2015 Dramat 111 min Sprawdź
7.6 Faworyta

Faworyta

Początek XVIII wieku. Anglia prowadzi wojnę z Francuzami. Uwagę dworu pochłania nie los żołnierzy, lecz rozrywki takie jak wyścigi kaczek oraz atrakcje, np. pojawienie się na rynku ananasów. Królowa Anna jest schorowana. W rzeczywistości władzę sprawuje jej przyjaciółka, lady Sarah. Na dwór przybywa nowa służąca, Abigail, która stara się zyskać przychylność królowej Anny. Lady Sarah musi walczyć o utrzymanie swojej pozycji w państwie.

R
7.6
2018 Dramat 119 min Sprawdź
TV 7.9 Normalni ludzie

Normalni ludzie

Współczesna historia miłosna podążająca śladami Marianne i Connella – dwojga młodych ludzi, którzy nieustająco krążą wokół siebie, odkrywając jak skomplikowana potrafi być młodzieńcza miłość.

TV-MA BBC Three
7.9
2020 Dramat 30 min Sprawdź
TV 0 Glow Up Ireland

Glow Up Ireland

NR RTÉ2
0
2021 min Sprawdź
0 The Bright Side

The Bright Side

NR
0
2021 Dramat 100 min Sprawdź
0 The Hungry Grass

The Hungry Grass

NR
0
1981 Dramat 5 min Sprawdź
TV 6 Dominion
Creek

Dominion Creek

NR TG4
6
2015 Dramat min Sprawdź
0 Bellator 270: Queally vs. Pitbull 2

Bellator 270: Queally vs. Pitbull 2

NR
0
2021 Akcja 0 min Sprawdź
6.9 Frank

Frank

Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona. Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank. Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

NR
6.9
2014 Dramat 95 min Sprawdź
TV 6.1 Fotograf Śmierci

Fotograf Śmierci

Dublin, 1880 r. Znany fotograf portretujący zmarłych Brock Blennerhasset próbuje ożywić swoją działalność z pomocą siostrzenicy Nancy Vickers i zbyt entuzjastycznego nowego asystenta Conalla Molloya. Biznes zaczyna się rozwijać, ale wkrótce okazuje się, że na tym niszowym rynku działa ktoś złowrogi i śmiertelnie niebezpieczny. Prowadzący śledztwo detektyw Frederick Regan (Aidan O'Hare, "Zdążyć przed zmrokiem") podejrzewa, że zabójca zarabia na zdjęciach zmarłych ludzi. Kiedy liczba zgonów ...

TV-14 RTÉ One
6.1
2020 Komedia 45 min Sprawdź
0 Predator: Celtic Days

Predator: Celtic Days

NR
0
2017 Sci-Fi 24 min Sprawdź
4.1 A Belfast Story

A Belfast Story

PG-13
4.1
2013 Dramat 99 min Sprawdź
6.8 Charles Dickens: Człowiek, który stworzył „Opowieść Wigilijną”

Charles Dickens: Człowiek, który stworzył „Opowieść Wigilijną”

Podróż, która doprowadziła do stworzenia postaci Ebenezera Scrooga (Christopher Plummer) i innych charakterystycznych postaci z "Opowieści Wigilijnej". Film pokazuje jak Charles Dickens (Dan Stevens) stworzył ponadczasową historię.

PG
6.8
2017 Dramat 105 min Sprawdź
6.2 She’s Missing

She’s Missing

NR
6.2
2019 Dramat 103 min Sprawdź
4.4 Człowiek z kosmosu

Człowiek z kosmosu

W jedenaste urodziny Joe Norman zostaje poinformowany przez swojego umierającego ojca, że jest obcym ukrywającym się na ziemi. Joe mu wierzy.

NR
4.4
2012 Fantasy 93 min Sprawdź
0 99 Problems

99 Problems

NR
0
2019 Dokumentalny 13 min Sprawdź
6.7 Pęknięcia

Pęknięcia

Akcja filmu toczy się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zwarta grupa przyjaciółek uczy się w angielskiej, elitarnej szkole dla dziewcząt. Łączy je wspólna pasja – pływanie oraz jedna z nauczycielek, Panna G (Eva Green), która jest niezwykle charyzmatyczną i enigmatyczną kobietą. Pewnego dnia w szkole pojawia się nowa uczennica – Fiamma (María Valverde). Dziewczyna w szybkim czasie skupia na sobie uwagę Panny G, co niezbyt podoba się reszcie drużyny pływackiej…

R
6.7
2009 Dramat 104 min Sprawdź