Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 8.2 Wiedźmin

Wiedźmin

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

TV-MA Netflix
8.2
2019 Akcja i Przygoda 60 min Sprawdź
5.1 W pętli

W pętli

Adam stara się uciec od przeszłości i zacząć nowe życie ze swoją dziewczyną. Wpada jednak w pętlę czasową, która z każdą chwilą robi się coraz groźniejsza.

NR
5.1
2016 Kryminał 95 min Sprawdź
6.7 Biały Bóg

Biały Bóg

13-letnia Lili walczy o to, by zachować swojego czworonoga, jednak jej ojciec porzuca psa na środku ulicy. Zwierzę błąka się po mieście, na własnej skórze doświadczając, jak okrutni potrafią być ludzie. Hagen ucieka przed hyclami, wpada w pułapkę chciwego bezdomnego, zostaje uwięziony i trenowany do krwawych walk. W końcu dołącza do sfory rozjuszonych psów, które mszczą się na swoich oprawcach.

R
6.7
2014 Dramat 119 min Sprawdź
5 Aura

Aura

Grupa znajomych budzi się w samochodzie na polu. Odkrywają, że nie tylko słońce tego dnia nie wstało, ale co więcej, niezidentyfikowana aura zakrywa ich otoczenie.

NR
5
2014 Akcja 80 min Sprawdź
6.6 Monte Carlo

Monte Carlo

Młoda dziewczyna wyrusza wraz z przyjaciółką w wymarzoną podróż do Paryża. Zbieg okoliczności sprawia, że zostaje wzięta za dziedziczkę ogromnej fortuny, a stąd już tylko krok do ekskluzywnych pokazów mody, lotów prywatnym odrzutowcem, tłumów paparazzi, śledzących każdy jej krok i wakacji w Monte Carlo, których nigdy nie zapomni.

PG
6.6
2011 Komedia 109 min Sprawdź
TV 8.5 Złote życie

Złote życie

Skorumpowany biznesmen próbuje poradzić sobie z narastającymi problemami rodzinnymi, prawnymi i finansowymi.

NR HBO Europe
8.5
2015 Dramat 58 min Sprawdź
7.2 Dusza i ciało

Dusza i ciało

Mária (Alexandra Borbély) zaczyna pracę jako kontroler jakości w rzeźni w Budapeszcie. Jest młodą dziewczyną, obdarzoną genialną pamięcią, skrytą i bardzo zamkniętą w sobie. Z rosnącą fascynacją obserwuje ją Endre (Morcsányi Géza), dyrektor finansowy firmy. Dwoje bohaterów łączy uczucie, którego nie potrafią wyrazić w świecie rzeczywistym. Uda im się to dopiero w snach, gdzie spotkają się pod postaciami łani i jelenia.

NR
7.2
2017 Dramat 116 min Sprawdź
7.6 Ruben Brandt, kolekcjoner

Ruben Brandt, kolekcjoner

Psychoterapeutę Rubena Brandta nawiedzają niepokojące wizje. W snach i na jawie odwiedzają go osoby, których wizerunek został uwieczniony na dziełach sztuki. Brandt postanawia skraść te obrazy.

NR
7.6
2018 Akcja 94 min Sprawdź
6.1 47 Roninów

47 Roninów

Historia bierze początek w momencie, kiedy bezwzględny, żądny władzy szogun zabija swojego mistrza, skazując jednocześnie na wygnanie swoich współbraci. 47. pozostawionych samym sobie samurajów poprzysięga mu zemstę, chcąc tym samym odzyskać honor i utraconą ziemię. Wygnani ze swoich domów, rozproszeni po całym kraju członkowie grupy roninów muszą szukać pomocy u Kaia (Keanu Reeves) – ronina półkrwi, którego ongiś odrzucili. Ma on wesprzeć ich w walce o utraconą godność, walce z siłami zła ...

PG-13
6.1
2013 Akcja 119 min Sprawdź
6.2 Curtiz – Węgier, który wstrząsnął Hollywood

Curtiz – Węgier, który wstrząsnął Hollywood

Pełen buty i motywacji reżyser Michael Curtiz zmaga się z polityką wytwórni oraz rodzinnym dramatem podczas pracy nad filmem „Casablanca” w roku 1942.

NR
6.2
2018 Dramat 99 min Sprawdź
6 Inferno

Inferno

Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się - pogrążony w amnezji - w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.

PG-13
6
2016 Akcja 121 min Sprawdź
6.8 Rzeźnik, dziwka i jednooki mężczyzna

Rzeźnik, dziwka i jednooki mężczyzna

Węgry, rok 1925. Kraj ciągle nie potrafi podnieść się po porażce zaznanej podczas I wojny światowej. Nawet na ulicach wielkich miast widać biedę i coraz większą amoralność postaw. Ludzie są rozgoryczeni, nie potrafią znaleźć dla siebie miejsca, a na dodatek nic nie zapowiada poprawy ich bytu. Niektórzy decydują się wziąć sprawy we własne ręce. Tak jak Ferenc, który po wojnie rozwinął intratny biznes - jest właścicielem rzeźni zaopatrującej część kraju w jakościowe mięso - i dorobił się ...

NR
6.8
2018 Dramat 103 min Sprawdź
TV 7.7 Alienista

Alienista

Nowy Jork, rok 1896. Komisarz policji, Theodore Roosevelt, prosi psychologa, Laszla Kreizlera, o pomoc w schwytaniu mordercy bezdomnych chłopców.

TV-MA TNT
7.7
2018 Dramat 48 min Sprawdź
TV 7.5 The Spy

The Spy

W latach 60. Izraelczyk Eli Cohen porzuca pracę biurową i jako tajny agent Mosadu rusza na niebezpieczną, wieloletnią misję do Syrii.

TV-MA Netflix
7.5
2019 Dramat 54 min Sprawdź
5.5 The
Lady
from
Constantinople

The Lady from Constantinople

NR
5.5
1969 Dramat 79 min Sprawdź
7 Rangon alul

Rangon alul

NR
7
1960 79 min Sprawdź
0 Inverse Everest

Inverse Everest

NR
0
2019 Dokumentalny 0 min Sprawdź
6.4 Potwór z Martfüi

Potwór z Martfüi

Człowiek, który spędził 10 lat w więzieniu, ponieważ został uznany za winnego, ale tak naprawdę był niewinny. Seryjny zabójca na wolności. Prokurator, który domaga się kary śmierci dla niewinnego, a potem stara się, by prawda nie ujrzała światła dziennego. Śledczy, który zostanie zobowiązany, by prowadzić dochodzenie w swojej sprawie i kolejny śledczy opętany wymierzaniem sprawiedliwości. Historia wszystkich tych osób i ich rodzin splata się w trzech liniach czasowych w latach 50. i 60. w ...

NR
6.4
2016 Thriller 120 min Sprawdź
6.1 SAS: Zamach w Eurotunelu

SAS: Zamach w Eurotunelu

Tom Buckingham, żołnierz SAS po służbie, musi udaremnić atak terrorystyczny na pociąg jadący przez tunel pod kanałem La Manche. W miarę rozwoju akcji w pociągu, w kuluarach władzy dochodzi do wydarzeń, które mogą zadecydować o tym, czy Buckingham i cywilni pasażerowie wyjdą z tunelu żywi.

NR
6.1
2021 Akcja 123 min Sprawdź
7.2 Kontrolerzy

Kontrolerzy

Opowieść o młodym człowieku imieniem Bulcsú (Sándor Csányi), który, uciekając od swojej dotychczasowej egzystencji, podejmuje pracę jako kontroler w metrze. Jego życiem od tej pory rządzą proste zasady. Ludzie chcący jeździć pociągiem muszą kupić bilet. Jego zadaniem jest sprawdzenie, czy faktycznie to zrobili. Życie Bulcsú zmienia się na lepsze. Dobrze się czuje w rodzinie kontrolerów, a z czasem poznaje dziewczynę, której nie jest obojętny. Jednak aby zdobyć jej serce, będzie musiał ...

NR
7.2
2003 Komedia 105 min Sprawdź
6.5 Książę i żebrak

Książę i żebrak

NR
6.5
2000 90 min Sprawdź
0 Sinister
Shadow

Sinister Shadow

NR
0
2018 Dramat 97 min Sprawdź
TV 9.2 In
Treatment

In Treatment

NR HBO Europe
9.2
2012 Dramat 30 min Sprawdź
6.9 Lajko – Cygan w kosmosie

Lajko – Cygan w kosmosie

Rok 1957. Zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez władze Związku Radzieckiego zaszczyt wystrzelenia na orbitę pierwszego człowieka przypadnie w udziale Węgrom. Po krótkim rozpoznaniu wybór pada na niepozornego Roma. Lajko (Tamás Keresztes) jest pilotem, który od dziecka fascynował się kosmosem. Kiedy dowiaduje się o swojej misji, jest niewymownie szczęśliwy. Nie zdaje sobie jednak sprawy, co się kryje za tym całym przedsięwzięciem.

NR
6.9
2018 Komedia 90 min Sprawdź