Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 8.2 Wiedźmin

Wiedźmin

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

TV-MA Netflix
8.2
2019 Akcja i Przygoda 60 min Sprawdź
5.1 W pętli

W pętli

Adam stara się uciec od przeszłości i zacząć nowe życie ze swoją dziewczyną. Wpada jednak w pętlę czasową, która z każdą chwilą robi się coraz groźniejsza.

NR
5.1
2016 Kryminał 95 min Sprawdź
6.7 Biały Bóg

Biały Bóg

13-letnia Lili walczy o to, by zachować swojego czworonoga, jednak jej ojciec porzuca psa na środku ulicy. Zwierzę błąka się po mieście, na własnej skórze doświadczając, jak okrutni potrafią być ludzie. Hagen ucieka przed hyclami, wpada w pułapkę chciwego bezdomnego, zostaje uwięziony i trenowany do krwawych walk. W końcu dołącza do sfory rozjuszonych psów, które mszczą się na swoich oprawcach.

R
6.7
2014 Dramat 119 min Sprawdź
5 Aura

Aura

Grupa znajomych budzi się w samochodzie na polu. Odkrywają, że nie tylko słońce tego dnia nie wstało, ale co więcej, niezidentyfikowana aura zakrywa ich otoczenie.

NR
5
2014 Akcja 80 min Sprawdź
6.6 Monte Carlo

Monte Carlo

Młoda dziewczyna wyrusza wraz z przyjaciółką w wymarzoną podróż do Paryża. Zbieg okoliczności sprawia, że zostaje wzięta za dziedziczkę ogromnej fortuny, a stąd już tylko krok do ekskluzywnych pokazów mody, lotów prywatnym odrzutowcem, tłumów paparazzi, śledzących każdy jej krok i wakacji w Monte Carlo, których nigdy nie zapomni.

PG
6.6
2011 Komedia 109 min Sprawdź
TV 8.5 Złote życie

Złote życie

Skorumpowany biznesmen próbuje poradzić sobie z narastającymi problemami rodzinnymi, prawnymi i finansowymi.

NR HBO Europe
8.5
2015 Dramat 58 min Sprawdź
7.2 Dusza i ciało

Dusza i ciało

Mária (Alexandra Borbély) zaczyna pracę jako kontroler jakości w rzeźni w Budapeszcie. Jest młodą dziewczyną, obdarzoną genialną pamięcią, skrytą i bardzo zamkniętą w sobie. Z rosnącą fascynacją obserwuje ją Endre (Morcsányi Géza), dyrektor finansowy firmy. Dwoje bohaterów łączy uczucie, którego nie potrafią wyrazić w świecie rzeczywistym. Uda im się to dopiero w snach, gdzie spotkają się pod postaciami łani i jelenia.

NR
7.2
2017 Dramat 116 min Sprawdź
7.6 Ruben Brandt, kolekcjoner

Ruben Brandt, kolekcjoner

Psychoterapeutę Rubena Brandta nawiedzają niepokojące wizje. W snach i na jawie odwiedzają go osoby, których wizerunek został uwieczniony na dziełach sztuki. Brandt postanawia skraść te obrazy.

NR
7.6
2018 Akcja 94 min Sprawdź
6.1 47 Roninów

47 Roninów

Historia bierze początek w momencie, kiedy bezwzględny, żądny władzy szogun zabija swojego mistrza, skazując jednocześnie na wygnanie swoich współbraci. 47. pozostawionych samym sobie samurajów poprzysięga mu zemstę, chcąc tym samym odzyskać honor i utraconą ziemię. Wygnani ze swoich domów, rozproszeni po całym kraju członkowie grupy roninów muszą szukać pomocy u Kaia (Keanu Reeves) – ronina półkrwi, którego ongiś odrzucili. Ma on wesprzeć ich w walce o utraconą godność, walce z siłami zła ...

PG-13
6.1
2013 Akcja 119 min Sprawdź
6.2 Curtiz – Węgier, który wstrząsnął Hollywood

Curtiz – Węgier, który wstrząsnął Hollywood

Pełen buty i motywacji reżyser Michael Curtiz zmaga się z polityką wytwórni oraz rodzinnym dramatem podczas pracy nad filmem „Casablanca” w roku 1942.

NR
6.2
2018 Dramat 99 min Sprawdź
6 Inferno

Inferno

Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się - pogrążony w amnezji - w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.

PG-13
6
2016 Akcja 121 min Sprawdź
6.8 Rzeźnik, dziwka i jednooki mężczyzna

Rzeźnik, dziwka i jednooki mężczyzna

Węgry, rok 1925. Kraj ciągle nie potrafi podnieść się po porażce zaznanej podczas I wojny światowej. Nawet na ulicach wielkich miast widać biedę i coraz większą amoralność postaw. Ludzie są rozgoryczeni, nie potrafią znaleźć dla siebie miejsca, a na dodatek nic nie zapowiada poprawy ich bytu. Niektórzy decydują się wziąć sprawy we własne ręce. Tak jak Ferenc, który po wojnie rozwinął intratny biznes - jest właścicielem rzeźni zaopatrującej część kraju w jakościowe mięso - i dorobił się ...

NR
6.8
2018 Dramat 103 min Sprawdź
TV 7.7 Alienista

Alienista

Nowy Jork, rok 1896. Komisarz policji, Theodore Roosevelt, prosi psychologa, Laszla Kreizlera, o pomoc w schwytaniu mordercy bezdomnych chłopców.

TV-MA TNT
7.7
2018 Dramat 48 min Sprawdź
TV 7.5 The Spy

The Spy

W latach 60. Izraelczyk Eli Cohen porzuca pracę biurową i jako tajny agent Mosadu rusza na niebezpieczną, wieloletnią misję do Syrii.

TV-MA Netflix
7.5
2019 Dramat 54 min Sprawdź
TV 2 Bödörék

Bödörék

NR TV2
2
2020 Komedia min Sprawdź
6.4 Schadzka z Wenus

Schadzka z Wenus

Nieznany nikomu węgierski dyrygent Zoltan Szanto dowiaduje się, że poprowadzi orkiestrę paryskiej opery podczas wystawienia "Tannhäusera". Sądzi, że złapał Pana Boga za nogi, jednak wkrótce wszystko zaczyna się walić. Scenografia to postmodernistyczny koszmar, tancerze strajkują, śpiewacy skaczą sobie do gardeł, a primadonna grymasi. Jak w takich warunkach prowadzić próby? Nic dziwnego, że marzy o powrocie do Budapesztu. I wróciłby, gdyby w jego życie nie wkroczyła Wenus, stawiając cały ...

NR
6.4
1991 Dramat 119 min Sprawdź
6.3 A
Strange
Role

A Strange Role

NR
6.3
1976 Dramat 82 min Sprawdź
7.3 Obywatel

Obywatel

Uchodźca z Afryki, Wilson Ugabe, mieszka w Budapeszcie. Pracuje jako ochroniarz i stara się otrzymać obywatelstwo. Aby je zdobyć, trzeb zdać testy. Pewnego dnia spotyka nauczycielkę Mari.

NR
7.3
2017 Dramat 108 min Sprawdź
5 Csak egy telefon

Csak egy telefon

NR
5
1970 Komedia 71 min Sprawdź
6.6 Elegy

Elegy

NR
6.6
1965 Dokumentalny 19 min Sprawdź
0 Az
X-
Kryptonit
projekt

Az X- Kryptonit projekt

NR
0
2020 11 min Sprawdź
6.5 Binding
Sentiments

Binding Sentiments

NR
6.5
1969 Dramat 81 min Sprawdź
0 Orient City: Ronin & The Princess

Orient City: Ronin & The Princess

NR
0
2017 Animacja 12 min Sprawdź
6.7 Drugie oblicze

Drugie oblicze

Historia agenta FBI Mike'a Vargi (Stephen Dorff), z pochodzenia Węgra, który jedzie do swej ojczyzny z misją rozpracowania panoszącej się tam rosyjskiej mafii. Varga szybko staje się bliskim współpracownikiem mafiosa Dariusa (Bob Hoskins), który obdarza go dużym zaufaniem. Na tyle dużym, że nawet zwierzchnicy Mike'a zaczynają mieć podejrzenia co do jego lojalności. Sam bohater czuje się rozdarty pomiędzy swym pochodzeniem i zasadami, jakimi kierują się jego przodkowie, a służbą nowej ...

NR
6.7
2003 Akcja 103 min Sprawdź