Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

5.8 Jak być dobrą żoną

Jak być dobrą żoną

Francuska komedia osadzona u schyłku lat 60. XX w., z Juliette Binoche w roli głównej. Robert i Paulette van der Beckowie prowadzą szkołę, gdzie dziewczęta uczą się, jak być dobrymi żonami. Gdy Robert umiera, wdowa odkrywa, że szkoła jest w tarapatach finansowych. Sytuacji nie polepsza rewolucja obyczajowa, która podważa dawny, konserwatywny ład.

NR
5.8
2020 Komedia 108 min Sprawdź
7.5 Proces

Proces

Adaptacja najsłynniejszej powieści czeskiego pisarza Franza Kafki zrealizowana przez Orsona Wellesa, twórcę słynnego filmu "Obywatel Kane". Józef K. To zwykły urzędnik, który zostaje uwikłany w dość nietypową sytuację. Pewnego dnia znajduje policję w swym mieszkaniu, która informuje go, że został wytoczony przeciwko niemu proces. Nikt jednak nie potrafi mu wyjaśnić dlaczego. Mimo usilnych starań, by udowodnić swą niewinność, nie udaje się Józefowi K. uciec od egzekucji.

NR
7.5
1962 Dramat 118 min Sprawdź
TV 6.7 Varane : Destin de Champion

Varane : Destin de Champion

NR
6.7
2019 Dokumentalny 33 min Sprawdź
TV 7 Fary : Hexagone

Fary : Hexagone

W dwuczęściowym stand-upie francuski mistrz komedii — Fary — w zabawny sposób odpowiada na pytania dotyczące między innymi tożsamości, kultury i patriotyzmu.

NR
7
2020 Komedia 50 min Sprawdź
TV 7.5 Vampires

Vampires

Nastoletnia półwampirzyca z Paryża próbuje zapanować nad nowo odkrytymi mocami i kryzysem rodzinnym. Jakby tego było mało, ściga ją też tajna wampirza organizacja.

NR
7.5
2020 Dramat 40 min Sprawdź
TV 5.4 Huge en France

Huge en France

Znany francuski komik, Gad Elmaleh, przeprowadza się do Los Angeles dla swojego syna. Kłopot w tym, że po tej stronie oceanu nie może już żyć jak celebryta.

NR
5.4
2019 Komedia 30 min Sprawdź
TV 6 Osmosis

Osmosis

Paryż, nieodległa przyszłość. Rodzeństwo geniuszy kojarzy bratnie dusze na podstawie danych z ich mózgów. Jednak testy nowej technologii przynoszą niespodziewane wyniki.

NR
6
2019 Dramat 55 min Sprawdź
TV 7.6 Śmiertelni

Śmiertelni

Dwóch licealistów zawiera pakt z przybyszem z zaświatów. W zamian otrzymują nadprzyrodzone moce, które mają im pomóc w rozwiązaniu sprawy morderstwa.

NR
7.6
2019 Dramat 49 min Sprawdź
TV 7 Siedmiu i ja

Siedmiu i ja

Mała dziewczynka odkrywa, że jest potomkinią słynnej Królewny Śnieżki. W jej domu pojawia się siedmiu krasnoludków, którzy mają zapewnić jej jak najlepszą opiekę.

NR
7
2016 Animacja 24 min Sprawdź
TV 6.6 Marseille

Marseille

Burmistrz Marsylii, od lat piastujący to stanowisko, przygotowuje się do przekazania rządów w ręce następcy, gdy nagle wybucha bezwzględna walka o władzę nad miastem.

NR
6.6
2016 Dramat 55 min Sprawdź
TV 8 Popples

Popples

NR
8
2015 Animacja 25 min Sprawdź
TV 8 Cuba Libre: historia gorącej wyspy

Cuba Libre: historia gorącej wyspy

Serial dokumentalny opowiadający bogatą historię Kubańczyków — potomków konkwistadorów, walczących o wolność bohaterów i uczestników zimnowojennych intryg politycznych.

NR
8
2015 Dokumentalny 45 min Sprawdź
TV 6.7 Alvinnn!!! and The Chipmunks

Alvinnn!!! and The Chipmunks

NR
6.7
2015 Animacja 11 min Sprawdź
TV 7.5 Au service de la France

Au service de la France

NR
7.5
2015 Komedia 24 min Sprawdź
TV 5.8 Zig et Sharko

Zig et Sharko

NR
5.8
2010 Animacja 7 min Sprawdź
5.1 Mystère à Saint-Tropez

Mystère à Saint-Tropez

NR
5.1
2021 Komedia 89 min Sprawdź
6.9 Goofy na wakacjach

Goofy na wakacjach

Podczas ostatnich dni w szkole, przed wakacjami, Max zakochuję się w Roxanne, bardzo atrakcyjnej dziewczynie w szkole. Próbuje umówić się z nią na randkę, ale w tym samym czasie ojciec postanawia zabrać go na ryby. Max nie wie, co ma zrobić, nie chce powiedzieć dziewczynie prawdy, dlatego też trochę zmyśla. Co z tego wyniknie...

NR
6.9
1995 Animacja 78 min Sprawdź
6.5 Iris

Iris

NR
6.5
2002 Dramat 0 min Sprawdź
7.3 Oceans

Oceans

NR
7.3
2010 Dokumentalny 84 min Sprawdź
5.2 Na tropie Marsupilami

Na tropie Marsupilami

Uwierzycie, że istnieje coś, co nie istnieje? Twórcy przeboju kinowego "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" powracają z nową komedią – "Na tropie Marsupilami". Film stał się absolutnym hitem we Francji, bawiąc niemal 6 milionów widzów. Amerykanie mają Jima Carreya, Brytyjczycy - Rowana Atkinsona, a Francuzi - Alaina Chabata. Tym razem Alain Chabat bawi jako dziennikarz Dan i jest "tak zabawny, że uważajcie na gumki od majtek" – zapowiadają krytycy. Przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony ...

NR
5.2
2012 Familijny 105 min Sprawdź
6.1 Prawdziwi przyjaciele

Prawdziwi przyjaciele

Walter, Jacques i Paul, spotykają się od lat w każdą pierwszą środę miesiąca, by dobrze zjeść i posiedzieć przy kieliszku wina. Jednak ich wieloletnia znajomość i zaufanie zostają wystawione na ciężką próbę.

NR
6.1
2013 Komedia 0 min Sprawdź
6.1 Więzy Krwi

Więzy Krwi

Bracia Frank (Billy Crudup) i Chris (Clive Owen) dorastali w tej samej okolicy Brooklynu, mimo to każdy z nich wybrał inną ścieżkę. Frank jest kapitanem policji w miejscowym komisariacie, który próbuje odzyskać byłą kochankę, Vanessę (Zoe Saldana). Tymczasem Chris zostaje zwolniony z więzienia, gdzie odsiadywał 12-letni wyrok za morderstwo. Jego była żona, Monica (Marion Cotillard), to narkomanka i prostytutka, a dzieci nawet nie rozpoznają ojca. Wkrótce Chris podejmuje pracę i zakochuje ...

NR
6.1
2013 Dramat 127 min Sprawdź
5.4 Sprawa dla dwojga

Sprawa dla dwojga

Jean Renault to czterdziestoletni aktor, któremu nie wiedzie się w życiu. Mężczyzna uchodzi za trudnego we współpracy, od lat nie zagrał ważnej roli. Pewnego dnia otrzymuje nietypową propozycję - ma wziąć udział w policyjnej rekonstrukcji brutalnego morderstwa. Przypada mu do odegrania rola ofiary. Nieoczekiwanie Jean angażuje się w śledztwo prowadzone przez wymagającą panią prokurator.

NR
5.4
2013 Komedia 104 min Sprawdź
6.6 Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent

Niezwykła i pasjonująca historia szalonej miłości jednego z największych projektantów mody – Yves Saint Laurenta. Mając zaledwie 21 lat poznał smak wielkiej sławy i jeszcze większej miłości. Paryż, rok 1957. Chorobliwie nieśmiały i niewiarygodnie wrażliwy Yves Saint Laurent tworzy swą pierwszą kolekcję dla najbardziej prestiżowego domu mody Dior. Efekt jest oszałamiający – cały Paryż pada do jego stóp. Podczas pokazu awangardowy wizjoner poznaje miłość swojego życia.

NR
6.6
2014 Dramat 106 min Sprawdź