Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.4 Pari

Pari

Pobożna Iranka po czterdziestce snuje się po najciemniejszych zaułkach Aten, aby odnaleźć zaginionego syna oraz swoją utraconą niezależność.

NR
6.4
2020 Dramat 101 min Sprawdź
6.3 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Pewnego dnia Pablo Escobar poznaje piękną Virginię Vallejo - ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka poznaje demoniczne oblicze mężczyzny, powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i potworności narkoterroryzmu.

R
6.3
2017 Dramat 123 min Sprawdź
7 Mała Syrenka

Mała Syrenka

Film oparty na powieści Hansa Christiana Andersena. Mała Rusałka wodna zakochuje się w Księciu, którego niegdyś ocaliła ze straszliwego sztormu. W imię swej miłości musi zrezygnować z dotychczasowego życia. Lecz czy Książę zrozumie próbę na jaką został wystawiony czy straci Rusałkę na zawsze?

NR
7
1976 Familijny 84 min Sprawdź
6.1 Londyn W Ogniu

Londyn W Ogniu

Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat. Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ...

R
6.1
2016 Akcja 99 min Sprawdź
TV 7.6 Absentia

Absentia

Fabuła serialu skupia się na historii agentki FBI, która znika bez śladu w trakcie pościgu za przerażającym seryjnym mordercą z Bostonu. Wkrótce kobieta zostaje uznana za martwą. Jednak po sześciu latach zostaje odnaleziona w lesie, lecz nie pamięta, jak się tam dostała i co się wydarzyło. Po powrocie do domu dowiaduje się o powtórnym małżeństwie swojego męża oraz o tym, że została zamieszana w serię morderstw.

TV-MA AXN
7.6
2017 Dramat 44 min Sprawdź
6.8 Jolt

Jolt

Bohaterką filmu jest Lindy, kobieta, która pracuje jako wykidajło. Bohaterka ma również ogromny problem z panowaniem nad agresją, w którym pomaga jej specjalna kamizelka z elektrodami. Lindy używa jej, aby ostudzić emocje, gdy wpadnie w morderczy szał. Gdy bliski kobiecie mężczyzna zostaje zamordowany Lindy wyrusza, aby zemścić się na zabójcach.

R
6.8
2021 Akcja 91 min Sprawdź
0 Ryjówka przeznaczenia

Ryjówka przeznaczenia

NR
0
Animacja 75 min Sprawdź
7.4 In
Search
for
Captain
Grant

In Search for Captain Grant

NR
7.4
1985 Przygodowy 455 min Sprawdź
5.2 Łowca obcych

Łowca obcych

Julian Rome jest ekspertem w badaniu śladów pozaziemskiego życia. Ta praca jest jego wielką pasją. Dlatego, kiedy Antarktyce pojawia się tajemniczy obiekt, Juliana przybywa tam, by stwierdzić, czy pochodzi on z kosmosu. Razem z grupą naukowców z tamtejszego laboratorium stara się dociec, czym naprawdę jest ten obiekt. Niebawem z jego wnętrza wydostaje się kosmita, który - jak się później okazuje - jest nosicielem dziwnego zabójczego wirusa.

R
5.2
2003 Akcja 100 min Sprawdź
TV 6.4 Uliczny wojownik: pięść zabójcy

Uliczny wojownik: pięść zabójcy

Opowieść z wczesnych lat życia Ryu i Kena, bohaterów słynnej serii gier wideo "Street Fighter", ostatnich adeptów stylu walki znanego jako "Ansatsuken" ("Assassins's Fist" czyli "Pięść Zabójcy").

NR YouTube
6.4
2014 Akcja i Przygoda 12 min Sprawdź
0 Mr.
Nobody

Mr. Nobody

NR
0
1969 Kryminał 107 min Sprawdź
2 Zakładnik

Zakładnik

Konwój rosyjskich żołnierzy gubi drogę na terytorium wroga. Otaczają ich łańcuchy nieznanych czeczeńskich gór i świst kul niewidzialnych snajperów. Kompania chroni się w jednej z wsi – i tym samym wpada w pułapkę. Wokół wybuchają pociski – coraz częstsze eksplozje skutecznie odcinają drogę powrotu. Dowódca oddziału, podpułkownik Gurow, kontaktuje się z macierzystą bazą i prosi o pomoc. Ta wysyła zaprawionego w bojach Rubachina i młodego strzelca Wowkę, by złapali jakiegoś miejscowego, który ...

NR
2
2008 Dramat 80 min Sprawdź
TV 6.7 Agent pod przykryciem

Agent pod przykryciem

NR BNT 1
6.7
2011 Akcja i Przygoda 54 min Sprawdź
0 Constantine
The
Philosopher

Constantine The Philosopher

NR
0
1983 Dramat 308 min Sprawdź
3.6 W imię króla 3: Ostatnia misja

W imię króla 3: Ostatnia misja

Hazen Kaine, amerykański zabójca kontraktowy mieszkający w Sofii w Bułgarii, dostaje więcej, niż się spodziewa, zawierając kontrakt z mafią. Ostatnia praca, zanim wyjdzie i zacznie nowe życie dla siebie. Cele: trójka dzieci królewskiego miliardera Andona Duponta. Wydaje się dość proste, a przynajmniej tak myślał. Hazen pojmuje dzieci i zanim zdąży mrugnąć okiem, prosty naszyjnik noszony przez jedno z nich sprawia, że ​​jego życie wraca do średniowiecza. Teraz całkowicie pozbawiony swojego ...

R
3.6
2013 Akcja 85 min Sprawdź
TV 0 Życie na gorąco

Życie na gorąco

Redaktor Maj współpracuje z paryskim pismem ekonomicznym. Podczas jednej z zagranicznych podróży wpada na ślad tajnej organizacji „W”, założonej przez zbrodniarzy hitlerowskich, która zajmuje się wywoływaniem politycznych konfliktów oraz wszelkiego rodzaju działalnością przestępczą na całym świecie. Na jej czele stoi złowrogi doktor Gebhardt. W kolejnych odcinkach Maj stara się rozbić organizację i ująć Gebhardta. W tym celu podróżuje po Europie, Ameryce Łacińskiej i Afryce.

NR TVP
0
1979 Akcja i Przygoda 80 min Sprawdź
5.5 Zagadka willi Róża

Zagadka willi Róża

W górach, z dala od cywilizacji, położony jest pensjonat Vila Roza. W zarządzanym przez George'a obiekcie znajduje się zaledwie kilka osób. Okazuje się, że Willi są skupione pokłady wzmożonej energii, a z tajemniczym bytem można kontaktować się przez drzewo zwane Białym Starcem.

NR
5.5
2014 Horror 120 min Sprawdź
4.2 Zatopieni

Zatopieni

Chris Cody (Steven Seagal), najlepszy najemnik na świecie, zostaje uwolniony z więzienia. Okazuje się jednak, że jest to podstęp. Cody musi wykorzystać swoją niebezpieczną broń i umiejętności walki, by zatrzymać grupę terrorystów, którzy przejęli atomową łódź podwodną.

R
4.2
2005 Akcja 96 min Sprawdź
5.1 HDSP: Hunting Down Small Predators

HDSP: Hunting Down Small Predators

NR
5.1
2010 Dramat 95 min Sprawdź
0 Przeklęte oko proroka

Przeklęte oko proroka

"Przeklęto oko proroka" to kontynuacja opowieści "Oko proroka", która zakończyła się sprzedażą tajemniczego klejnotu i zakupem przez familię Bystrych zajazdu pod Tarnowem. Niestety, czasy w XVII-wiecznej Polsce są niespokojne, a klątwa wciąż wisi nad Hanuszem i jego ojcem. Gnany awanturniczą naturą Hanusz Bystry wyprawia się na Bałkany, by uwolnić swego przyjaciela, Semena Berdyczkę, pojmanego przez Turków podczas poszukiwania wziętego w jasyr ojca.

NR
0
1985 Przygodowy 100 min Sprawdź
0 Wantoks: Dance of Resilience in Melanesia

Wantoks: Dance of Resilience in Melanesia

NR
0
2019 Dokumentalny 20 min Sprawdź
5.1 Wyścig po Życie

Wyścig po Życie

Brent Magna (Ethan Hawke) miał zadatki na wielkiego kierowcę i szansę na międzynarodową karierę. Niestety, miał też niewyparzony język i słaby charakter. Dziś razem z żoną Leanne (Rebecca Budig) wiedzie skromne życie, starając się jakoś związać koniec z końcem. Kiedy pewnego dnia wraca do domu, odkrywa, że jego mieszkanie zostało splądrowane, a Leanne uprowadzona. Porywacz (Jon Voight) kontaktuje się z nim telefonicznie i proponuje układ - Magna musi wykonać dla niego szereg zadań, jeśli ...

PG-13
5.1
2013 Akcja 90 min Sprawdź
3.9 Nightmare City 2035

Nightmare City 2035

R
3.9
2007 Sci-Fi 90 min Sprawdź
7 Świat jest wielki, a zbawienie czai się za rogiem

Świat jest wielki, a zbawienie czai się za rogiem

NR
7
2008 Dramat 105 min Sprawdź