Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

7.7 Aida

Aida

Do Srebrenicy wkraczają oddziały serbskie. Pracująca dla ONZ tłumaczka Aida próbuje ocalić swoją rodzinę.

NR
7.7
2021 Dramat 104 min Sprawdź
5.7 Krivina

Krivina

NR
5.7
2012 Dramat 70 min Sprawdź
7.6 Scream for Me Sarajevo

Scream for Me Sarajevo

NR
7.6
2018 Dokumentalny 95 min Sprawdź
6.8 Wioska bez kobiet

Wioska bez kobiet

W południowo - zachodniej Serbii na szczycie góry, w oddalonej cztery kilometry od najbliższej drogi wioski, bracia Jankovic: Dragan, Zoran i Rodoljub razem ze swoim sąsiadem Velimirem reprezentują całą populację, tętniącej dawniej życiem miejscowości. Żyją w trudnych warunkach, bez wody, dróg i kobiet. Najstarszy z nich próbuje sprowadzić do wioski płeć piękną. Żadna z Serbek nie zamierza jednak tutaj zamieszkać. Jedynym miejscem, do którego może się udać w poszukiwaniu kobiecego ...

NR
6.8
2010 Dokumentalny 83 min Sprawdź
6.7 Sieranevada

Sieranevada

Bukareszt, wielkomiejska klasa średnia, ludzie, którzy zyskali na ustrojowej transformacji. Małżeństwo jedzie na stypę po śmierci ojca mężczyzny. Ale ceremonia od początku nie przebiega zgodnie z planem. Gdy bliscy czekają na księdza, na światło dzienne wychodzą dawne sekrety i różnice w spojrzeniu na świat.

NR
6.7
2016 Dramat 173 min Sprawdź
7.6 Dzika grusza

Dzika grusza

Absolwent pedagogiki Sinan, przed ostatnimi egzaminami wraca do rodzinnego Çan w północno-zachodniej Turcji. Jako przybysz z większego miasta patrzy z mieszanką niechęci i pobłażania na prowincjonalną społeczność, którą opuścił przed laty. Stopniowo jednak życie w Çan angażuje go coraz bardziej, a marzenia o sukcesie - i wymarzonej karierze pisarza - okazują się trudne do urzeczywistnienia.

NR
7.6
2018 Dramat 188 min Sprawdź