Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.3 Willa Henrietta

Willa Henrietta

12-letnia Maria to bystra i ambitna dziewczynka, która staje przed poważnym dylematem. Nie tylko musi ona wybierać między dwóją swoich najlepszych przyjaciół, ale także ma ona problemy rodzinne. Jej ukochana babcia została wrobiona przez podstępnego oszusta, przez co kobieta zmuszona jest wystawić rodzinną willę na sprzedaż. Czy znajdzie się jakiś sposób, by ocalić posiadłość i rozwiązać zaistniałe problemy?

NR
6.3
2004 Familijny 0 min Sprawdź
6.1 7500

7500

Joseph Gordon-Levitt wciela się w rolę drugiego pilota Tobiasza Ellisa, który musi przeciwstawić się terrorystom, którzy chcą przejąć kontrolę nad samolotem.

R
6.1
2019 Akcja 93 min Sprawdź
6 CERN

CERN

NR
6
2013 Dokumentalny 75 min Sprawdź
7 Cygańska królowa

Cygańska królowa

Ali, bohaterka filmu Hüseyina Tabaka, jest rumuńską Romką. Skonfliktowana z ojcem i wykluczona ze swojej społeczności decyduje się na wyjazd do Niemiec. Jako samotna matka dwójki dzieci, bez wykształcenia i zgody na pobyt, skazana jest na dorywcze, wyniszczające zdrowie prace i na poniżający wyzysk przez pracodawców. Pewnego dnia trafia jako sprzątaczka do nocnego klubu w hamburskiej dzielnicy St. Pauli, w którego piwnicach odbywają się zawody bokserskie. Obok ringu jest też sala ...

NR
7
2019 Dramat 117 min Sprawdź
8 Przed wschodem słońca

Przed wschodem słońca

Francuska studentka Celine i Amerykanin Jesse poznają się w pociągu do Wiednia. Rozmowa jest tak interesująca, że postanawiają wysiąść w Wiedniu i kontynuować dyskusję. Błahe rozmowy przeradzają się w poważne tematy, a wzajemne zauroczenie w uczucie.

NR
8
1995 Dramat 105 min Sprawdź
6.1 Piekło

Piekło

Współczesny Wiedeń. Młoda kobieta jest świadkiem jednego z okrutnych rytualnych morderstw. Seryjny zabójca kobiet postanawia zlikwidować niewygodnego świadka i rusza za nią w pościg, zamieniając życie kobiety w piekło. Bohaterka jednak nie będzie jego kolejną ofiarą, silna i zdeterminowana, żądna zemsty, odwdzięcza się oprawcy tym samym.

NR
6.1
2017 Akcja 92 min Sprawdź
7.4 Kwiat pustyni

Kwiat pustyni

Powstały w oparciu o bestsellerową powieść "Kwiat pustyni", film jest autobiografią Waris Dirie. Urodzona w Somalii, w jednej z koczowniczych osad, w wieku 5 lat zostaje poddana rytualnemu obrzezaniu, w wieku 13 lat sprzedana mężczyźnie za żonę, by w końcu zostać amerykańską supermodelką. Obecnie ma 44 lata i pracując jako rzeczniczka Organizacji Narodów Zjednoczonych, przeciwdziała praktykom obrzezania na całym świecie.

NR
7.4
2009 Dramat 120 min Sprawdź
TV 8.3 ARSÈNE LUPIN

ARSÈNE LUPIN

Europa lat trzydziestych XX wieku: policja na próżno szuka największego złodzieja wszechczasów - Arsene Lupina, dżentelmena, czarującego oszusta ... i wielkiego wielbiciela płci pięknej. Ten współczesny Robin Hood okrada bogatych, którzy wątpliwymi drogami dochodzili do bogactwa. Dzieła sztuki, których szuka, są równie wyszukane, jak jego maniery. Nie rabuje z chciwości, ale dla przyjemności płynącej z ryzyka. Nieustannie zmienia swoją tożsamość. Nawet najpiękniejsza kobieta nie może go ...

NR ORTF Télévision
8.3
1971 Akcja i Przygoda 55 min Sprawdź
7.5 Life in Loops (A Megacities RMX)

Life in Loops (A Megacities RMX)

NR
7.5
2006 Dokumentalny 80 min Sprawdź
7.3 Fałszerze

Fałszerze

Berlin, rok 1936. Salomon "Sally" Sorowitsch (Karl Markovics) wśród oszustów nie ma sobie równych. Hazard, alkohol, kobiety, to jego największe żywioły. Wkrótce jednak szczęście przestaje mu sprzyjać. Trafia za kratki, a wraz z rozpoczęciem wojny do obozu koncentracyjnego. Kiedy jednak wieści o jego umiejętnościach trafiają do wysokich rangą oficerów Wermachtu, Salomonowi przedstawiona zostaje propozycja dokonania największego w dziejach oszustwa wydrukowania ogromnej sumy fałszywych ...

NR
7.3
2007 Dramat 98 min Sprawdź
7.5 Biała wstążka

Biała wstążka

Na rok przed I wojną światową seria niewyjaśnionych wydarzeń zakłóca spokojne życie na jednej z niemieckich wsi. Jadący konno lekarz potyka się o rozpiętą w poprzek drogi linę, pobliska stodoła staje w płomieniach, dwójka dzieci zostaje uprowadzona i poddana torturom. Wszystko wskazuje na wykonywanie przez kogoś rytualnych kar. Nauczyciel miejscowej szkoły obserwuje rozwój wydarzeń, aby wkrótce poznać przerażającą prawdę.

R
7.5
2009 Dramat 144 min Sprawdź
8 Bruno Manser – Głos lasu deszczowego

Bruno Manser – Głos lasu deszczowego

Prawdziwa historia człowieka, który pod koniec lat 80-tych dołączył do nieznającego cywilizacji plemienia.

NR
8
2020 Dramat 144 min Sprawdź
10 Zmierzch nad Birmą

Zmierzch nad Birmą

Austriacka studentka Inge i student górnictwa Sao Kya Seng zakochują się w sobie i biorą ślub. Sao jest birmańskim księciem. Po przewrocie wojskowym zostaje aresztowany.

NR
10
2015 Dramat 100 min Sprawdź
6.6 Funny Games US

Funny Games US

Anna (Naomi Watts), jej mąż George (Tim Roth) i ich dziesięcioletni syn Georgie (Devon Gearhart) wyjeżdżają do swojego domku nad jeziorem by spędzić miły, spokojny weekend. Nieproszeni goście, Peter (Brady Corbet) i Paul (Michael Pitt), zostają na dłużej. Rodzina staje się ofiarami ich okrutnej gry. Zimni, wyrachowani psychopaci przed morderstwem dla zabawy dręczą i katują całą trójkę.

R
6.6
2007 Dramat 113 min Sprawdź
5.8 Sodom
and
Gomorrah

Sodom and Gomorrah

NR
5.8
1922 Dramat 150 min Sprawdź
7.4 Sierpniowa mgła

Sierpniowa mgła

Rok 1940, Niemcy. Ernst Lossa (Ivo Pietzcker) przejawia buntownicze zachowania. W ramach kary nazistowskie władze wysyłają trzynastolatka do szpitala psychiatrycznego. W placówce chłopak spotyka nowych znajomych, z którymi szybko zaczyna go łączyć silna więź. Niebawem Ernst odkrywa, że zarządzany przez doktora Wernera Veithausena (Sebastian Koch) obiekt prowadzi program eutanazyjny. Doprowadzony do ostateczności chłopak postanawia przeprowadzić sabotaż i razem z Nandl (Jule Hermann), swoją ...

NR
7.4
2016 Dramat 126 min Sprawdź
0 Everything
for
the
Company

Everything for the Company

NR
0
1935 Komedia 88 min Sprawdź
0 Frozen Jumper

Frozen Jumper

NR
0
2020 7 min Sprawdź
TV 0 Hanna Hellmann

Hanna Hellmann

NR ZDF
0
2015 Dramat 90 min Sprawdź
5.3 Echo Park

Echo Park

R
5.3
1985 Komedia 88 min Sprawdź
TV 0 Medicopter 117

Medicopter 117

Dwie załogi helikoptera - lekarze, piloci i personel pomocniczy - ratują ludzkie życie tam, gdzie nie zdoła dotrzeć nikt inny. Przeprowadzając swoje niebezpieczne akcje, co dzień ryzykują własnym życiem. Film pełen jest imponujących wyczynów kaskaderskich i pięknych widoków austriackich Alp.

NR ORF
0
1998 Dramat 42 min Sprawdź
0 Nadja
Maleh
–
„Best-of
Kabarett”

Nadja Maleh – „Best-of Kabarett”

NR
0
2018 film TV 68 min Sprawdź
TV 7.5 Granica zbrodni

Granica zbrodni

W Alpach, na niemiecko-austriackiej granicy, znalezione zostaje ciało chłopca. Zwłoki są ułożone nietypowo. Sprawę badają Ellie Stocker i Gedeon Winter. To śledztwo jest pierwszym poważnym wyzwaniem w karierze policjantki. Tymczasowy partner pozostaje jej przeciwieństwem, podchodzi do swojej pracy bez ambicji. Wkrótce detektywi odkrywają kolejne miejsca zbrodni, naznaczone przerażającymi symbolami. Znajdują tam też nowe ofiary morderców, których ciała zostały sprofanowane. To zaś przywodzi ...

NR Sky 1
7.5
2019 Akcja i Przygoda 45 min Sprawdź
7.1 Kolekcjoner dusz

Kolekcjoner dusz

Schyłek średniowiecza. Dziecko imieniem Isenhart rodzi się martwe, a tuż po jego śmierci w miasteczku zjawia się czarny rycerz. Niemowlę zostaje ożywione przez rycerza i dorasta jako przybrany syn kowala na zamku Laurin. Młodzieniec zakochuje się w Annie, ale ich miłość nie trwa długo, ponieważ dziewczyna zostaje brutalnie zamordowana. Morderca realizuje swój plan, którym jest przechwytywanie dusz dla zarobku. Isenhart i Konrad chcą złapać zabójcę.

NR
7.1
2011 Fantasy 123 min Sprawdź