Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 7.6 Ask the Doctor

Ask the Doctor

NR
7.6
2017 Dokumentalny 30 min Sprawdź
TV 8.2 Sisters

Sisters

NR
8.2
2017 Dramat 47 min Sprawdź
TV 8.3 W głębinach

W głębinach

NR
8.3
2015 Akcja i Przygoda 20 min Sprawdź
TV 5.9 72 Dangerous Places to Live

72 Dangerous Places to Live

NR
5.9
2016 Dokumentalny 45 min Sprawdź
TV 6.1 Zumbo’s Just Desserts

Zumbo’s Just Desserts

NR
6.1
2016 Reality 53 min Sprawdź
TV 7.1 Wanted

Wanted

Diametralnie od siebie różne Lola i Chelsea zostają wrobione w morderstwo, którego są świadkami. Pozostaje im tylko jedno — wspólna ucieczka.

NR
7.1
2016 Dramat 45 min Sprawdź
TV 6.8 Deep Water

Deep Water

NR
6.8
2016 Dramat 55 min Sprawdź
TV 7.9 Tales by Light

Tales by Light

NR
7.9
2015 Dokumentalny 23 min Sprawdź
TV 7.6 Mako Mermaids: An H2O Adventure

Mako Mermaids: An H2O Adventure

NR
7.6
2013 Akcja i Przygoda 30 min Sprawdź
TV 7.4 Heartbreak High

Heartbreak High

Licealiści borykają się z problemami współczesnego świata w wielonarodowościowej dzielnicy Sydney. Są dumni i aroganccy. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż pierwszy dzień w liceum dla świeżo upieczonej nauczycielki staje się koszmarem. Pod pozorami bezczelności i arogancji kryje się jednak oddanie i wrażliwość. Każdy z odcinków serialu porusza inny problem. Niezależnie jednak, czy są to problemy na tle rasowym, czy też emocjonalnym, zawsze silnie wiążą się ze środowiskiem młodzieżowym.

NR
7.4
1994 Dramat 50 min Sprawdź
5.8 Krokodyl Dundee II

Krokodyl Dundee II

Dalsza część przygód Krokodyla i Sue. Tym razem Mike jest już w Nowym Jorku, zupełnie obcym dla siebie miejscu, zdala od cywilizacji którą znał, ale blisko kobiety, którą pokochał. Problem w tym, że ta kobieta, to jest Sue, ma przechlapane u gangsterów. Krokodyl zabiera więc ją do Australijskiego buszu, lecz ich śladem podążają gangsterzy. Nie wiedzą jednak, że wchodzą w "niedźwiedzią jaskinie", gdyż Michael w buszu czuje się jak ryba w wodzie, a oni nie.

NR
5.8
1988 Komedia 110 min Sprawdź
6.9 Goofy na wakacjach

Goofy na wakacjach

Podczas ostatnich dni w szkole, przed wakacjami, Max zakochuję się w Roxanne, bardzo atrakcyjnej dziewczynie w szkole. Próbuje umówić się z nią na randkę, ale w tym samym czasie ojciec postanawia zabrać go na ryby. Max nie wie, co ma zrobić, nie chce powiedzieć dziewczynie prawdy, dlatego też trochę zmyśla. Co z tego wyniknie...

NR
6.9
1995 Animacja 78 min Sprawdź
6.4 Piotruś Pan: Wielki powrót

Piotruś Pan: Wielki powrót

Kontynuacja jednego z największych przebojów wytwórnia Walta Disneya - "Piotrusia Pana". Bohaterką obrazu jest córka Wandy - Jane, która w czasie II Wojny Światowej zostaje porwana przez kapitana Haka i uprowadzona do Nibylandii. Uratować może ją tylko Piotruś Pan.

NR
6.4
2002 Animacja 72 min Sprawdź
5.8 Nawrót depresji gangstera

Nawrót depresji gangstera

Szefowi mafii, Paulowi Vittiemu, kończy się okres pobytu w więzieniu. Zakłopotani Agenci FBI zauważają, że zaczyna się on zachowywać conajmniej dziwnie. Vitti cierpi na niezindentyfikowaną przypadłość, która charakteryzuje się wyśpiewywaniem piosenek z "West Side Story". Czy to prawdziwe załamanie nerwowe, czy tylko chytra sztuczka, która ma umożliwić mu wcześniejsze wydostanie się z więzienia ? Któż może mu pomóc,jak nie jego zaufany psychoanalityk, który tym razem sam potrzebuje pomocy. ...

NR
5.8
2002 Komedia 95 min Sprawdź
4.1 Inspektor Gadżet 2

Inspektor Gadżet 2

Gadżet ma godną partnerkę. Ledwo w Riverton zapanowała chwila spokoju, a już sprawy zaczynają przybierać zły obrót. Inspektor Gadżet odbywa swój policyjny staż, gdy tymczasem Claw inscenizuje brawurową ucieczkę z więzienia i planuje nowe "przestępstwo stulecia". Tymczasem burmistrz prezentuje udoskonalony model G2 - całkowicie sztucznego robota, wyposażonego w gadżety najnowszej generacji i wyglądającego jak ...piękna kobieta! Czy naszego bohatera mogło spotkać coś gorszego?! Nieszczęścia, ...

NR
4.1
2003 Akcja 89 min Sprawdź
4.5 George prosto z drzewa 2

George prosto z drzewa 2

Król dżungli, George, jest szczęśliwym mężem Ursuli i ojcem George'a juniora. Pojawienie się Beatrice, teściowej, burzy spokojne życie rodziny. Kobieta nie zamierza pogodzić się z faktem, że Ursula zerwała zaręczyny z Lylem. Teraz sprzeciwia się temu, by córka i wnuk mieszkali w dżungli. Beatrice i towarzyszący jej Lyle poddają Ursulę hipnozie. Nakłaniają ją, by porzuciła męża. Obmyślają też plan zniszczenia dżungli. George wraz z kompanami wyrusza do Las Vegas, aby ratować ukochaną. Muszą ...

NR
4.5
2003 Familijny 87 min Sprawdź
8 Dukale’s Dream

Dukale’s Dream

NR
8
2015 Dokumentalny 70 min Sprawdź
6 The Chaperone

The Chaperone

NR
6
2019 Dramat 103 min Sprawdź
6.4 Leonie

Leonie

Historia życia Leonie Gilmour, amerykańskiej dziennikarki i redaktorki z początku XX wieku, która pokochała japońskiego poetę, Yone Noguchi. Owocem tego związku jest Isamu, który zostaje sławnym rzeźbiarzem i architektem. Opowieść o nieprzeciętnej kobiecie, która dawała sobie radę w każdych warunkach.

NR
6.4
2010 Dramat 132 min Sprawdź
6.4 Krokodyl Dundee

Krokodyl Dundee

Sue Charlton, reporterka nowojorskiego dziennika "Newsday", wyjeżdża do Australii, by zrobić reportaż o Michaelu Dundeem, który uratował grupę turystów przed atakiem krokodyli. Kobieta jest zauroczona odważnym myśliwym. Namawia go więc na wyjazd do USA. Dundee, nie mogąc oprzeć się jej wdziękom, zgadza się. Mężczyzna nie potrafi przystosować się do życia w wielkim mieście. Mimo wielu starań popełnia niezliczone gafy.

NR
6.4
1986 Komedia 93 min Sprawdź
5.9 Piekielna głębia

Piekielna głębia

Dr Susan McAlester eksperymentuje z kodem genetycznym najdoskonalszych ze znanych naturze drapieżników, rekinów. Ma nadzieję, że uda jej się znaleźć lekarstwo na chorobę Alzheimera. Prowadzone w podwodnym laboratorium eksperymenty wymykają się jednak spod kontroli i naukowcy musza stawić czoła potworom, które dorównują człowiekowi sprytem, przewyższają go za to szybkością i bezwzględnością.

NR
5.9
1999 Akcja 105 min Sprawdź
7 The Australian Dream

The Australian Dream

NR
7
2019 Dokumentalny 106 min Sprawdź
6.4 Possessor

Possessor

Niedaleka przyszłość. Tasya pracuje dla tajnej organizacji i na zlecenie bogatych klientów pozbywa się niewygodnych dla nich osób. Nigdy nie robi tego własnymi rękami, za to za pomocą zaawansowanej technologii doskonale manipuluje swoimi ofiarami i przejmuje kontrolę nad ciałami oraz umysłami wybranych jednostek. Niespodziewanie dla Tasyi, jej nowy cel i kolejne ludzkie narzędzie, Colin, stawia opór i postanawia walczyć. Nie tylko nie poddaje się jej kontroli, ale też za wszelką cenę ...

NR
6.4
2020 Horror 104 min Sprawdź
6 Królowa Potępionych

Królowa Potępionych

Adaptacja bestsellerowej powieści Ann Rice. Wampir Lestat (Stuart Townsend) odradza się jako gwiazda rocka. Jego muzyka budzi królową wampirów Akashę (Aaliyah), która pragnie uczynić go królem swych poddanych. Jednocześnie pojawia się wątek miłosny - młoda kobieta zafascynowana siłami ciemności zakochuje się w Lestacie bez pamięci.

NR
6
2002 Dramat 101 min Sprawdź