Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.2 Bota

Bota

NR
6.2
2014 Dramat 104 min Sprawdź
6.7 Sergio

Sergio

Charyzmatyczny Sergio Vieira de Mello (Wagner Moura) ma za sobą długą karierę jako czołowy dyplomata ONZ. Pracował w najbardziej niestabilnych regionach świata, umiejętnie negocjując porozumienia z prezydentami, rewolucjonistami i zbrodniarzami wojennymi, aby chronić życie zwyczajnych ludzi. Zanim jednak odejdzie ze służby, by rozpocząć proste życie u boku ukochanej kobiety (Ana de Armas), podejmuje się ostatniej misji w Bagdadzie, na nowo pogrążonym w chaosie po amerykańskiej inwazji. Ten ...

NR
6.7
2020 Dramat 118 min Sprawdź
7.8 Zana

Zana

NR
7.8
2019 Dramat 97 min Sprawdź
0 Wild Flower

Wild Flower

NR
0
2016 Dokumentalny 54 min Sprawdź
6.1 I odpuść nam nasze długi

I odpuść nam nasze długi

Rzym. Guido pracuje w niepełnym wymiarze godzin jako magazynier, wieczorami wypija parę drinków w barze u dziewczyny, która mu się podoba. Lubi też towarzystwo swojego sąsiada, emerytowanego profesora. Jest zadłużony po uszy. Pobity przez zbira wysłanego przez wierzycieli Guido jest u kresu wytrzymałości. Jest tylko jeden sposób, by stanął na nogi: do czasu aż spłaci swój dług, musi pracować dla ludzi, którym jest winien pieniądze. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że to kosztowny układ.

NR
6.1
2018 Dramat 104 min Sprawdź
0 Albanian
Heroic
Women

Albanian Heroic Women

NR
0
1967 Dokumentalny 35 min Sprawdź
6.7 Podniebny azyl

Podniebny azyl

Pasterz i oddany muzułmanin, Besnik (Arben Bajraktaraj), jest synem katoliczki i byłego komunisty. Mieszka w małej albańskiej wiosce w górach, gdzie żyją w zgodzie zarówno chrześcijanie, jak i muzułmanie. Besnik opiekuje się swoim ciężko chorym ojcem. Wkrótce jednak mężczyzna umiera. Pogrążony w żałobie chłopak próbuje odnaleźć swoją własną życiową drogę.

NR
6.7
2019 Dramat 80 min Sprawdź