Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.3 Tunel

Tunel

Wypadek cysterny w tunelu uwięził rodziny i turystów wracających do domu na święta. W norweskich górach panuje śnieżyca, która uniemożliwia dostanie się służbie ratowniczej na miejsce zdarzenia. Pożar spowodowany wypadkiem wypełnia tunel zabójczym dymem. Czy pomoc zdąży na czas?

NR
6.3
2019 Dramat 103 min Sprawdź
5.5 Karsten og Petras vidunderlige jul

Karsten og Petras vidunderlige jul

NR
5.5
2014 Familijny 73 min Sprawdź
4.8 Kacper i Emma jada w góry

Kacper i Emma jada w góry

Po zakończonym roku szkolnym czas wybrać się na wakacje i zasłużony wypoczynek. Góry zdają się być do tego idealnym miejscem – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale również okazja na przeżycie rozlicznych przygód. Kacper i Emma to para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Pakują swoje ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta, a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy, harców i ...

NR
4.8
2017 Familijny 83 min Sprawdź
6.8 Kacper i Emma szukają skarbu

Kacper i Emma szukają skarbu

Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy - Jørgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię. To kapsuła czasu z pamiątkami przeszłości i mapą. Dla Kacpra i Emmy rozpoczyna się ekscytująca przygoda. W międzyczasie dowiedzą się więcej o ludziach żyjących na wyspie i o tym, jak żyło się tam dawniej.

NR
6.8
2018 Familijny 74 min Sprawdź
5.6 Casper
and
Emma
on
Safari

Casper and Emma on Safari

NR
5.6
2015 Familijny 83 min Sprawdź
4.5 Casper
and
Emma’s
Winter
Vacation

Casper and Emma’s Winter Vacation

NR
4.5
2014 Familijny 73 min Sprawdź