Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

TV 6.9 Rebellion

Rebellion

Dublin, I wojna światowa. Trzy kobiety i ich rodziny wybierają strony w brutalnym powstaniu wielkanocnym przeciwko brytyjskiemu imperium.

NR
6.9
2016 Dramat 52 min Sprawdź
6.5 Mama Tina

Mama Tina

Niezwykła opowieść o życiu Christiny Noble. Mimo bardzo trudnego dzieciństwa ta pełna entuzjazmu kobieta walczy o sprawiedliwość społeczną w zniszczonym wojną Wietnamie. Misją życiową Christiny jest niesienie pomocy wszystkim tym, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro.

NR
6.5
2014 Dramat 100 min Sprawdź
5.8 Rosie

Rosie

Rosie musi dokonać niemożliwego: kiedy właściciel wynajmowanego przez nią i jej rodzinę domu z dnia na dzień wystawia go na sprzedaż, młoda kobieta ma za zadanie jak najszybciej znaleźć dla swoich bliskich nowy dach nad głową. W przepełnionym Dublinie wolny pokój, choćby na kilka nocy, graniczy z cudem. Rosie jest jednak zdeterminowana – dobro i szczęście jej rodziny są dla niej najważniejsze. Wierzy, że jeżeli będą trzymać się razem, pokonają wszystkie przeciwności.

NR
5.8
2019 Dramat 86 min Sprawdź
TV 7.1 Zdążyć przed zmrokiem

Zdążyć przed zmrokiem

Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy młoda dziewczyna zostaje zamordowana na obrzeżach Dublina. Śledztwo w tej sprawie poprowadzą sprytny i nieco wyobcowany Anglik, detektyw Rob Reilly oraz jego koleżanka po fachu, Cassie Maddox. Angażując się w sprawę coraz bardziej, obydwoje będą musieli stanąć twarzą w twarz z własnymi demonami z przeszłości.

TV-MA BBC One
7.1
2019 Dramat 60 min Sprawdź