Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.1 Zdrada

Zdrada

Irlandia Północna. Młody chłopak jest świadkiem śmierci ojca. Mordercą jest zamaskowany terrorysta. Kilkanaście lat później, jako dorosły człowiek, bohater walczy w szeregach IRA. Ścigany przez Anglików emigruje do Ameryki, gdzie znajduje schronienie w domu nowojorskiego policjanta.

NR
6.1
1997 Dramat 107 min Sprawdź
6.5 Secuestro Express

Secuestro Express

NR
6.5
2004 Akcja 86 min Sprawdź
5.3 Assassination Tango

Assassination Tango

NR
5.3
2003 Dramat 114 min Sprawdź
5.5 Śmiercionośna ślicznotka

Śmiercionośna ślicznotka

Rita Rizzoli pracuje w wydziale do spraw narkotyków w Los Angeles. Jej niecodzienne metody działania ściągają na nią mnóstwo kłopotów. Funkcjonariuszka poszukuje dilerów, którzy rozprowadzają zatrutą kokainę zwaną "śmiercionośną ślicznotką". Pomaga jej w tym Mike Marshak, pracownik handlarza, któremu skradziono partię narkotyków.

NR
5.5
1987 Akcja 104 min Sprawdź
6.5 Fasolowa wojna

Fasolowa wojna

Biznesmen Ladd Devine postanawia wybudować kompleks turystyczny w Milagro, sennej mieścinie na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy próbują wstrzymać budowę, wiedząc, że grozi ona wysiedleniem hiszpańskojęzycznej ludności. Początkowo są osamotnieni w tej walce i jednocześnie kuszeni możliwościami zarobku na nowej budowie. Sytuacja zmienia się dramatycznie, gdy prace budowlane utrudniają farmerom dostęp do wody.

R
6.5
1988 Komedia 117 min Sprawdź
6.2 Predator 2

Predator 2

Mija dziesięć lat od wydarzeń w dżungli, gdzie obca istota wymordowała niemal cały oddział komandosów. Tymczasem w Los Angeles panuje fala upałów, a na ulicach toczą się niebezpieczne wojny gangów. Jednak do miasta trafia coś znacznie groźniejszego, coś co lubi upał, a polowanie na ludzi sprawia mu przyjemność. Tą istotą jest nieuchwytny drapieżca - Predator. Grupa funkcjonariuszy FBI staje naprzeciw obcemu przybyszowi, mimo że ten ma nad nimi sporą przewagę...

R
6.2
1990 Akcja 108 min Sprawdź