Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.5 Batman Unlimited: Maszyny kontra Mutanci

Batman Unlimited: Maszyny kontra Mutanci

Dwaj mroźni złoczyńcy DC, Mister Freeze i Pingwin, dosłownie zostawiają Gotham City na lodzie oraz zamieniają Bane’a, Clayface’a i Killer Croca w gigantyczne mutanty. Batman i Green Arrow, wyposażeni w pancerze gigantycznych robotów, muszą zjednoczyć siły w walce o przeznaczenie Gotham. Przygotuj się na kolosalne wrażenia przepełnione niebezpieczeństwem, intrygami i akcją!

NR
6.5
2016 Akcja 72 min Sprawdź
6.3 Batman Unlimited: Miasto w mroku

Batman Unlimited: Miasto w mroku

Tajemnicza zbrodnia sprowadza Batmana na trop najbardziej podłych złoczyńców w mieście: Scarecrowa, Clayface'a, Silver Bansheego i Solomona Grundy. Przewodzi im Joker, uzbrojony w komputerowego wirusa i diaboliczny plan zniszczenia cyfrowej technologii w Gotham City. Zobacz jak Batman, Green Arow, Cyborg, Nightwing łączą siły, by uratować miasto.

NR
6.3
2015 Akcja 81 min Sprawdź
5.7 Batman Unlimited: Animal Instincts

Batman Unlimited: Animal Instincts

NR
5.7
2015 Akcja 78 min Sprawdź
TV 7.2 Sonic Boom

Sonic Boom

Sonic, najszybszy i najbardziej niebieski jeż świata, próbuje wraz z przyjaciółmi powstrzymać Doktora Eggmana przed przekształceniem ich wyspy w park rozrywki.

TV-Y7 Cartoon Network
7.2
2014 Akcja i Przygoda 11 min Sprawdź
6.3 Iron Man & Captain America: Heroes United

Iron Man & Captain America: Heroes United

PG
6.3
2014 Akcja 71 min Sprawdź
6.9 Assassin’s Creed Embers

Assassin’s Creed Embers

"Assassin’s Creed Embers" to krótkometrażowa animacja, będąca połączeniem technologii wykorzystywanych przy tworzeniu zarówno filmów jak i gier. Obraz stworzony przez Ubiworkshop pojawi się wraz z premierą "Assassin’s Creed Revelations". "Assassin’s Creed Embers" to zwieńczenie historii Ezio Auditore – wydarzeń z ponad czterech dekad jego życia. Obecnie Ezio, jego żona Sofia oraz dwójka ich dzieci przebywają w zacisznej toskańskiej willi. Dawny Asasyn spędza swe dni na uprawie własnych ...

NR
6.9
2011 Animacja 21 min Sprawdź
5.8 Assassin’s Creed: Ascendance

Assassin’s Creed: Ascendance

Krótkometrażowy.

NR
5.8
2010 Akcja 14 min Sprawdź