Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.1 Natręt

Natręt

Młode małżeństwo kupuje dom znajdujący się na okazałej posiadłości. Jednakże dawny właściciel nie ma zamiaru opuścić nieruchomości.

NR
6.1
2019 Thriller 102 min Sprawdź
5 Hustle and Heat

Hustle and Heat

NR
5
2004 Akcja 84 min Sprawdź
6.9 Myśl jak facet

Myśl jak facet

W dzisiejszych czasach niemożliwością jest sprawić, żeby facet zachowywał się w związku dokładnie tak jak chciałaby tego kobieta. Tak przynajmniej myślą cztery główne bohaterki, zanim nie odkryją cudownego poradnika Stevea Harveya. Zaczynają podążać za wskazówkami mistrza i wszystko układa się idealnie, aż do momentu, kiedy poradnik wpada w ręce ich mężczyzn.

NR
6.9
2012 Komedia 122 min Sprawdź
6.8 Krok do sławy

Krok do sławy

DJ (Columbus Short), utalentowany tancerz uliczny za sprawą uroczej April (Meagan GoodMeagan Good) przekracza wrota uczelni wyższej. Dorabiając jako ogrodnik, młody mężczyzna czuje się wyalienowany ze studenckiego środowiska na kampusie. Jedna tylko rzecz przykuwa jego uwagę - taneczna rywalizacja dwóch studenckich bractw. Z pomocą April, DJ poznaje świat społeczności uczelnianej i tym samym decyduje się wstąpić w szeregi tanecznych drużyn. Teraz wystarczy tylko znaleźć równowagę pomiędzy ...

NR
6.8
2007 Dramat 114 min Sprawdź
6.5 Cios poniżej pasa

Cios poniżej pasa

Film opowiada historię O2 - byłego skazańca, który chce dojść do ładu ze swoim życiem. Na drodze staje jednak król gangsterki - niejaki Meat (The Game), który porywa jego syna. O2 szuka pomocy u pięknej Coco, z którą wspólnie wyrusza odbić swoje dziecko.

NR
6.5
2006 Akcja 97 min Sprawdź
6.3 D.E.B.S.

D.E.B.S.

NR
6.3
2004 Akcja 91 min Sprawdź
7.5 Death Saved My Life

Death Saved My Life

PG-13
7.5
2021 Thriller 87 min Sprawdź
TV 5.6 Oszustwo

Oszustwo

Kiedy bogata celebrytka Vivian Bowers umiera wskutek przedawkowania, nikt nie jest zaskoczony. O dziedziczce imperium farmaceutycznego na łamach tabloidów było głośno od lat: dzika, piękna, uprzywilejowana… A teraz w wieku 32 lat - martwa. Jednak agent FBI Will Moreno (Laz Alonso) jest przekonany, że dziewczyna została zamordowana. Z pomocą detektyw Joanny Locasto (Meagan Good) chce dowieść prawdy. Około 20 lat temu była ona przyjaciółką Vivian i praktycznie się z nią wychowywała, więc gdy ...

NR NBC
5.6
2013 Dramat 43 min Sprawdź