Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

4.4 Sharp Stick

Sharp Stick

NR
4.4
2022 Komedia 96 min Sprawdź
6.9 eXistenZ

eXistenZ

eXistenZ nie jest zwykłą grą. Aktywator eXistenZ to właściwie zwierze, wychowano je z zapłodnionych jaj płazów nafaszerowanych syntetycznym DNA. Energię dostarcza się z zewnątrz. Ty jesteś źródłem mocy, a twój system nerwowy włącza się w strukturę gry. Jeżeli będziesz wyczerpany, nie będzie prawidłowo działać. Możesz błądzić w nieukształtowanym świecie, którego prawa i cele są w większości nieznane, wydają się nierozpoznawalne a może nawet nie istnieją. Wiecznie ryzykujesz śmierć z rąk sił, ...

NR
6.9
1999 Akcja 97 min Sprawdź
6.4 Possessor

Possessor

Niedaleka przyszłość. Tasya pracuje dla tajnej organizacji i na zlecenie bogatych klientów pozbywa się niewygodnych dla nich osób. Nigdy nie robi tego własnymi rękami, za to za pomocą zaawansowanej technologii doskonale manipuluje swoimi ofiarami i przejmuje kontrolę nad ciałami oraz umysłami wybranych jednostek. Niespodziewanie dla Tasyi, jej nowy cel i kolejne ludzkie narzędzie, Colin, stawia opór i postanawia walczyć. Nie tylko nie poddaje się jej kontroli, ale też za wszelką cenę ...

NR
6.4
2020 Horror 104 min Sprawdź
7.9 Sid & Judy

Sid & Judy

NR
7.9
2019 Dokumentalny 100 min Sprawdź
6.3 Kokainowy Rick

Kokainowy Rick

Historia nastolatka, Richarda Wershe’a Jr., który w latach osiemdziesiątych XX wieku stał się tajnym informatorem FBI; w późniejszych latach aresztowano go za przemyt narkotyków i skazano na dożywocie.

NR
6.3
2018 Dramat 111 min Sprawdź
7.1 Anomalisa

Anomalisa

Laureat Wielkiej Nagrody Jury MFF w Wenecji w reżyserii Charliego Kaufmana (scenarzysty Być jak John Malkovich czy Adaptacji, reżysera Synekdocha, Nowy Jork) i Duke'a Johnsona. Anomalisa opowiada o Michaelu Stone, autorze książek o obsłudze klienta, który zmaga się z problemem w nawiązywaniu relacji międzyludzkich i czuje się przytłoczony swoim życiem. Pewnej nocy, podczas służbowej podróży Michael poznaje tajemniczą Lisę, która na zawsze zmienia jego sposób postrzegania świata.

NR
7.1
2015 Animacja 90 min Sprawdź
5.9 Margot jedzie na ślub

Margot jedzie na ślub

Siostry Margot i Pauline od lat ze sobą nie rozmawiały. Margot, niezależna pisarka słynąca z bezkompromisowych poglądów, postanawia przełamać milczenie. Wyrusza wraz z nastoletnim synem Claudem w odwiedziny do siostry. Na miejscu okazuje się, że Pauline ma niebawem wyjść za mąż za bezrobotnego artystę, Malcolma. Mężczyzna nie przypada do gustu Margot, która postanawia za wszelką cenę nie dopuścić do ślubu siostry.

NR
5.9
2007 Dramat 91 min Sprawdź
7.2 Dolores

Dolores

Dolores została oskarżona o zabicie jej pracodawcy, Very Donovan. Jej córka Selena, odnosząca sukcesy pisarka z magazynu na Manhattanie, przyjeżdża dowiedzieć się prawdy.

NR
7.2
1995 Dramat 132 min Sprawdź
6.8 Beztroskie lata w Ridgemont High

Beztroskie lata w Ridgemont High

Szalone lata 80., jedno z liceów położonych w słonecznej Kalifornii. Życie uczniów tytułowej szkoły Ridgemont High zajmują przeróżne sprawy i problemy, związane z okresem dojrzewania: bunt wobec rodziców i nauczycieli, szalone imprezy, eksperymenty z używkami, pierwsze miłości, przyjaźnie i zawody sercowe. Jednym z najpopularniejszych chłopaków w szkole jest niejaki Jeff Spicoli (Sean Penn), w którego spektrum zainteresowań znajdują się surfing, palenie marihuany a przede wszystkim dobra ...

NR
6.8
1982 Dramat 90 min Sprawdź
7.5 Mechanik

Mechanik

Trevor Reznik (Christian Bale), prosty mechanik, cierpi na chroniczną bezsenność. Od roku nie przespał ani minuty. Totalne zmęczenie doprowadziło do wstrząsającego pogorszenia się jego stanu zdrowia, nie tylko fizycznego... Trevor czuje się coraz bardziej osaczony przez serię niewyjaśnionych i tragicznych wydarzeń. Wydaje się, że mają one coś wspólnego z nowym pracownikiem fabryki, groźnie wyglądającym Ivanem (John Sharian). Trevor popada w obsesję, w każdej chwili oczekuje czegoś złego. A ...

NR
7.5
2004 Dramat 101 min Sprawdź
6.5 Mrs. Parker and the Vicious Circle

Mrs. Parker and the Vicious Circle

R
6.5
1994 Dramat 125 min Sprawdź
5.2 Tatuaż

Tatuaż

Frannie Avery (Meg Ryan), spokojna nauczycielka z dolnego Manhattanu jest przerażona, gdy widzi pewna parę w sytuacji, której nie powinna być świadkiem. Okazuje się, że zginęła młoda kobieta i Frannie jest przesłuchiwana przez detektywa z wydziału zabójstw (Mark Ruffalo), który wkrótce wciągnie ja w niebezpieczny romans. Liczba zabitych rośnie, a wśród podejrzanych pojawiają się znajome osoby.

R
5.2
2003 Dramat 119 min Sprawdź
7.2 Good Time

Good Time

"Good Time" to opowieść o rabusiu, który nie może uciec przed obławą policyjną. To zresztą nie jedyne jego zmartwienie - musi również wyciągnąć z więzienia swojego brata, który wpadł w trakcie rabunku.

R
7.2
2017 Dramat 102 min Sprawdź
6.3 Anihilacja

Anihilacja

Lena, biolożka i była żołnierka, próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża w Strefie X — nieprzyjaznym i tajemniczym miejscu rozciągającym się wzdłuż amerykańskiego wybrzeża — dlatego dołącza do grupy śmiałków, którzy zamierzają zajrzeć do jej wnętrza. Na miejscu członkowie ekspedycji odkrywają niespotykane w normalnym świecie piękne krajobrazy i stworzenia, które zagrażają ich życiu oraz potrafią wpłynąć na ich umysł.

R
6.3
2018 Horror 115 min Sprawdź
TV 8.4 Atypowy

Atypowy

Nastolatek ze spektrum autyzmu pragnie zdobyć dziewczynę. Wołanie o większą niezależność zmusza członków jego rodziny do głębszego poznania samych siebie.

TV-14 Netflix
8.4
2017 Dramat 33 min Sprawdź
7.7 Nienawistna Ósemka

Nienawistna Ósemka

Kilka lat po wojnie secesyjnej przez wietrzne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth (Kurt Russel), znany jako "Szubienica", oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Ruth ma zamiar doprowadzić kobietę przed oblicze sprawiedliwości. Podczas podróży spotykają innego okrytego złą sławą łowcę nagród majora Marquisa Warrena (Samuel L. Jackson), niegdyś żołnierza walczącego po stronie Unii, oraz Chrisa Mannixa (Walton Goggins), renegata z Południa i ...

R
7.7
2015 Dramat 167 min Sprawdź
6.5 Ciało i krew

Ciało i krew

Krwawa i płomienna historia umiejscowiona w mrocznych wiekach późnego Średniowiecza. Piękna i urzekająca Agnes (Jennifer Jason Leigh) - Róża Średniowiecza miotana namiętnościami do przeznaczonego jej oblubieńca - Stevena i stającego na jej drodze Martina - przywódcy bandy bezwzględnych najemników (w tej roli przekonywujący i urokliwy Rutger Hauer) zostaje zmuszona do niecodziennego dla kobiety owych czasów wyboru. Krzyżujące się losy "Róży" i "Miecza" - miłość, pożądanie, nienawiść, zemsta, ...

NR
6.5
1985 Dramat 126 min Sprawdź
TV 6.8 Historia Lisey

Historia Lisey

W tym przerażającym thrillerze niepokojące wydarzenia ożywiają wspomnienia Lisey Landon o małżeństwie z pisarzem Scottem Landonem i dręczącym go mroku. Na podstawie powieści Stephena Kinga.

TV-MA Apple TV+
6.8
2021 Dramat 50 min Sprawdź
5.4 Amityville: Przebudzenie

Amityville: Przebudzenie

Bella wraz z dwojgiem rodzeństwa i matką wprowadzają się do nowego domu, aby zaoszczędzić na kosztowne leczenie dla brata bliźniaka Belli. Ale kiedy dziwne zjawiska zaczynają pojawiać się w domu, w tym cudowne ozdrowienie brata, Belle zaczyna podejrzewać, że matka nie mówi jej wszystkiego i wkrótce zdaje sobie sprawę, że właśnie zamieszkali w okrytym złą sławą domu Amityville.

PG-13
5.4
2017 Horror 85 min Sprawdź
TV 7.8 Patrick Melrose

Patrick Melrose

Patrick Melrose (Benedict Cumberbatch) pochodzi z arystokratycznej, uprzywilejowanej rodziny. Jest inteligentnym i charyzmatycznym mężczyzną, który cieszy się dużym powodzeniem wśród kobiet. Starając się uporać z trudnymi wspomnieniami z traumatycznego dzieciństwa, które zafundowali mu agresywny ojciec oraz przymykająca na wszystko oko matka, szuka ukojenia w używkach.

TV-MA Showtime
7.8
2018 Dramat 60 min Sprawdź
6.6 Piekielny Brooklyn

Piekielny Brooklyn

Są lata 50, ubogie osiedla Brooklynu. Tralala jest brudną, zapuszczoną, tanią dziwką nocującą w najtańszych spelunach i żebrzącą o to, aby choć jeszcze jeden mężczyzna zechciał skosztować jej wdzięków, dając przy tym kilka dolców na życie. Pewnego wieczoru zostaje zaciągnięta w ustronne miejsce przez grupę pijanych robotników, którzy bijąc ją, ustawiają się w długiej kolejce w celu skorzystania z jej wątpliwych wdzięków. Tralala jeszcze nie wie, że ten feralny wieczór pozbawi ją na zawsze ...

R
6.6
1989 Dramat 102 min Sprawdź
6.7 Pogrzebani żywcem

Pogrzebani żywcem

Tajemnicze zniknięcia dziewcząt w poprawczaku Ravenscraft stanowią zagadkę nurtującą młodą nauczycielkę. Film oparty na scenariuszu według noweli E.A. Poe po mistrzowsku wywołuje u widza narastający nastrój grozy.

R
6.7
1990 film TV 93 min Sprawdź
7.6 Synekdocha, Nowy Jork

Synekdocha, Nowy Jork

Reżyser teatralny Caden Cotard (Philip Seymour Hoffman) po sukcesie "Śmierci komiwojażera", pracuje nad nowym spektaklem, który w jego założeniu ma być realistyczny w każdym calu. Lata mijają, a Caden coraz bardziej pogrąża się w swojej sztuce. Powoli zaciera się granica między fikcją a rzeczywistością. Łącząc tradycyjną narrację z opowiadaniem historii z subiektywnego punktu widzenia bohaterów, Charlie Kaufman stworzył niezwykle zwodniczy świat. Jest to przekonywująca kompleksowa wizja ...

R
7.6
2008 Dramat 124 min Sprawdź