Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

6.3 Mnich z Szaolin

Mnich z Szaolin

Mnich z Shaolin, Chi San, zostaje wysłany przez swoich mistrzów, by uczyć się specjalnej sztuki kung-fu od księdza Wu-Tang. Tam poznaje siostrzenicę duchownego, piękną Wu Mei. Kiedy Chi San ciężko trenuje, brat Wu-Tanga - Pei Mei za zgodą sądu szykuje armię Qing do napaści na klasztor Shaolin. Chi San przybywa zbyt późno, atak został rozpoczęty. Mistrz nakazuje Chi San'owi, by udał się na południe w poszukiwaniu lojalnych wojowników, którzy pomogą mu odbudować zakon.

NR
6.3
1979 Akcja 84 min Sprawdź
6 Shaolin Hand Lock

Shaolin Hand Lock

Syn postanawia pomścić śmierć ojca, który nauczył go mistrzowskiego stylu walki.

NR
6
1978 Akcja 89 min Sprawdź
6.4 Styl Modliszki

Styl Modliszki

Młody naukowiec Wei Fung (David Chiang) zostaje zatrudniony przez cesarza, by infiltrować grupę rebeliantów w klanie Tien. Mężczyzna ma zdobyć dowody ich związku z lojalistami Ming. Jeśli nie wypełni swojej misji, ukarana zostanie jego rodzina. Gdy Wei Fung spotyka Chi-Chi (Cecilia Wong), wnuczkę rebelianta z klanu Tien, zdaje sobie sprawę, że to odpowiedni moment na przeprowadzenie akcji. Sprawy zaczynają się jednak komplikować, kiedy dziewczyna się w nim zakochuje.

NR
6.4
1978 Akcja 96 min Sprawdź
5.3 Magnificent Wanderers

Magnificent Wanderers

NR
5.3
1977 Akcja 94 min Sprawdź
7.2 All Men Are Brothers

All Men Are Brothers

NR
7.2
1975 Akcja 102 min Sprawdź
7.7 Pięciu Mistrzów z Shaolin

Pięciu Mistrzów z Shaolin

Z pożaru świątyni zakonu Shaolin uchodzi cało pięciu studentów. Teraz muszą samodzielnie nauczyć się technik walki, by móc dokonać zemsty na podpalaczach. Wiedzą bowiem, że są nimi żołnierze Qing. Wkrótce wychodzi na jaw, że jeden z wojowników jest zdrajcą. Mężczyźni muszą go zdemaskować, zanim ich misja zakończy się klęską.

NR
7.7
1974 Akcja 105 min Sprawdź
6.3 Ci Ma

Ci Ma

NR
6.3
1973 Akcja 118 min Sprawdź
6.5 Pięściarz z Shantung

Pięściarz z Shantung

Ma Yung Cheng (Kuan Tai Chen) opuszcza Shantung próbując znaleźć szczęście w Szanghaju. Liczy na swój młody wiek i walory fizyczne. Zaprzyjaźnia się tam i zakochuje w Hsiai Chiang Pei (Li Ching). Dostaje zatrudnienie u lokalnego gangstera. Walczy i pokonuje zagranicznego mistrza, a potem trzech innych na raz, po to tylko, aby wpaść w pułapkę zastawiona przez rywala gangstera Yang Shuang (Wang Qing)...

NR
6.5
1972 Akcja 129 min Sprawdź
6.8 Duel of Fists

Duel of Fists

NR
6.8
1971 Akcja 102 min Sprawdź
6.6 Vengeance!

Vengeance!

NR
6.6
1970 Akcja 98 min Sprawdź
6 Legenda siedmiu złotych wampirów

Legenda siedmiu złotych wampirów

Hrabia Drakula przybywa do odległej chińskiej wioski by wesprzeć sześć wampirów, przygnębionych z powodu straty jednego z członków ich kultu. Drakula nie zdaje sobie spray z tego, że w Chinach w tym samym czasie przebywa już Van Helsing - ceniony naukowiec i bezwzględny łowca wampirów. W chwilę po wygłoszeniu jednego z gościnnych wykładów, przyjmuje on delegację mieszkanców wioski nawiedzanej przez wampiry. Ci proszą go o zwalczenie ciążącej nad nimi klątwy.

R
6
1974 Akcja 85 min Sprawdź