Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

5.9 Czyja to kochanka

Czyja to kochanka

Jedna niewinna fotografia wywołuje prawdziwą lawinę? śmiechu i nieporozumień. Jest też źródłem wszystkich problemów Pierra. Przyłapany przez paparazzich z top-modelką i zarazem jego kochanką, znany milioner wpada w wielkie tarapaty. Żona grozi mu rozwodem, a jego kariera w jednej chwili stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście na zdjęciu jest jeszcze ktoś trzeci - przypadkowy przechodzień, z zawodu parkingowy. Mimo że jest szaleńczo zakochany w dziewczynie z sąsiedztwa, przyjmuje od ...

NR
5.9
2006 Komedia 85 min Sprawdź
5.8 Le Deuxième souffle

Le Deuxième souffle

NR
5.8
2007 Dramat 155 min Sprawdź
6.1 Męskie sekrety

Męskie sekrety

NR
6.1
2003 Komedia 110 min Sprawdź
6.1 Moj Najlepszy Przyjaciel

Moj Najlepszy Przyjaciel

François Coste (Daniel Auteuil), apatyczny mężczyzna w średnim wieku, dobrze prosperuje jako sprzedawca antyków. Na obiedzie z grupą znajomych dowiaduje się, że nikt go nie lubi. W dodatku żaden z obecnych nie wierzy, że François w ogóle mógłby mieć przyjaciela. Catherine (Julie Gayet), wspólniczka Françoisa, proponuje zakład. Jeśli uda mu się zdobyć choć jednego prawdziwego przyjaciela, zatrzyma grecką wazę, którą znalazł dla firmy. Jeśli nie, waza będzie należała do Catherine. Czy dzięki ...

NR
6.1
2006 Komedia 90 min Sprawdź
5.6 Entre amis

Entre amis

NR
5.6
2015 Komedia 90 min Sprawdź
7.5 Poznajmy się jeszcze raz

Poznajmy się jeszcze raz

Victor dostaje od syna niezwykły prezent - pewna firma ma zainscenizować dla niego podróż do wskazanego momentu w przeszłości. Zgorzkniały mężczyzna decyduje się na rok 1974, kiedy poznał swoją żonę. Okaże się, czy ucieczka w przeszłość jest dobrym sposobem na poradzenie sobie z teraźniejszością. Francuska komedia opowiada o zgubnej tęsknocie za tym, co minęło.

NR
7.5
2019 Dramat 115 min Sprawdź
4.9 Inna Kobieta

Inna Kobieta

Paryski redaktor Daniel i Isabelle tworzą całkiem udane małżeństwo. Pewnego dnia mężczyzna przez przypadek spotyka swojego dawnego przyjaciela, Patricka. Daniel zaprasza go do siebie na obiad wraz z nową dziewczyną. Patrick przyprowadza ze sobą ubraną.

NR
4.9
2018 Dramat 84 min Sprawdź
7.1 Z pasją

Z pasją

Neila Salah jest młodą ambitną dziewczyną z algierskimi korzeniami. Od pewnego czasu mieszka z mamą i babcią na przedmieściach Paryża. Jest lubiana i ma wielu przyjaciół i chłopaka Mounira. Chce zostać prawniczą i podejmuje studia na uniwersytecie Assas. Jednak już pierwszego dnia doświadcza upokorzenia ze strony jednego z profesorów.

NR
7.1
2017 Dramat 95 min Sprawdź