Sprawdź gdzie obejrzeć to co lubisz

7.6 Sabrina

Sabrina

Dwaj bracia z zamożnej rodziny zakochują się w córce szofera.

NR
7.6
1954 Dramat 113 min Sprawdź
6.6 Wojna i pokój

Wojna i pokój

Epopeja rosyjskiego życia w epoce napoleońskiej, opisująca takie bitwy jak Austerlitz, Borodino, Berezyna i jednocześnie pokazująca życie arystokracji, polowania, pojedynki, wyścigi trojek oraz hulanki oficerskie. Wszystkie te wydarzenia są tłem dla dziejów Nataszy Rostowej, pięknej arystokratki, przeżywającej niezwykle dramatyczne perypetie miłosne.

NR
6.6
1956 Dramat 208 min Sprawdź
7.7 Szarada

Szarada

Regina Lambert (Audrey Hepburn) spędza czas w górach z przyjaciółką, której zwierza się, że ma zamiar rozwieść się z mężem. Po powrocie do Paryża zastaje mieszkanie kompletnie opustoszałe oraz wiadomość, że zamordowano jej męża. Regina dowiaduje się również, że był on zamieszany w kradzież 250 tysięcy dolarów, których poszukują teraz jego dawni wspólnicy oraz CIA. Jej życie jest w niebezpieczeństwie, a Peter Joshua (Cary Grant), któremu zaufała, okazuje się zupełnie kimś innym.

NR
7.7
1963 Komedia 113 min Sprawdź
6.4 Paris When It Sizzles

Paris When It Sizzles

NR
6.4
1964 Komedia 110 min Sprawdź
6.4 Powrót Robin Hooda

Powrót Robin Hooda

Minęło dwadzieścia lat od momentu, gdy Robin Hood wycofał się z działalności na rzecz najbiedniejszych. Robin jest legendą, krążą o nim opowieści, z których wiele mija się z prawdą. Starzejący się, pozbawiony złudzeń i zmęczony życiem mężczyzna wraca do Anglii, by ponownie stanąć do walki z księciem i szeryfem. Robinowi pomaga niezawodny Mały John.

NR
6.4
1976 Przygodowy 106 min Sprawdź
7.9 Rzymskie wakacje

Rzymskie wakacje

Pewna młoda księżniczka (Audrey Hepburn) podczas oficjalnej wizyty w Rzymie ma już dość oficjalnej etykiety i postanawia zwiedzić miasto na własną rękę. Jej tropem podążą amerykański reporter (Gregory Peck) i jego fotograf (Eddie Albert) w poszukiwaniu sensacji na pierwszą stronę. Będzie wielki skandal czy nie... wielka miłość? „Rzymskie wakacje" Williama Wylera to jedna z najwdzięczniejszych komedii romantycznych w dziejach kina. Film nominowany do Oscara w dziesięciu kategoria przyniósł ...

G
7.9
1953 Dramat 119 min Sprawdź
7.6 My Fair Lady

My Fair Lady

Ekscentryczny profesor fonetyki, profesor Higgins (Rex Harrison), zakłada się, że z prostej dziewczyny sprzedającej kwiaty, Elizy Doolittle (Audrey Hepburn), zrobi damę przez nauczenie jej dobrego mówienia i manier. Po serii zabawnych porażek udaje mu się to i Eliza zaczyna być podziwiana jako prawdziwa lady. Wynika to oczywiście z jej własnego czaru, którego tylko Higgins zdaje się nie zauważać. Dopiero, gdy pojawia się groźba małżeństwa z dandysem Freddym, profesor uświadamia sobie, że to ...

G
7.6
1964 Dramat 175 min Sprawdź
5.9 Monte
Carlo
Baby

Monte Carlo Baby

NR
5.9
1951 Komedia 101 min Sprawdź
7.7 Śniadanie u Tiffany’ego

Śniadanie u Tiffany’ego

Początkujący pisarz Paul Varjak wprowadza się do eleganckiej nowojorskiej kamienicy. Jego sąsiadką jest śliczna Holly żyjąca na koszt bogatych adoratorów.

G
7.7
1961 Dramat 110 min Sprawdź
7.1 Dwoje na drodze

Dwoje na drodze

NR
7.1
1967 Dramat 111 min Sprawdź